Numbers

Bibliography of the person, including all types of documents, not only theses.

PhD theses (6)

  1. Jasna Smolar: Prepoznavanje lastnosti in trajnostno upravljanje s sedimenti iz vodnih okolij
  2. Teja Fabjan: Numerično modeliranje mehanskih lastnosti diskontinuitet v razpokani in heterogeni kamninski masi
  3. Jure Klopčič: Analiza in napoved pomikov za predore, grajene v premo-karbonskih skrilavcih
  4. Iztok Klemenc: Preiskave trajnih prednapetih pramenskih geotehničnih sider različnih zasnov veznega dela
  5. Matej Maček: Vpliv matrične sukcije na pomike plazu Slano blato
  6. Gregor Vilhar: Odnos med napetostmi in deformacijami za meljne peske v območjih od zelo majhnih do velikih deformacij

MSc theses (26)

  1. Nataša Štupar: Bioklimatsko načrtovanje trajnostnih in podnebno pogojenih sodobnih stavb
  2. Jure Berkopec: Vpliv vremena in izkušenosti pregledovalcev na objektivnost določanja stanja premostitvenih objektov tekom periodičnih pregledov
  3. Luka Novak: Identifikacija poškodb armirano betonskih konstrukcij z neporušno ultrazvočno metodo
  4. Andrej Štimulak: Uporaba duktilnega časovno odvisnega podporja v iztisljivih hribinah
  5. Boštjan Volk: Uporaba TBM tehnologije pri gradnji predorov in ocena vplivov na okolje
  6. Urška Blumauer: Vpliv viskoznega lezenja na mehansko obnašanje jeklenih konstrukcij v primeru požara
  7. Jure Česnik: Analiza potenciala uvajanja BIM za javna naročila
  8. Mojca Ravnikar Turk: Vpliv laboratorijsko simuliranega staranja bitumnov na njihove lastnosti pri nizkih temperaturah
  9. Nina Zupan: Energetska učinkovitost stavbe UL FGG na Hajdrihovi ulici 28
  10. Anka Snedic: Analiza potresne ranljivosti nove šestetažne armiranobetonske stavbe
  11. Jure Šuler: Dimenzioniranje in analiza mostnih opornikov iz armirane zemljine
  12. Kristjan Rojc: Priprava injekcijskih mešanic na osnovi dolomitnega polnila za kamnite zidove
  13. Gabrijela Starešinič: Stroškovna analiza energetske sanacije in konstrukcijske utrditve objekta Tobačne tovarne v Ljubljani
  14. Barbara Fortuna: Določitev nastavitev naprav za razvrščanje lesa v trdnostne razrede
  15. Luka Pajek: Integralna ocena udobja igralnic v vrtcih
  16. Dejan Kastelec: Konstrukcijska gradbena fizika upravne stavbe podjetja Krka d. d.
  17. Sebastjan Kuder: Primerjava anizotropnih materialnih modelov v računalniškem programu Plaxis
  18. Marko Jovanovski: Zagotavljanje horizontalne togosti s pomočjo trapezne pločevine pri enoetažnih jeklenih objektih
  19. Špela Kunšič: Možnosti uporabe vakuumske toplotne izolacije v stavbah
  20. Sanel Djedović: Uporaba referenčnih modelov BIM za večmaterialno projektiranje
  21. Vedran Mekić: Bivalno udobje zaposlenih in predlog energetske sanacije izbrane stavbe v Portorožu
  22. Jure Turk: Armiranobetonske lupinaste konstrukcije
  23. Damjan Podgorelec: Vpliv stopnjevanja sprejemljivega potresnega tveganja na armiranobetonsko okvirno konstrukcijo
  24. Irena Andrejašič Troha: Analiza tveganja obratovanja globoko temeljenih konstrukcij v Luki Koper
  25. Karmen Poljanšek: Vpliv temeljnih tal na potresno obtežbo in odziv konstrukcije
  26. Alenka Robas: Uporaba presiometrskih meritev za napoved nosilnosti vertikalno obremenjenih pilotov

Bsc theses (596)

  1. Sonja Sukič: Sile in napetosti v zgornjem in spodnjem ustroju železniških prog
  2. Rok Bregar: Uporaba ultrazvočne metode za določitev značilnih parametrov v procesu vezanja cementne paste
  3. Vikica Vasileva: Finančna in časovna analiza izvedbe gradnje rezervoarjev za naftne derivate
  4. Gregor Požar: Projektiranje armiranobetonske nosilne konstrukcije večstanovanjske stavbe v Novem mestu
  5. Andraž Oven: Vpliv vzdolžnega padca na tokovne razmere v ribji stezi
  6. Robert Gregorič: Parametrična študija požarne odpornosti enostavnih lesenih elementov
  7. Danijela Vulović: Vpliv gradbene mehanizacije na vibracije in posledične poškodbe objektov
  8. Gabriel Alejandro Sušnik: Analiza poškodovanega rezervoarja
  9. Ana Kovačević Zimerman: Projektiranje armiranobetonske poslovno-stanovanjske stavbe na potresnem območju
  10. Mirjan Veren: Energetska sanacija vile v Murski Soboti
  11. Maruša Rot: Energetska bilanca pred in po delni obnovi toplotnega ovoja večstanovanjske stavbe
  12. Aljoša Žnidar: Umeščanje rekreacijskih poti v naravno okolje
  13. Davor Subotić: Zadostnost predvidenih ukrepov na slovenskem železniškem omrežju
  14. Jernej Vozelj: Analiza napetostnega stanja okoli predora za elastično in elasto-plastično obnašanje hribine
