Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (2)

  1. ROBERT BRAJKOVIĆ: RAZVOJ PRENOSNIH SISTEMOV IN METOD ZA MERJENJE BIOIMPEDANCE
  2. GAŠPER MATIČ: RAZVOJ ELEKTRONSKEGA SISTEMA ZA UPRAVLJANJE VSEVRTEČEGA BREZPILOTNEGA LETALA

Magistrska dela (36)

  1. ROK RATAJEC: Razvoj naprave za končno testiranje enosmernih električnih motorjev
  2. MARKO MALOVRH: Visokonapetostni adapter za tester varnosti industrijskih naprav
  3. PRIMOŽ PRIJATELJ: Merilna naprava za testiranje USB napajalnikov s protokoloma Quick Charge ali USB Power Delivery po standardu IEC 62368-1:2014
  4. JAN KOPRIVEC: Trifazni vmesnik za tester električnih strojev in prenosnih naprav
  5. MARKO ANTEŠIĆ: Razvoj merilnika ekvivalentne serijske upornosti s tuljavo Rogowski za sprotno spremljanje staranja elektrolitskih kondenzatorjev
  6. Marko Remec: Temperaturno stabilizirana platforma za karakterizacijo sončnih celic
  7. Luka Pogačnik: Kompaktni analizator leta modelarske rakete
  8. Elvis Špehar: Digitalna kontrola analognega parametričnega izenačevalnika
  9. ALJAŽ KOVAČIČ: Dekoder nemoduliranega signala IRIG-B
  10. DAVID MALOVRH: Razvoj industrijskega krmilnika na osnovi računalnika Raspberry Pi
  11. ŽIGA PRHAJ: Razvoj in ovrednotenje elektronskih senzorjev za zaznavanje dežja
  12. GAL ERŽEN PAJIČ: Testiranje tehnologije LoRa v realnem okolju
  13. MATEJ POLJANEC: Načrtovanje avtonomnega fotonapetostnega sistema za napajanje manjših vsakodnevnih naprav
  14. ALJAŽ KRAŠNA: Razvoj elektronskega bremena za testiranje napajalnikov
  15. URBAN BEVC: Razvoj računalniškega modula za merilno napravo uMPPT
  16. JAN BOŽEGLAV: Avtomatizirano merilno mesto za razvojne meritve sinhronskih motorjev
  17. TILEN RAKUŠČEK: Razvoj stikalnega napajalnika za ogrevalne svečke dizelskih motorjev
  18. ŽIGA BOŽIČ: Razvoj merilnega inštrumenta za merjenje IU-karakteristike fotonapetostnih modulov s funkcijo sledenja točke maksimalne moči
  19. JANEZ GOVEDNIK: Sistem za prostorsko skeniranje elektromagnetnih motenj elektronskih naprav v bližnjem polju
  20. MARTINA LOKNAR: Karakterizacija fotopomnoževalke v nasičenem režimu s simulatorjem scintilacijskih bliskov
  21. ŽIGA KOROŠAK: Modularno svetilo iz svetlečih diod za osvetljevanje fotonapetostnih modulov
  22. BLAŽ STROJIN: Razvoj sončnega simulatorja z uporabo tehnologije svetlečih diod
  23. MATEJ KOSMAČ: Avtomatizacija teleskopske naprave za razmet sena po seniku
  24. ŽIGA ILOVAR: Testirna naprava za staranje elektrolitskih kondenzatorjev
  25. MATJAŽ ŠTRANCAR: Samostojni zapisovalnik temperature s termočleni
  26. JAN SLAPŠAK: Brezžični sistem za merjenje vlage in temperature znotraj fotonapetostnih modulov
  27. MIHA SEME: Brezžični senzorski sistem za sledenje rezultata pri košarki
  28. Miha Tostovršnik: Frekvenčni pretvornik za krmiljenje asinhronskih motorjev v ventilacijskem sistemu
  29. URBAN GREGORC: Uporaba brezžične komunikacije LoRa za omrežje vremenskih postaj
  30. TOMAŽ PERČIČ: Elektronski krmilnik elektropnevmatskega mehanizma za puško airsoft
  31. Jure Trošt: Razvoj zanesljivega merilnika količine tekočega goriva za uporabo v letalstvu
  32. Jernej Podlipnik: Časovni kontrolni sistem medicinskega pospeševalnika delcev
  33. JERNEJ ZUPAN: Avtomatski sistem za merjenje časa na treningih pri športu kajak in kanu na divjih vodah
  34. JURE PETRIC: Elektronski spirometer in stetoskop z brezžičnim komunikacijskim vmesnikom
  35. KAREL STANOVNIK: Sistemi sledenja v zaprtih prostorih
  36. Jernej Sorta: Šestmestni večstrminski integracijski AD-pretvornik z lastnim umerjanjem

