Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (4)

  1. Alan Lukežič: Discriminative appearance models for efficient correlation-based visual object tracking
  2. Domen Tabernik: Representing visual entities with deep hierarchical and compositional models
  3. Luka Čehovin Zajc: Hierarhični adaptivni model za robustno kratkoročno vizualno sledenje
  4. Matej Kristan: Sledenje ljudi v video posnetkih s pomočjo verjetnostnih modelov

Magistrska dela (17)

  1. Domen Kos: Izboljšan segmentacijski sledilnik z uporabo diskriminativnega učenja
  2. Marko Rus: Analysis of Methods for Few-shot Semantic Segmentation
  3. Blaž Česnik: Segmentacija videoposnetkov vodnih scen s pomočjo delno nadzorovanega učenja
  4. Lojze Žust: Metoda globokega učenja za napovedovanje poplavljanja morja
  5. Boris Karamatić: Siamski sledilnik s segmentacijo za robustno lokalizacijo tarče
  6. Ajda Lampe: Discriminative correlation filter with segmentation and context for robust tracking
  7. Tilen Nedanovski: An improved visual model for tracking by segmentation
  8. Staš Hvala: Sledenje objektov s segmentacijo in napovedovanjem globinskih barvnih slik
  9. Vitjan Zavrtanik: Segmentacijska konvolucijska nevronska mreža za štetje polipov na slikah
  10. Nejc Ambrožič: Detekcija in klasifikacija objektov v vodnem okolju s pomočjo konvolucijskih nevronskih mrež
  11. Borja Bovcon: Izboljšan segmentacijski model za detekcijo ovir na robotskem čolnu
  12. Boštjan Bohte: Robustno sledenje s konvolucijskimi nevronskimi mrežami
  13. Kevin Sedevcic: Razpoznavanje hrane na podlagi slik z nevronskimi mrežami
  14. Jon Natanael Muhovič: Vizualno sledenje objektov s kvadrokopterjem
  15. Alan Lukežič: Izboljšan robusten model z regijami za vizualno sledenje objektov
  16. Domen Rački: Object detection with constellations of keypoints
  17. DOMEN RAČKI: DETEKCIJA OBJEKTOV S KONSTELACIJAMI ZNAČILK

Diplomska dela (47)

  1. JURE NENDL: Panoptična segmentacija za detekcijo vodnih ovir
  2. MATJAŽ ZUPANIČ: Detekcija prask na pokrovih avtomobilskih koles z računalniškim vidom
  3. MATEJ MIOČIĆ: Uporaba simuliranih scen za izboljšavo učenja detekcije ovir na vodni površini
  4. KLEMEN ŠKRLJ: Uporaba gibanja za izboljšanje detekcije ovir v vodnem okolju
  5. ALEŠ KERT: Detekcija poškodb stekel s polarizacijsko kamero
  6. ALJOŠA KOREN: Orodje za diagnosticiranje malarije iz krvnih razmazov
  7. JER PELHAN: A semi-automatic video object segmentation method
  8. Lojze Žust: Detekcija izbranih površinskih anomalij na odbojnih površinah z deflektometrijo
  9. JANJA KOŽELJ: Lokalizacija mej med odbojnimi površinami v deflektometrični aplikaciji
  10. DAMJAN KALŠAN: Detekcija objektov na vodni gladini na podlagi zaznavanja anomalij
  11. ANDREJ MUHIČ: Učinkovita implementacija sledilnika CSR-DCF
  12. ANDREJ MIŠČIČ: Konvolucijska nevronska mreža za ocenjevanje globine z deflektometrijo
  13. Marko Rus: Konvolucijske nevronske mreže DAU z reduciranimi prostostnimi stopnjami
  14. MAJA GORNIK: Globoka nevronska mreža za ostrenje slik z glajenjem
  15. TIM REJC: Dolgoročno sledenje objektov z uporabo predlaganja regij
  16. Peter Mlakar: Siamska nevronska mreža za detekcijo gibanja v video sekvencah
  17. GAŠPER PRIMOŽIČ: Kompresija slik s pomočjo linearne regresije in delitve slike na ploske sektorje.
  18. Matej Račič: Mobilna aplikacija za razpoznavanje objektov iz več pogledov
  19. Roman Komac: Analiza izbranih algoritmov za pridobivanje strukture iz gibanja kamere
  20. Domen Lušina: Prepoznava obrazov z opisnikom Alfa-Gama
  21. Marko Prelevikj: Analiza generalizacije semantične segmentacije z globokimi zbirkami filtrov
  22. PATRIK VINOVRŠKI: Struktura iz gibanja na osnovi homogenih regij
  23. SAMO ŠELA: Fina lokalizacija grč z metodami računalniškega vida
  24. MAJA ZADNIKAR: Sistem za optimizacijo in analizo sledilnikov v računalniškem vidu
  25. Vitjan Zavrtanik: Učinkovito generiranje hipotetičnih slikovnih regij za detekcijo polipov
  26. Ajda Lampe: Semantična segmentacija slik za razpoznavanje notranjih prostorov
  27. BLAŽ PETERLIN: Izboljšava metode za slednje objektov z dinamičnimi grafi
  28. KRISTIJAN SHIRGOSKI: Zaznavanje polipov z računalniškim vidom v podvodnih slikah
  29. Bor Juroš: Avtomatska prepoznava pehotnih jarkov na podlagi višinskih map terena
  30. Bor Juroš: Avtomatska prepoznava pehotnih jarkov na podlagi višinskih map terena
  31. JAN MARKOČIČ: Računalniški vid za pomoč slepim in slabovidnim pri navigaciji
  32. Kristijan Shirgoski: Zaznavanje polipov z računalniškim vidom v podvodnih slikah
  33. Jan Markočič: Računalniški vid za pomoč slepim in slabovidnim pri navigaciji
  34. Matic Švab: Razpoznavanje dreves s pomočjo računalniškega vida
  35. Tina Strgar: Metoda za dolgoročno vizualno sledenje z značilnimi točkami
  36. Franc Oven: Detekcija ovir z zlivanjem senzorske informacije za avtonomna plovila
  37. Jon Natanael Muhovič: Sledenje objektov z generaliziranim Houghovim transformom
  38. GAŠPER TOMAŽIČ: Zaznavanje in prepoznavanje logotipov na vozilih z računalniškim vidom
  39. FRANC OVEN: Detekcija ovir z zlivanjem senzorske informacije za avtonomna plovila
  40. TINA STRGAR: Metoda za dolgoročno vizualno sledenje z značilnimi točkami
  41. MATIC ŠVAB: Razpoznavanje dreves s pomočjo računalniškega vida
  42. ALEKSANDAR DIMITRIEV: A Markov random field based autonomous image segmentation
  43. Jon Natanael Muhovič: Sledenje objektov z generaliziranim Houghovim transformom
  44. Miha Pleško: Razpoznavanje objektov kot spletna storitev
  45. Nejc Saje: Učinkovit postopek izračuna časa do trka s pomočjo kamere
  46. Marko Škrjanec: Avtomatsko razpoznavanje vrste sadežev z metodami računalniškega vida
  47. Alan Lukežič: Avtonomno vodenje kvadrokopterja z računalniškim vidom

Druga dela (1)

  1. Rok Mandeljc, Stanislav Kovačič, Matej Kristan, Janez Perš: Tracking by identification using computer vision and radio