  15. Maša Zupanc: Projektiranje lesene brvi čez avtocesto A2 na odseku Kranj vzhod - Brnik
  16. Igor Nikolič: Analiza prometne varnosti ceste G2-103/1009 Plave-Solkan po metodi RSI
  17. Irena Orožen: Dreniranje netlakovanih športnih površin
  18. Ana Kastelic: Primer uporabe federacijskega modela za izdelavo 5D BIM
  19. Andrej Faletič: Metode za določevanje krčenja cementnih sistemov
  20. Luka Bele: Obnašanje lesenih stebrov pod vplivom osno-upogibne obremenitve
  21. Janja Resman: Vpliv deleža in zrnavosti recikliranega agregata na lastnosti betona
  22. Nejc Jurejevčič: Enoladijska industrijska hala z mostnim dvigalom
  23. Miha Sever: Primerjalna analiza investicije klasične in skoraj nič energijske zidane stanovanjske stavbe
  24. Đana Vozel: Proces projektiranja železniške infrastrukture do pridobitve pravice za gradnjo
  25. Kim Žigante: Idejna zasnova oskrbe s pitno vodo vasi Rakitovec
  26. Sabina Granda: Vpliv geološko geotehničnih razmer na gradnjo stanovanjskih hiš
  27. Andrej Butala: Analiza izvedbe asfalterskih del rekonstrukcije odseka ljubljanske obvoznice med izvozoma Celovška in Koseze
  28. Zoran Vasić: Postavitev jeklene šotorske konstrukcije
  29. Alenka Pezdirc: Primerjava metod dimenzioniranja voziščnih konstrukcij po TSC in nemških smernicah ter izdelava kataloga voziščnih konstrukcij
  30. Mirko Pervanje: Stroškovna analiza projekta gradnje trgovskega centra
  31. Špela Križnar: Izgradnja gospodarskega poslopja sofinanciranega s pomočjo evropskih sredstev
  32. Erna Gruda: Primerjava tehničnih specifikacij za ceste za zemeljska dela in nevezane plasti v Sloveniji in Hrvaški
  33. Tomaž Furlan: Koraki do izdelave načrta šolskih poti z uporabo kontrolnih seznamov
  34. Janez Draksler: Analiza sodobnih programskih orodij za modeliranje križišč
  35. Gregor Dežman: Stroškovna in terminska analiza projekta gradnje vrtca
  36. Sašo Žepuhar: Slamnata kritina nekoč in danes
  37. Maja Šušteršič: Primer celovite prenove pomožnega objekta in okolice
  38. Jana Kermolj: Analiza nakupa nepremičnin tujih državljanov na Krasu
  39. Rock Rijavec: Idejni projekt obnove Sokolskega doma v Ljubljani
  40. Martin Žagar: Ekonomična debelina toplotnih izolacij in cenovna primerjava med zidano in montažno hišo
  41. Franci Petrič: Ocena potresne odpornosti poslovne stavbe
  42. Domen Pungerčar: Dimenzioniranje armiranobetonskega konstrukcijskega elementa
  43. Igor Tavčar: Ocena načrtovanja in izgradnje kolesarske infrastrukture v Republiki Sloveniji in Italiji
  44. Drago Kitner: Primerjava projektantske ocene stroškov z dejanskimi - študija primera
  45. Aleksandar Tomić: Pregled dokumentacije in dovoljenj med gradnjo stanovanjske hiše
  46. Urban Selan: Zasnova obalne konstrukcije tretjega pomola v Luki Koper
  47. Janez Forte: Geotehnične analize in idejna zasnova kolesarskega poligona na območju degradiranih površin Rudnika Trbovlje-Hrastnik
  48. Matej Hafner: Varovanje gradbene jame parkirno garažne hiše v Ljubljani
  49. Klara Hostnik: Ureditev prometnih površin v naselju Gabrovka
  50. Aljaž Karlovšek: Analiza primernosti razširjenih robnih pasov za cestno kolesarjenje
  51. Adriana Keleman: Geostatična analiza gradbene jame Tobačna mesto
  52. Nino Filipin: Analiza izvedbe javnega naročila na področju gradenj od priprave razpisne dokumentacije do priprave ponudbe
  53. Goran Žulič: Projektiranje AB montažne hale s fasadnimi paneli na potresni vpliv
  54. Silva Dolenc: Analiza projekta sanacije plazu v Dašnici
  55. Kristjan Svetina: Izdelava računalniškega programa za izračun difuzije vodne pare po standardu SIST EN ISO 13788
  56. Miha Oblak: Načrtovanje stavb z zmanjšanim vplivom na okolje
  57. Nejc Avguštin: Primerjava energetskih bilanc javnih stavb
  58. Sandi Vrtar: Vpliv energetskih izkaznic stavb na cene nepremičnin
  59. Jelka Helena Kodre: Geotehnične analize kasete za odlaganje bagranega materiala v Luki Koper
  60. Sara Mikec: Primerjava sistemov ravnanja in predelave odpadne embalaže med Slovenijo in Nemčijo
  61. Andraž Starc: Vpliv modeliranja razpokanih prerezov pri potresnoodpornem projektiranju AB stavbe
  62. Matevž Vertot: Uporaba ločilnih in filtrskih geosintetikov v gradbeništvu
  63. Matic Šušteršič: Izdelava računske energetske izkaznice za izbran objekt
  64. Jaš Zakrajšek: Nosilnost in deformabilnost sestavljenih lesenih strižnih sten
  65. Peter Kürbus: Projektiranje armiranobetonske stropne konstrukcije konkretnega objekta
