Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (1)

  1. ROK MANDELJC: MULTIMODALNA DETEKCIJA, LOKALIZACIJA IN IDENTIFIKACIJA OSEB

Magistrska dela (16)

  1. SAŠO VOZLIČ: Uporabnost metode rekonstrukcije oblike iz senčenja za zaznavanje površinskih napak
  2. TOMAŽ KAVAŠ: Lokalizacija športnikov v ekipnih športih iz večih pogledov preko ocenjevanja položaja telesa
  3. TOM TURK: Zaznava in razpoznava steklenih objektov v delno nadzorovanem okolju
  4. ROK ŠINKOVEC: Vodena super-resolucija termalnih slik z RGB referencami
  5. MARKO KASTELIC: Podatkovna zbirka redkih realističnih slikovnih anomalij za testiranje generativnih globokih nevronskih mrež
  6. GAŠPER CANKAR: Orodje za prestrezanje, analizo in modifikacijo podatkov v zaporednih komunikacijskih povezavah
  7. MARIJA IVANOVSKA: DETEKCIJA RAZPOK V STEKLU Z METODAMI STROJNEGA VIDA
  8. PRIMOŽ PERUŠEK: Razvoj vmesnika med pospeševalnikom in sobo za obsevanje
  9. MARTIN PERNUŠ: Primerjava delovanja kratkoročnih in dolgoročnih sledilnikov v vodnem okolju
  10. MARKO VAČOVNIK: Sistem za testiranje uporabniškega vmesnika vgradnega računalniškega sistema
  11. ROK ANDREJC: Gradnja 3-D modela morskega dna s pomočjo strukture iz gibanja
  12. GREGOR KOPOREC: Kvantitativno brezkontaktno merjenje energijske porabe iz videa in 3D slik
  13. MIHA ŠUŠTERIČ: Zaznava prevožene rdeče luči na podlagi algoritmov računalniškega vida
  14. ALEŠ ČERNE: Detekcija oddaljenih ovir z metodami računalniškega vida na robotskem plovilu
  15. ELVEDIN DELALIĆ: Aktivni stereo vid
  16. GREGOR TUŠAR: Strojni vid na masivno vzporedni vgradni arhitekturi

Diplomska dela (9)

  1. MARCEL VIRANT: Vpliv barve in jakosti svetlobe na prepoznavo obdelovanca s strojnim vidom
  2. MATEJ KLOPČIČ: Izvedba sodobnega samostojnega sistema strojnega vida z gradniki podjetja Keyence
  3. MARCEL GRAH: Uporaba globokega učenja za semantično segmentacijo okolja morskih plovil
  4. JUŠ JAZBEC: Razvrščanje izdelkov s pomočjo strojnega vida na prototipni proizvodni liniji
  5. BILAL KRUPIĆ: Detekcija napak na materialih s periodično strukturo
  6. TOMAŽ PEKLAJ: Razvoj stroja za varjenje plastike v množični proizvodnji
  7. SIMON REBERŠEK: Poravnava oblakov točk za aplikacije strojnega vida
  8. BLAŽ REMŠKAR: Brezžični merilnik in prikazovalnik kvalitete zraka v zaprtih prostorih
  9. UROŠ MALENŠEK: Integracija protokola IEC 61850 GOOSE v platformo NEO 3000