Številke

V tabeli so zajeta samo gradiva s celotnim besedilom. Kot nova so šteta tista gradiva, ki so bila objavljena v zadnjih 30-ih dneh. Polja z ikono Lupa sprožijo iskanje, polja z ikono RSS pa omogočajo prijavo na RSS.

Članica ULDiplome MagisterijiDoktorati OstaloSkupaj
vsehnovihvsehnovihvsehnovihvsehnovihvsehnovih
Akademija za glasbo090 9
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo012  1224
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje5290 34
Biotehniška fakulteta 3454539132
Ekonomska fakulteta35136610187
Fakulteta za arhitekturo 1610320
Fakulteta za družbene vede 03361352
Fakulteta za elektrotehniko102042862
Fakulteta za farmacijo 02361645
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo 71621035
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo 102212861
Fakulteta za matematiko in fiziko 72181551
Fakulteta za pomorstvo in promet 10146
Fakulteta za računalništvo in informatiko20173949
Fakulteta za socialno delo 081 9
Fakulteta za strojništvo 14811841
Fakulteta za šport 07029
Fakulteta za upravo 21160542
Filozofska fakulteta 12085285292
Medicinska fakulteta 001290102
Naravoslovnotehniška fakulteta 1972836
Pedagoška fakulteta95403396
Pravna fakulteta 0420143
Teološka fakulteta 3701323
Univerza v Ljubljani       0
Veterinarska fakulteta   0145
Zdravstvena fakulteta 349  245
Skupaj*361636604241.481
Zadnja osvežitev: 22. 10. 2026
* Posamezno gradivo je lahko navedeno pri več članicah UL, zato pri seštevanju ogledov in prenosov gradiv članic UL dobimo večje skupne vrednosti, kot so navedene v zadnji vrstici tabele Skupaj.