  66. Jan Škrk: Matematično modeliranje toka v ribji stezi ob HE Arto Blanca
  67. Marko Stermecki: Eksperimentalne preiskave in poenostavljena potresna analiza konstrukcijskega sistema JUBHome BASE
  68. Lucijana Radošević: Primeri uporabe BIM za analizo trajnostnih vidikov
  69. Matjaž Podržaj: Zasnova pet etažne poslovne stavbe s poudarkom na potresno odpornem projektiranju
  70. Katja Novak: Statični izračun enodružinske hiše na Jeličnem Vrhu
  71. Staš Brzin: Odločanje med prenovo in novogradnjo mostu čez Kokro pri Preddvoru
  72. Monika Blatnik: Študija koncepta za doseganje skoraj ničenergijske hiše
  73. Jan Cunja: Analiza in dimenzioniranje armiranobetonske plošče
  74. Žiga Domadenik: Dimenzioniranje značilnih lameliranih lepljenih lesenih nosilcev
  75. Jure Zevnik: Dopolnitve enodimenzijskega matematičnega modela drobirskega toka in snežnih plazov
  76. Sara Poglajen: Primer uporabe BIM za trajnostno načrtovanje v Sloveniji
  77. Urša Mrhar: Energetska prenova na primeru javne stavbe
  78. Blaž Jeraj: Energetska bilanca izbrane večstanovanjske stavbe s predlogi izboljšav
  79. Andraž Dežman: Sprijemnost med betonom in armaturo
  80. Katja Ogris: Analiza ukrepov za doseganje minimalnih zahtev za novogradnje in večje prenove v skladu z Direktivo o energetski učinkovitosti stavb
  81. Luka Tavčar: Uporaba hibridnih momentnih okvirov na seizmičnih področjih
  82. Gašper Slak: Rekonstrukcija križišča Zaloške in Zadobrovške ceste
  83. Nenad Bulić: Optimalno dimenzioniranje osno-upogibno obremenjenega armirano betonskega nosilca
  84. Luka Trček: Algoritem za natančen izračun potovalnih časov vlakov
  85. Urban Kralj: Račun pomikov armiranobetonskih nosilcev
  86. Aljaž Petrič: Večkriterijska primerjava variantnih rešitev pri sanaciji mostu čez Ozlenšček v Ozeljanu
  87. Katja Jagodic: Izračun zgornjega ustroja za podano obremenitev
  88. Maruša Nahtigal: Energetska prenova večstanovanjske stavbe in njen vpliv na osvetljenost bivalnih prostorov
  89. Tadeja Intihar: Izdelava računskih energetskih izkaznic za izbrani stanovanjski stavbi
  90. Mihael Blaž: Idejna zasnova ureditve križišč na območju vzhodnega dela Masarykove ceste
  91. Jana Gomboši: Požarna odpornost konstrukcijskih elementov iz nerjavečega jekla
  92. Barbara Virant: Energetski in trajnostni vidiki lesene gradnje
  93. Blaž Hribar: Študija možnosti energetske prenove večstanovanjske stavbe
  94. David Cirman: Uporaba 4D modelov v gradbeništvu
  95. Mija Sušnik: Primerjalna analiza ukrepov, ki vplivajo na spremembo odmevnega časa v prostoru
  96. Luka Puntarić: Pristopi k projektiranju skoraj 0-energijske hiše
  97. Sabina Magyar: Definicija suše in njene posledice
  98. Mateja Uršič: Analiza zvočne zaščite stavbnih ovojev glede na različne nivoje zunanjega hrupa
  99. Mateja Kopinšek: Zelena delovna mesta - Doseganje ekološke podpore na vodnem področju
  100. Alen Marković: Varstvo pred požarom v železniškem prometu
  101. Petra Šoš: Analiza vpliva različnih debelin toplotne izolacije v sistemih inverznih in kombiniranih ravnih streh
  102. Matjaž Zupan: Analiza programov komunalnega opremljanja stavbnih zemljišč v občini Radovljica
  103. Jan Kuštra: Projekt tri etažne industrijske stavbe s poudarkom na potresni odpornosti
  104. Andraž Marinčič: Primerjava vplivov lokacije na izboljšanje energijske učinkovitosti stavbe
  105. Anja Štrus: Analiza izbranih gradbeno-fizikalnih in okoljskih parametrov konstrukcijskih sklopov iz lesa
  106. Neva Siebenreich: Ocena potresne odpornosti stavbe UL FGG na Hajdrihovi ulici s programoma 3Muri in SAP2000
  107. Erik Raspet: Temperaturno-vlažnostna analiza masivnega betona z izpeljanim končnim elementom
  108. Saša Otrin: Strokovne podlage za izvajanje zemljiške politike v občini Vrhnika
  109. Marko Jaćimović: Vpliv metode za določanje vetrnih valov na emulzifikacijo razlite nafte
  110. Denis Bojanc: Projektiranje mostu za pešce pri ribjem trgu
  111. Jure Eržen: Parametrična študija optimizacije zastekljenih površin ovoja stavbe
  112. Špela Prevodnik: Vpliv senčil na osvetljenost prostora
  113. Tanja Srednik: Projekt konstrukcije iz prednapete membrane
  114. Sara Resnik: Davek na zemljišče kot alternativni predlog obdavčitve nepremičnin
  115. Primož Megušar: Vpliv toplotnih mostov na porabo energije za ogrevanje na primeru osnovne šole
  116. Boštjan Pohlin: Projekt štiri etažne poslovne stavbe
  117. Luka Ceglar: Izdelava 3D tiskalnika in preizkus mehanskih lastnosti tiskanih modelov
