Številke

V tabeli so zajeta samo gradiva s celotnim besedilom. Kot nova so šteta tista gradiva, ki so bila objavljena v zadnjih 30-ih dneh. Polja z ikono Lupa sprožijo iskanje, polja z ikono RSS pa omogočajo prijavo na RSS.

Članica ULDiplome MagisterijiDoktorati OstaloSkupaj
vsehnovihvsehnovihvsehnovihvsehnovihvsehnovih
Akademija za glasbo090 9
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo012   12
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje5230129
Biotehniška fakulteta 1450541110
Ekonomska fakulteta35136610187
Fakulteta za arhitekturo 16150233
Fakulteta za družbene vede 03561556
Fakulteta za elektrotehniko101832859
Fakulteta za farmacijo 02551646
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo 4102824
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo 81912856
Fakulteta za matematiko in fiziko 52281449
Fakulteta za pomorstvo in promet 501410
Fakulteta za računalništvo in informatiko182031657
Fakulteta za socialno delo 021 3
Fakulteta za strojništvo 141811750
Fakulteta za šport 070310
Fakulteta za upravo 17140334
Filozofska fakulteta 11880392293
Medicinska fakulteta 001293105
Naravoslovnotehniška fakulteta 2282941
Pedagoška fakulteta853045106
Pravna fakulteta 0390241
Teološka fakulteta 3501321
Univerza v Ljubljani       0
Veterinarska fakulteta   0134
Zdravstvena fakulteta 3111  244
Skupaj*328631594371.455
Zadnja osvežitev: 24. 10. 2026
* Posamezno gradivo je lahko navedeno pri več članicah UL, zato pri seštevanju ogledov in prenosov gradiv članic UL dobimo večje skupne vrednosti, kot so navedene v zadnji vrstici tabele Skupaj.