Diplomska dela (57)

  1. MATIC MIKLAVČIČ: Digitalno krmiljen analogni kitarski efekt
  2. PATRIK SERAŽIN: Razvoj merilnika porabe električnih naprav
  3. ANŽE GNEZDA: Avtomatizacija merilnega mesta za temperaturne teste elektronsko komutiranih ventilatorjev
  4. ANŽE ERJAVEC: Elektromagnetna skladnost naprav pri uporabi različnih kablov HDMI
  5. ALEN DOŠLIĆ: Naprava za izvajanje kratkih stikov za preizkušanje varnosti električnih naprav
  6. JERNEJ KODELE: Naprava za kontrolirano ukrivljanje sončnih celic
  7. ALEŠ KRAMŽAR: Modifikacija polnilne postaje za električna vozila OpenEVSE
  8. MARTIN DEBEVC: Revizija baterijskega paketa za napajanje naprav za zajemanje podatkov
  9. JERNEJ ROGELJ: Razvoj vmesnika med vodiloma Art-Net in DMX512
  10. ROK ŠTRUCELJ: Razvoj tiskanega vezja za elektronsko ključavnico
  11. MATEVŽ ZUPIN: Razvoj armaturne plošče dirkalnika za tekmovanje Formula Student
  12. MARKO KREJAN: Načrtovanje avtomatizacije stanovanjske hiše s sistemom Loxone
  13. JAKA VRANIČAR: Načrtovanje in izdelava elektronskih modulov za intervencijski alarmni sistem
  14. LEON ŠKAPIN: Razvoj bralne elektronike za linijski senzor CCD
  15. URBAN BARBIČ: Elektronski simulator pacienta za invazivno meritev krvnega pritiska
  16. POLDE SVETLIČIČ: Izdelava linearnega magnetnega enkoderja
  17. BOŠTJAN ZUPANC: Brezžični senzorski sistem za spremljanje podatkov v okolju
  18. PRIMOŽ PRIJATELJ: Modularni krmilnik za močnostne svetleče diode
  19. MARTIN KREGAR: Točilni avtomat z avtomatskim doziranjem količine pijače
  20. Jan Šubelj: Vključitev sistema pametnega upravljanja doma v programsko okolje OpenHAB
  21. DAVID MALOVRH: Razvoj elektronike trifaznega merilnika električne energije
  22. BLAŽ KVAS: Krmilnik za integrirani brezkrtačni zaganjalnik-generator
  23. KLEMEN ŽMITEK: Zanesljivost in življenjska doba števca električne energije AM550
  24. MARKO OBLAK: Določanje pogonske moči ladje prek merjenja vzvoja in kotne hitrosti gredi ladijskega vijaka
  25. PETER ŠILAK: Elektronski fotonapetostni piranometer z vgrajenim protokolom MODBUS na vodilu RS485
  26. TADEJ KOŽELJ: Optimizacija energijske učinkovitosti termosolarnega sistema z nastavljivo regulacijo črpalke in upoštevanjem vremenske napovedi
  27. MIHA MLAKAR: Krmilnik brezkrtačnega motorja za uporabo v samostojnem fotovoltaičnem sistemu
  28. BOŠTJAN PREVODNIK: TEHNOLOGIJE IN PRISTOPI PRI PROIZVODNEM TESTIRANJU KOMPLEKSNIH ELEKTRONSKIH NAPRAV IN SISTEMOV