  118. Miha Berčič: Projekt nadomestne strešne konstrukcije in požarnega stopnišča stavbe UL FGG
  119. Tadej Gutnik: Steklo kot konstrukcijski material
  120. Rok Kovač: Uklon vzdolžne armature pri potresnem odzivu armiranobetonskih stebrov
  121. Marko Kravos: Grafični vmesnik za določanje požarne odpornosti enostavnih konstrukcijskih elementov skladno s standardi Evrokod
  122. Luka Suzić: Projektiranje lesene brvi čez Savo Bohinjko pri Bohinjski Bistrici
  123. Elena Terzić: Modeliranje zadrževalnega časa vode v Tržaškem zalivu
  124. Andrej Mihelj: Analiza energetske prenove Osnovne šole Prade
  125. Anej Špacapan: Dimenzioniranje sestavljenih lesenih nosilcev
  126. Matic Grahek: Rekonstrukcija obstoječega stanja in predlog obvoznice na odseku LC480011 Zagorje - V Zideh
  127. Klemen Domjan: Energijska bilanca stavbe po metodi kvazistacionarnega stanja in dinamični metodi izračuna
  128. Jan Celar: Idejna rešitev ureditve odseka regionalne ceste R2-411 z ureditvijo križišča s cestami: Cesta na Okroglo, Kranjska cesta in Ulica Toma Zupana
  129. Tine Leban: Rekonstrukcija ceste R204 na odseku (1012) v skupni dolžini 500 metrov
  130. Aljaž Mihelič: Prometne površine za mirujoči promet
  131. Cene Udovič: Metodologija določanja varnosti prehodov za pešce
  132. Kaja Leban: Analiza pridobljenih predmetno-specifičnih kompetenc na univerzitetnem študiju Gradbeništvo - Komunalna smer
  133. Kristjan Cizara: Primerjava dveh variant odvodnje soseske Novo naselje in industrijske cone v Vipavi
  134. Luka Novak: Analiza armiranobetonskih okvirov s polnili na potresno obtežbo
  135. Nejc Pirc: Projektiranje večstanovanjske armiranobetonske stavbe v naselju "Sončni log" v Logatcu
  136. Domen Ivanšek: Numerična analiza prehoda toplote na stikih Qbiss Air fasadnega sistema
  137. Janez Korpič: Eksperimentalne tlačne preiskave večslojnih kamnitih zidov
  138. Janez Peternel: Analiza območij vključevanj na avtoceste in hitre ceste
  139. Matic Hribernik: Projektiranje cestnega mostu z leseno nosilno konstrukcijo
  140. Boris Ronkalj: Vpliv kemijske agresije na beton pri različnih temperaturah
  141. Nejc Pavlin: Metoda vezi in razpor za projektiranje armiranobetonskih stenastih elementov
  142. Uroš Jakin: Načrtovanje turizma na podeželju na primeru občine Brda
  143. Doris Frank: Obalna konstrukcija veza 12 z zagatno steno
  144. Klemen Erklavec: Projektiranje in ocena požarne odpornosti izoliranega AB stebra v večetažni poslovni stavbi
  145. Tina Gantar: Toplotno udobje študentov na dveh fakultetah Univerze v Ljubljani
  146. Jure Šuler: Dimenzioniranje armiranobetonskih prerezov iz betona visokih trdnosti na upogib
  147. Neža Germovnik: Idejna rešitev ureditve križišča Kidričeva / Koroška na cesti R2-412 na odseku 0359
  148. Jaka Truden: Projektiranje krivinskih kretnic na območju postaje
  149. Smiljan Tomljanovič: Analiza meritev glavnih geometrijskih parametrov na železniških progah
  150. Jaka Kavčič: Predlog prometne politike občine Tržič
  151. Boris Azinović: Uporaba metode načrtovanja nosilnosti za jeklene konstrukcije daljnovodnih stebrov
  152. Nejc Bezak: Verjetnostna analiza visokovodnih konic z metodo vrednosti nad izbranim pragom in z metodo letnih maksimumov
  153. Luka Vojnović: Tehnologija absorpcije toplotne energije tal z energetskimi geotehničnimi elementi
  154. Vesna Lapuh: Urbana prenova in predlog za revitalizacijo starega mestnega jedra Krškega
  155. Matija Zajec: Krčenje s polipropilenskimi vlakni mikroarmiranega betona visoke trdnosti
  156. Miha Erbežnik: Primerjava statičnega in dinamičnega obremenilnega preizkusa testnega pilota v barjanskih tleh
  157. Lidija Ržek: Varovanje arheoloških najdišč in situ s prekrivanjem
  158. Gregor Klančnik: Primerjava dinamičnega obremenjevanja v makroskopskem in mikroskopskem modelu
  159. Rok Wallner: Uporaba programa SAP 2000 za projektiranje jeklenih okvirnih stavb po standardu Evrokod 8
  160. Tomaž Tičar: Izračun hidravličnih razmer na območju izvennivojskega polnega priključka glavne ceste Škofljica - Šmarje na avtocesto
  161. Jan Dobnikar: Uporaba metod strojnega učenja za razvrščanje lesa v trdnostne razrede
  162. Nejc Benedik: Analiza lokacije HE Zalog na srednji Savi
  163. Jure Ošterbenk: Potresna analiza in analiza ojačitvenih ukrepov za grad Golnik
  164. Staša Grahek: Primerjalna analiza ključnih kazalnikov stanja vzdrževanosti objektov vrtca Dr. France Prešeren
