Številke



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv članic UL za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na predhodno leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev prometa glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enak promet in ∞ pomeni, da prejšnje leto prometa sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2016
Članica UL Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
Akademija za glasbo1.2370.0+86.03180.0+42.6
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo9.9180.2+161.61.9470.1+98.3
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje3.4590.1+61.61.0360.1+88.4
Biotehniška fakulteta 372.2267.7+25.077.7845.3+9.3
Ekonomska fakulteta679.29914.1+1.4268.45918.2-0.1
Fakulteta za arhitekturo 24.6320.5+126.84.0880.3+121.2
Fakulteta za družbene vede 767.58516.0-3.6293.10719.9+6.9
Fakulteta za elektrotehniko179.3173.7+148.295.8346.5+223.2
Filozofska fakulteta 493.36010.3+128.1155.51010.6+174.9
Fakulteta za farmacijo 161.9753.4+224.180.9145.5+470.9
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo 221.6224.6+26.353.3543.6+43.9
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo 30.9150.6+193.66.8390.5+115.3
Fakulteta za matematiko in fiziko 202.5444.2+155.745.6433.1+28.6
Fakulteta za pomorstvo in promet 9.1130.2+116.01.8970.1+81.4
Fakulteta za računalništvo in informatiko233.2154.8+16.454.2213.7+18.2
Fakulteta za strojništvo 110.4862.3+166.220.5021.4+78.6
Fakulteta za socialno delo 100.9222.1+197.111.1990.8+48.7
Fakulteta za šport 118.8932.5+14.933.0172.2-28.9
Fakulteta za upravo 161.4623.4+7.424.0751.6-26.5
Medicinska fakulteta 50.1641.0+315.811.2340.8+8.4
Naravoslovnotehniška fakulteta 105.7692.2+237.738.3992.6+351.8
Pedagoška fakulteta330.5126.9+28.396.3406.5+88.6
Pravna fakulteta 38.2780.8+161.16.9150.5+70.8
Teološka fakulteta 59.3561.2+587.031.8522.2+995.7
Univerza v Ljubljani3.5340.11.3610.1
Veterinarska fakulteta 13.1700.3+46.62.3500.2-4.7
Zdravstvena fakulteta 45.1050.9+107.017.7061.2+216.6
(Brez organizacije)282.4375.9-0.336.4622.5-49.7
Skupaj4.810.505100.0+35.21.472.363100.0+34.3