Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (2)

  1. DEJAN HROVATIN: POVEČANJE AVTONOMIJE BREZPILOTNEGA LETALNIKA Z NIZKO VZLETNO MASO
  2. JURE MOČNIK: NIZKONAPETOSTNA ARHITEKTURA ZA UPRAVLJANJE PAMETNIH OMREŽIJ

Magistrska dela (33)

  1. JARI BEGUŠ: Pomnilniški vmesnik za pomnilnik DDR3 SDRAM v vezju FPGA Xilinx serije 7
  2. ŽAN RESNIK: Razvoj elektromotornega pogona za ventile
  3. TILEN ČEH: Razvoj krmilne elektronike testne gredi električnih pogonov
  4. ANDRAŽ BROŽIČ: Centralni sistem za upravljanje testnih baterij za električne pogone v letalskih aplikacijah
  5. MITJA SITAR: Zasnova in izvedba elektronskega sistema za upravljanje električne samokolnice
  6. JAN POGAČAR: Produkcijsko testiranje namenskega digitalnega integriranega vezja
  7. Miloš Ljubotina: Pospeševanje množenja matrik z vezjem FPGA in razvojnim okoljem Vitis
  8. GAŠPER SKVARČ BOŽIČ: Načrtovanje pametnega usmerjevalnika za komunikacijski protokol SpaceWire
  9. TIMOTEJ DERSTVENŠEK: Vmesnik za analizo in diagnozo analognih inkrementalnih dajalnikov pomika in zasuka
  10. KRSTE DIMITRIEVSKI: EMC prilagojeno snovanje pretvornika DC-DC: Krmiljenje naklona preklopne napetosti
  11. Matic Novak: Krmilna enota za nizkonapetostni sinhronski stroj s trajnimi magneti
  12. MATIC JEZERŠEK: Razvoj senzorja za zaznavanje in karakterizacijo udarov strel
  13. MITJA KOBLER: Zasnova in izvedba elektronskega sistema za motošport
  14. NEJC RECELJ: Izboljšanje ločljivosti magnetnega senzorja zasuka z vezjem FPGA
  15. MIHA ČERV: Prevajalnik logičnih nivojev
  16. ŽIGA ZUPAN: Razvoj komunikacijskega modula LTE za novi pametni števec električne energije
  17. JURIJ DOLŽAN: NASTAVITEV ČASA OSVETLITVE KAMERE PRI DELNO LINEARNEM NAČINU ZAJEMA VIDEA
  18. MATEJ OBLAK: PROGRAMSKO DOLOČEN RADIJSKI SPREJEMNIK
  19. UROŠ STARC: NASTAVLJIVA AVDIO-PLATFORMA
  20. DEJAN MOHORIČ: ALGORITEM ZA NASTAVLJANJE PARAMETROV SENZORJA CMOS NA OSNOVI HISTOGRAMA SLIKE
  21. JANEZ KOŠIR: SISTEM ZA BELEŽENJE DELOVNEGA ČASA IN PRODUKTIVNOSTI
  22. JURE MOČNIK: ZASNOVA IN IZVEDBA BREZPILOTNEGA AVTONOMNEGA ZRAČNEGA PLOVILA
  23. PETER MARINŠEK: ANALIZA PORABE ELEKTRIČNE ENERGIJE MODULOV WIFI
  24. Klemen Pavlič: Simulacija in razvoj vgrajene programske opreme na osebnem računalniku
  25. MATJAŽ MUROVEC: Razvoj enofaznega merilnika električne energije
  26. TOMAŽ JAMNIK: SISTEM ZA NADZOR DELOVANJA BAZNE POSTAJE
  27. BORUT POGAČNIK: MERJENJE KARAKTERISTIK OSNOVNIH POLPREVODNIŠKIH ELEMENTOV Z RAZVOJNIM SISTEMOM RED PITAYA
  28. ARMIN DEDIĆ: Avtomatizacija testiranja analogne naročniške enote
  29. UROŠ KONČNIK: Programska oprema za razvoj vgrajenih elektronskih sistemov
  30. Jernej Zaplotnik: MODEM EURIDIS
  31. DEJAN BEGUŠ: Razvoj vgradne programske opreme za vodenje sinhronskega motorja s trajnimi magneti z modelno orientiranim načrtovanjem v okolju Matlab/Simulink
  32. DAMJAN PEGAM: AVTOMATIZACIJA TESTIRANJA GIGABITNIH OPTIČNIH OMREŽIJ
  33. POLDE BENEDIK: Komunikacija USB med centrifugo in osebnim računalnikom

Diplomska dela (49)