  165. Alen Lešnik: Vpliv vrste agregata in mineralnega dodatka na reološke in mehanske lastnosti lahkovgradljivega betona
  166. Andrej Slavec: Vpliv izboljšanja energetske učinkovitosti na tržno vrednost dvostanovanjske hiše
  167. Nina Pavič: Smotrnost uvedbe davka na planski dobiček na primeru Mestne občine Ljubljana
  168. Matej Kos: Predlog prostorske ureditve območja v KS Stara vas Velenje
  169. Miha Hrastnik: Vpliv metode načrtovanja nosilnosti na količino armature armiranobetonske stavbe
  170. Rožle Pavlin: Projektiranje upravne stavbe CGP po evropskih standardih Evrokod
  171. Rok Fabijan: Projektiranje in planiranje z informacijskim modeliranjem stavb: študij primerov
  172. Katja Pešec: Rangiranje cest po metodologiji EuroRAP
  173. Gašper Stegnar: Uporaba tehnologije OntoWiki pri tipizaciji stavb v Sloveniji
  174. Mateja Kostadinović: Trajnostno načrtovanje železniške infrastrukture
  175. Uroš Strmec: Vpliv toplotnih mostov na porabo energije za ogrevanje v stavbi
  176. Nives Fatkić: Analiza virov financiranja komunalne infrastrukture v MO Velenje
  177. Samo Rus: Trajnostno načrtovanje mestnih cest
  178. Gorazd Brglez: Zračno podprte membranske konstrukcije
  179. Blaž Frangež: Trajnostno načrtovanje ruralnih in urbanih cest
  180. Sandi Stanič: Analiza napetostnega in deformacijskega stanja prednapetega "V" nosilca
  181. Jernej Plahuta: Parametrična in povratna analiza gradnje predorov v anizotropnih kamninah s programom UDEC
  182. Anja Mravlje: Analiza požara in produkti gorenja v objektu lesnopredelovalne industrije
  183. Andrej Andrejaš: Ocena vpliva deformabilnosti tal na obnašanje armiranobetonske stavbe pri potresni obtežbi
  184. Jernej Marot: Avtomatsko zaznavanje izrednih dogodkov
  185. Matjaž Beltram: Analiza metod za dimenzioniranje obročastih ojačitev jeklenih konstrukcij
  186. Aljaž Žolnir: Primerjava dvodimenzijskih programov na primeru računa toka Bolske pri Gomilskem
  187. Mojca Čebul: Ocena energetskega potenciala mHE Mešič na Paki
  188. Janez Mikec: Zdrs toplotne izolacije pod temeljno ploščo v primeru potresne obtežbe
  189. Aleš Košmrlj: Analiza in dimenzioniranje rebričastih plošč
  190. Nika Šubic: Vpliv vrste lahkega agregata na lastnosti betona visoke trdnosti
  191. Nataša Štupar: Model odločanja lastnikov nepremičnin pri potresni rehabilitaciji stavb
  192. Gašper Šmid: Temeljenje stanovanjskih objektov na mehkih tleh Ljubljanskega barja
  193. Matevž Štokelj: Vpliv EAF C žlindre na fizikalno-mehanske lastnosti betona
  194. Samo Saje: Modeliranje predora z BIM orodji
  195. Matevž Breška: Ponovno umerjanje in primerjava enačb največjega pospeška tal
  196. Žiga Kališnik: Analiza in dimenzioniranje etažne armiranobetonske plošče
  197. Sebastjan Kravanja: Razvoj referenčnega modela BIM za izdelavo računskega modela
  198. Gašper Polak: Gradbeno - fizikalna in sanitarno - tehnična analiza izbranega objekta
  199. Petra Vresk: Jeklen most za pešce čez reko Savo v Radečah
  200. Martin Klun: Temeljenje enodružinske stanovanjske hiše na labilnem pobočju pri Jeličnem Vrhu
  201. Enej Skuk: Problematika čiščenja odpadnih voda na Krasu
  202. Jernej Nejc Lombar: Ocena ranljivosti infrastrukturnih objektov na primeru vodovoda Gora v občini Ajdovščina
  203. Žiga Miklavec: Vpliv zimskih vrtov na porabo energije v stavbi
  204. Jan Špiler: Toplotna analiza zaščitenih lesenih elementov
  205. Jan Ratej: Potresna analiza dvoetažne lesene hiše
  206. Grega Lajkovič: Model za poenostavljeno potresno analizo tipične družinske hiše na območju Krškega
  207. Dominik Klemenčič: Uporaba napredne metode za preverjanje požarne odpornosti jeklene stavbe
  208. Eva Zavrl: Prehod toplote skozi konstrukcijski sklop - primerjava izračuna enodimenzionalnega in dvodimenzionalnega izračuna
  209. Matic Hunski: Idejna zasnova rekonstrukcije križišča v bližini naselja Mestinje
  210. Aleš Oblak: Načrt sanacije zemeljskega plazu Planina pod Golico
  211. Aleš Jamšek: Ocena potresne odpornosti dvoetažnega poslovnega objekta na območju Kamnika
  212. Danijel Jelušić: Zasnova 400 kV daljnovodnega stebra
  213. Karin Tomažič: Večkriterijska primerjava variantnih rešitev pri sanaciji objekta
  214. Edo Đuvelek: Zasnova in idejna rešitv kanalizacijskega sistema za območje Vnanjih in Notranjih Goric
  215. Timotej Lestan: Uporaba sonaravnih ukrepov pri ureditvi vodotoka
  216. Filip Franc: Večkriterijska primerjava variantnih rešitev pri sanaciji mostov
  217. Aljoša Umek: Analiza parametrov trajnostnega razvoja na izbranem objektu