  29. SAMO KALIŠNIK: Akustična ureditev prostora za kritično poslušanje v domačem snemalnem studiu
  30. TADEJ TANŠEK: Načrtovanje elektronskega vezja za baterijsko napajan kuhinjski mešalnik
  31. JOŠT BALENT: Evalvacija programskega paketa HyperLynx 3D EM za določanje parametrov linij na tiskanih vezjih
  32. GORAZD GRKMAN: Načrtovanje digitalno nastavljivega visokonapetostnega vira za meritev izolacijske upornosti
  33. ŠTEFAN MIKUŽ: Določanje stopnje oblačnosti z metodo merjenja temperature neba
  34. ZORAN ŠERUGA: Razvoj sistema za končno preverjanje elektronike za regulacijo kotne hitrosti motorja
  35. MIHA KREJAN: Razvoj hitrega laserskega merilnika razdalje
  36. MIHA BABNIK: Določanje notranje serijske upornosti PV-modulov iz ene izmerjene IU-karakteristike pri osvetlitvi
  37. MATEJ KRIŽNAR: POVEZAVA IP-DOMOFONOV S PAMETNIMI HIŠNIMI SISTEMI
  38. BLAŽ KAPLAN: Visokofrekvenčno indukcijsko segrevanje s tehnologijo vakuumskih elektronk
  39. DOMINIK ŽBOGAR: Razvoj inkrementalnega magnetnega rotacijskega dajalnika pozicije
  40. LUKA TROJER: Daljinski nadzor termostata s spletnim strežnikom AVR NET I/O
  41. DEJAN ANZELJC: Primerjava termičnih lastnosti materialov za tiskana vezja za aplikacije s svetlečimi diodami
  42. TIN PISNIK: Industrijski razvoj in izdelava kabelskih snopov
  43. MARKO MARIĆ: Ura s sprejemnikom GPS
  44. MATEJ ARTNAK: Sistem za obračanje in krmiljenje fotoaparata za avtomatizacijo fotografiranja
  45. ALEŠ ANDREJAŠ: Terensko testiranje kompaktnih odklopnikov in bimetalnih relejev
  46. ROK LOVŠIN: Elektronsko merjenje gledanosti televizije
  47. MARKO ANTEŠIĆ: Razvoj uporabniškega vmesnika za indukcijski grelec
  48. MATJAŽ TOME: Nizkocenovna USB naprava za zajemanje in generacijo signalov
  49. PRIMOŽ PERUŠEK: Razvoj LabVIEW gonilnikov za inštrument Red Pitaya
  50. BOŽIDAR BELINGAR: Razvoj aplikacij za nadzor, analizo in prikaz podatkov merilnih naprav v programskem okolju LabVIEW
  51. BLAŽ TOMAŽIN: Analogni simulator IU karakteristike PV modula
  52. DIMITRI DOKIĆ: Zaključitve prenosnih linij na tiskanih vezjih
  53. GAŠPER ČOŽ: Brezžično upravljanje javne razsvetljave z detekcijo smeri vožnje
  54. ALJOŠA BRANDSTAETTER: Testirna naprava za rotacijske enkoderje RMB44
  55. GJORGJI NUSEV: Meritve bližnjega magnetnega in električnega polja za določanje elektromagnetne združljivosti naprav
  56. KLEMEN TEGEL: Avtomatizacija premikanja masažne kopeli
  57. MARKO LIKAR: Gama spektrometer na osnovi scintilacijskega pretvornika