  1. ANDRAŽ PETKOVŠEK: Ojačevalnik za kontrolo tokovnih klešč
  2. VILJEM TOŠKAN: Zasnova primerjalnika CMOS z avtomatsko kalibracijo
  3. Luka Gačnik: Koncepti digitalnih filtrov za merjenje napetosti celic avtomobilskih baterij
  4. LUKA KAVČIČ: Izdelava signalnega generatorja na osnovi mikrokrmilnika STM32G061
  5. ŽIGA GAZVODA: Zasnova in izdelava modula za generiranje napetostnih ramp
  6. MATIJA HRUŠOVAR: Zasnova in izvedba emulatorja namenskega integriranega vezja MIS
  7. MIRNESA KOVAČEVIĆ: Sistem za spremljanje okolja
  8. URBAN KRAŠEVEC: Preizkušanje delovanja operacijske luči
  9. MATIC JOVAN: Sistem senzorjev za nadzor hlajenja škarij za rezanje materiala na proizvodni liniji
  10. TADEJ ŽAVBI: Zasnova in izdelava svetila RGB LED
  11. MIHA SKALAR: Zasnova in izdelava modula M-Bus
  12. MARJAN DOLINŠEK: Detektor kovin z mikrokrmilnikom
  13. MITJA ŽERTEK: Zasnova in postavitev gasilnega sistema
  14. JANA MEDEN: Elektronski varnostni sistem
  15. BLAŽ KOPINA: Standardizacija na področju mobilne telefonije
  16. DARKO ANŽELAK: Krmilnik laserskega skenerja
  17. JURE VALJAVEC: Elektronski sistem za beleženje podatkov o letu
  18. Miha Petrič: Napajalno vezje za brezpilotne zrakoplove
  19. GORAN VUČILOVSKI: NAVIDEZNA RESNIČNOST Z UPORABO PAMETNIH NAPRAV
  20. MATJAŽ REMŠKAR: RAZVOJ IN IZDELAVA PRENOSNE SLEDILNE NAPRAVE
  21. SIMON IVANOVIČ: Testiranje električnih naprav v skladu s standardom IEC 61010-1
  22. ANDI SMOLE: Programiranje sekvenčno vodenih programov s programskim orodjem TIA Portal
  23. DAVORIN MARKIČ: Zasnova in izvedba večfunkcijske prenosne polnilne naprave
  24. TILEN KORBAR: ELEKTRONSKI SISTEM ZA TESTIRANJE DAJALNIKOV POZICIJE
  25. MATIJA KLEMENC: Pripomoček za parkiranje avtomobila
  26. SEVERIN LUISA: VIZUALIZACIJA IN REGULIRANJE TOPLOVODNEGA OGREVALNEGA SISTEMA
  27. NEJC MARC: Zasnova prototipnega vezja za razpoznavanje zvoka
  28. ANDREJ PERŠIN: Izvedba sistema barvnega upravljanja
  29. DOMEN MARAŽ: Zasnova in izvedba računskega jedra OpenCL z vezjem FPGA
  30. ROK KRAGELJ: Uporaba standarda ISO 9001:2008 v industriji
  31. GREGOR JERAS: Sistemi v letalu za nadzor zračnega prometa in izogibanje trkom
  32. GREGA BOŠTJANČIČ: Daljinski nadzor akumulatorskih baterij
  33. UROŠ OKORN: Brezžično upravljanje mikrokrmilniškega sistema za enosmerne električne pogonske sklope
  34. JURE CIGLIČ: Zasnova in izdelava testne naprave Ethernet v vezju SoC FPGA
  35. ANA ŽIBERT: Poškodbe tiskanih vezij pri proizvodnji svetlobne opreme
  36. MARKO URBANIJA: Sistem za centralni nadzor
  37. DOMEN RAMPRE: Krmiljenje pihalnega stroja
  38. FRANCI MIHELIČ: Strojna in programska oprema za naslednjo generacijo brezžičnega oddajnika in sprejemnika
  39. KLEMEN SKAPIN: Programiranje orodja za odrez dolivkov svetlobnih vodnikov
  40. ROK KALIŠNIK: Razvoj elektronskega vezja za upravljanje visokohitrostne kamere
  41. DENIS JAZBEC: Izdelava promocijskega videa
  42. SIMON ŽABKAR: Razvoj analognega vezja naprave za merjenje tokovnih udarov
  43. SEBASTJAN TERŽAN: Avtomatizacija postopka umerjanja merilnikov pretoka plinov
  44. SIMON MALOVRH: Preizkušanje električne in elektronske opreme v skladu s standardom IEC 62368-1
  45. FRANC BASTARDI: Avtomatski sistem za generiranje ogljičnih aerosolov
  46. BOŠTJAN KODRA: PROJEKTIRANJE SISTEMOV TEHNIČNE ZAŠČITE
  47. JANKO BOGATAJ: Testiranje naprave za zbiranje blokirnih signalov
  48. Klemen Erjavec: Sistem na čipu z operacijskim sistemom Linux
  49. JAKA TOMŠIČ: Elektronski sistem za kalibracijo pulznega oksimetra