  218. Sebina Hasani: Primerjava tehnologij gradnje pregrad iz valjanega betona
  219. Branka Trebušak: Obnašanje vodnih pregrad v primeru izzvane obtežbe
  220. Peter Krupenko: Optimizacija križišča na cesti R2 413 Zbilje-Vodice v km 2,350 v Valburgi
  221. Martin Boncelj: Idejna rekonstrukcija štirikrakega križišča v naselju Spodnji Hotič
  222. Vesna Grošelj: Rekonstrukcija križišča v Občini Komenda
  223. Dora Kovač: Vpliv pospešil vezanja in lahkega polnila na lastnosti apnenih injekcijskih mešanic
  224. Peter Hrovat: Prometna varnost po mnenju udeležencev v prometu v Republiki Sloveniji
  225. Tanja Jordan: Oblikovanje standardne oblike tehnične dokumentacije po PURES 2010
  226. Karin Ponikvar: Projekt izboljšanja tal pod nasipom na mehkih tleh na HC Koper - Dragonja
  227. Uroš Gantar: Ocena potresne odpornosti zidanega stanovanjskega bloka
  228. Marko Lavrenčič: Vpliv delno togih spojev na globalno stabilnost okvirjev
  229. Rok Vogrinčič: Dinamična analiza betonske težnostne pregrade s programskim orodjem RS-DAM
  230. Primož Vovk: Večkriterijska primerjava variantnih rešitev pri sanaciji Kulturnega doma Hrušica
  231. Jure Gačnik: Projekt štirietažne industrijske stavbe s poudarkom na potresni odpornosti
  232. Isak Alijagić: Rekonstrukcija križišča na RT-934 v Sežani
  233. Samo Pergarec: Analiza večnadstropne stavbe pri potresnem vplivu
  234. Martin Hostnik: Uporaba konvergenčne metode za načrtovanje podpornih ukrepov v predorogradnji
  235. Andrej Adamič: Vpliv razpokanosti na varnost betonskih težnostnih pregrad
  236. Petra Franko: Vpliv soli na sanacijske omete
  237. Nejc Bedek: Ocena hidroenergetskega potenciala reke Reke na lokaciji Topolc
  238. Tomaž Šeruga: Sanacija armirano betonske konstrukcije izpustnega kanala Šmartinsko jezero
  239. Bojan Kuhar: Vpliv toplotnih mostov na porabo energije za ogrevanje v stavbi
  240. Jerneja Završki: BIM kot orodje za trajnostno gradbeništvo in energetsko prenovo
  241. Maja Marić: Nadgradnja železniške proge na odseku Slovenska Bistrica - Pragersko za hitrost 120 km/h
  242. Lenart Ugovšek: Rekonstrukcija križišča treh cest: R1 - 255, Črnivec - Radmirje / R1 - 225, Radmirje - Mozirje / R2 - 428, Radmirje - Luče
  243. Tamara Šuligoj: Obnašanje tlačno obremenjenih vzdolžno ojačenih pločevin
  244. Iva Resanovič: Začasna in dolgoročna rešitev prometne problematike ulice Ob Koprivnici v Celju
  245. Matej Indof: Rekonstrukcija križišč lokalnih cest LC012020, LC012050, LK013581 in JP513550
  246. Jurij Theuerschuh: Ohranjanje stavbne dediščine - prispevek k razumevanju metodološkega pristopa
  247. Gašper Brus: Matrična metoda za obračun del pri gradnji predorov
  248. Mitja Bosnič: Ranljivost slovenske obale za onesnaženje z nafto
  249. Jure Pirc: Študija kakovosti zraka v montažno in klasično grajenem vrtcu
  250. Mihael Tomšič: Uporaba semantičnih spletnih aplikacij pri trženju gradbenih produktov
  251. Ana Hof: Ekonomska in finančna analiza učinkovitosti projektov prometne infrastrukture
  252. Matevž Hribar: Uporaba ultrazvoka za analizo vpliva naknadnega mehanskega poseganja v strukturo betona
  253. Gregor Peca: Analiza požarne evakuacijske poti v OŠ Prade
  254. Jure Červek: Odvod padavin z javnih cest - dimenzioniranje objektov po slovenskih in ameriških priporočilih
  255. Petra Triller: Model za oceno potresne odpornosti zidanih hiš na širši lokaciji Škofje Loke
  256. Marko Avbar: Projektiranje nosilne konstrukcije enostanovanjskega objekta
  257. Luka Lisjak: Stroškovna primerjava variantnih zasnov enostanovanjskega objekta
  258. Andrej Fabiani: Dimenzioniranje nosilnih elementov lesene brvi
  259. Lovro Gorše: Uporaba 3D-tiska v gradbeništvu
  260. Rok Stenko: Analiza potrebne togosti prečnih ojačitev pri polnostenskih nosilcih
  261. Matjaž Bolčina: Nizkohrupne vozne površine
  262. Matija Cej: Analiza in projektiranje prednapete prekladne konstrukcije železniškega mostu
  263. Jure Blejec: Upravičenost gradnje nove železniške povezave Zagreb - Maribor - Gradec
  264. Žiga Frantar: Projekt jeklene industrijske hale
  265. Žiga Šebenik: Testiranje uporabnosti programskega vmesnika SAP2000
  266. Žiga Šebenik: Testiranje uporabnosti programskega vmesnika SAP2000
  267. Štefan Markič: Napoved največjega pospeška tal ob potresu z uporabo programa za strojno učenje enačb Lagramge
  268. Brankica Stojičević: Analiza rezultatov napenjalnih preizkusov geotehničnih sider na HC Razdrto - Vipava
  269. Arnold Oton Ciraj: Stroškovni vidiki gradnje novih cerkva
  270. Sabina Saje: Uporaba orodij BIM za analizo požarne varnosti
  271. Maja Klenovšek: Analiza virov financiranja izgradnje in obnove komunalne infrastrukture v Občini Sevnica
  272. Ana Tisov: Primerjava merjene in računske energetske izkaznice za objekta Krke, d. d., Novo mesto
  273. Klemen Simončič: Izračun hidroenergetskega potenciala potoka Pendirjevka pri Šentjerneju
  274. Blaž Bizjak: Ocena potresne odpornosti stare upravne stavbe RŽS Idrija
  275. Kaja Bahor: Integrirano modeliranje rabe tal in prometa
  276. Daša Zorko: Požarna evakuacijska pot na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo
  277. Tina Golob: Tir na togi podlagi
  278. Miha Rihar: Primerjava sodobnih programskih orodij za modeliranje križišč na primeru križišča v Ljubljani
  279. Katarina Jurić: Izdelava objektnega kataloga za zajem topografskih podatkov v programu SocetSet
  280. Mojca Gantar: Metode zmanjševanja padavinskega odtoka v urbanem okolju
  281. Nina Milikič: Analiza potresne odpornosti gradu Grm glede na različne ravni poznavanja konstrukcije
  282. Tadej Dragan: Novi pristopi pri analiziranju prometne varnosti
  283. Haris Alič: Vpliv oglenenja na požarno odpornost lesenih stebrov
  284. Jasmin Hercegovac: Presoja uspešnosti urbanistično zasnovane obvoznice Rakek
  285. Nina Movja: Rekonstrukcija cestne mreže v manjših ruralnih naseljih - primer Dobrovo v Brdih
  286. Miha Ambrožič: Polno nosilni spoji v potresno odpornih stavbah
  287. Marko Andrejašič: Analiza stanja veza 7 v Luki Koper s študijo možnosti poglobitve morskega dna
  288. Simon Vilhar: Možnosti izkoriščanja vodnega potenciala na jezu na Gruberjevem prekopu
  289. Gregor Lovšin: Izdelava kart poplavne in erozijske nevarnosti z 2D hidravličnim modelom
  290. Aleksander Gantar: Izboljšava bivalnih in delovnih pogojev v večnamenski stavbi
  291. Nejc Potočnik: Kazalci za sprotno vrednotenje hidrološke suše
  292. Igor Marušič: Celovita obnova toplotnega ovoja večstanovanjske stavbe na Obali, v pogledu ekonomike in ogljičnega odtisa
  293. Matevž Kocjan: Numerično modeliranje preskusov na leseno steklenih stenastih elementih
  294. Svetlana Ilić: Idejna rešitev odvoda onesnaženih voda iz naselij Korte in Parecag
  295. Jure Zabret: Vpliv vrste karbonatnega agregata na mehanske lastnosti malt
  296. Tilen Košir: Vpliv izboljšanja energetske učinkovitosti na tržno vrednost stanovanjskih hiš
  297. Alen Lulić: Projektiranje nosilnih elementov konstrukcije iz križno lepljenih lesenih plošč
  298. Matic Meža: Analiza in projektiranje plošč na stebrih
  299. Blaž Kocina: Primerjava različnih metod določanja potresne odpornosti zidanih konstrukcij
  300. Simon Vrbovšek: Projektiranje ponapete betonske plošče
  301. Uroš Trošt: Dimenzioniranje medetažne armiranobetonske plošče osnovne šole v Ajdovščini
  302. Gorana Romčević: Adsorpcijske sposobnosti različnih adsorbentov prirazbarvanju odpadne vode
  303. Andrej Šabec: Primerjalna študija svetlobnega in toplotnega udobja med montažnim in klasično zgrajenim vrtcem
  304. Ervin Brulc: Načrtovanje vzdrževanja in obnove skupine premostitvenih objektov
  305. Anja Kotar: Vpliv podnebnih sprememb na visoke pretoke Vipave
  306. Gregor Ocepek: Tranzitni tovorni promet čez Slovenijo
  307. Jure Raspor: Oscilacije in vibracije v železniškem prometu
  308. Ester Džamastagić: Ocena energetskega potenciala akumulacije Vogršček
  309. Viktor Torkar: Primerjava 2D in 3D analize hudourniške pregrade s programom Midas GTS
  310. Gregor Konjar: Uporaba pasivnih sider v geotehničnih konstrukcijah
  311. Primož Novak: Analiza nosilne konstrukcije večetažne poslovne stavbe v Idriji
  312. Karmen Jazbec: Infrardeča termografija kot metoda zaznavanja segregacije samozgoščevalnega betona
  313. Iris Stopar: Vrednotenje zemljišč v primerih stvarne služnosti
  314. Katarina Smrke: Analiza novega načina vgradnje oken v fasadni sistem Qbiss One z metodo končnih elementov
  315. Simon Skvarča: Vpliv vremenskih razmer na prometni tok v cestnem prometu
  316. Nives Gerbec: Projektiranje prometnih površin za starejše voznike in pešce
  317. Matjaž Urh: Tehnologija priprave abrazijsko odpornih betonov z dodatkom gume
  318. Aleš Mušič: Rekonstrukcija varnostnega preliva na desnem boku pregrade Prigorica
  319. Samir Ajeti Daris: Uporaba armaturnih geosintetikov pri geotehničnih gradnjah
  320. Gašper Kerševan: Statični izračun in dimenzioniranje obstoječega cestnega mostu čez Savo v Črnučah
  321. Gašper Kokalj: Idejna rešitev kanalizacijskega sistema za naselje Puštal
  322. Janko Lisjak: Robustnost jeklenih okvirnih konstrukcij
  323. Tine Ferk: Geostatična analiza gradbene jame Zeleni park v Kopru ob upoštevanju togosti tal pri majhnih deformacijah
  324. Nejc Čož: Okvirna ocena posledic porušitve štirih slovenskih zemeljskih pregrad
  325. Janko Firšt: Organizacija gradnje v primeru sanacije pokopališča Barbara na Prevaljah
  326. Jure Mlakar: Idejna študija odvajanja in čiščenja odpadnih voda v občini Cerkno
  327. Aljaž Grajš: Sanacija jezu na Mestni Ljubljanici pri Ambroževem trgu
  328. Rok Starc: Uporaba metode globinskega mešanja v Luki Koper
  329. Vesna Gros: Hidrološko hidravlična analiza ljubljanskega barja
  330. Andreja Bernjak: Možnosti uporabe blata iz Centralne čistilne naprave Murska Sobota
  331. Katarina Prislan Kodelja: Analiza osončenosti stavbe v tipičnem vzorcu pozidave in njen zapis s parametrično enačbo
  332. Florijan Rot: Stopnje izpostavljenosti kot izhodišče za določitev karakteristik betona AB konstrukcijskih elementov
  333. Živa Semolič: Analiza in projektiranje armiranobetonske nosilne konstrukcije poslovne stavbe v Ljubljani
  334. Primož Korbar: Analiza in uporabnost črne jeklarske žlindre v bituminiziranih zmeseh
  335. Mica Pagon: Vpliv prostorskih izvedbenih pogojev na uspešnost nepremičninskega projekta
  336. Maja Weisseisen: Vpliv okolja na stanje objektov stavbne dediščine na Gorenjskem
  337. Katja Vidic: Okoljski vidiki v gradbeni industriji
  338. Alenka Mohorič: Upravljanje večstanovanjskih stavb v občini Škofja Loka
  339. Rok Goltnik: Pregled izhodišč hidrologije od da Vincija do danes
  340. Bojan Fink: Požarna odpornost jeklene stavbe
  341. Petra Zupan: Variante priključevanja vzhodne obvoznice mesta Kranj na AC Kranj - Ljubljana
  342. Klemen Vidonja: Ureditev kolesarske poti Velenje - Mislinja
  343. Matej Matos: Parametri izbire elementov prečnega profila dvopasovne ceste
  344. Peter Vidmar: Idejna zasnova ceste čez Macesnikov plaz
  345. Andraž Vožič: Kolesarska pot Dravograd - Muta na južni strani Drave
  346. Petra Lovšin: Tehnologija izvedbe gradbene jame z vrha navzdol
  347. Špela Marđetko: Optimalna rešitev križišča - Orožnova ulica, Hofbauerjeva ulica, Cesta v Loke - v Mozirju
  348. Domen Logar: Študija prometne varnosti križišča G-4, odsek 1258 Otiški vrh-Sl. Gradec/G1-4, odsek 1445 Sl. Gradec/LZ 378021 Glavni trg-Murko
  349. Anže Kumar: Idejna študija kolesarske poti okoli Kamnika
  350. Nina Kepic: Analiza razvoja cen zemljišč v Občini Ig
  351. Tomaž Šabec: Analiza novega hladilnega stolpa v Šoštanju na temperaturni vpliv
  352. Lucija Stermšek: Vpliv dodatkov na lastnosti injekcijskih mas z apnenim vezivom
  353. Anej Srebovt: Načrt varovanja gradbene jame v Ljubljani
  354. Janez Kastigar: Računske analize posedkov tal s programom Settle 3D
  355. Matic Skalja: Projekt sovprežnega cestnega mostu v obsegu PGD
  356. Gregor Svetina: Idejna rešitev dveh križišč pri naselju Hrušica
  357. Grega Rodman: Geotehnična analiza za projekt gradbene jame v Ljubljani
  358. David Pukšič: Analiza in dimenzioniranje plošče na stebrih
  359. Miha Povše: Projektiranje armiranobetonskih okvirov na potresnih območjih
  360. Anže Matko: Projekt jeklenega prostoležečega cestnega mostu z razponom 25 m
  361. Sašo Seljak: Idejna zasnova rekonstrukcije križišča Lucija
  362. Damjan Lisec: Vpliv notranjih rezervoarjev vode v betonih visoke trdnosti na krčenje zaradi sušenja
  363. Dijana Maleš: Vpliv zrnavostne strukture lahkega agregata na zgodnje avtogeno krčenje betona visoke trdnosti
  364. Rok Kurinčič: Statična analiza plezalne stene
  365. Blaž Lipej: Vpliv konfiguracije polnil na parametre ...
  366. Ana Kragelj: Palične lupinaste konstrukcije
  367. Toni Klemenčič: Analiza obnašanja leseno steklenega panela pri horizontalni obtežbi
  368. Daša Božić: Stanovanjska gradnja in varstvo kmetijskih zemljišč v občini Postojna
  369. Blaž Prosen: Obvoznica na relaciji Horjul-Koreno (JP 568051, Plaz križišče Koreno-Prosca)
  370. Jure Berkopec: Presoja možnih rešitev križišča regionalne ceste R2-419/1203 in lokalne ceste LC 295040 v naselju Straža
  371. Rok Bertoncelj: Mehanska analiza valjane betonske pregrade
  372. Klemen Pahulje: Analiza sproščanja in odplavljanja zemljin s porečja
  373. Tina Muhič: Uporaba različnih vrst podatkov za oceno tržne vrednosti enostanovanjske hiše v občini Medvode
  374. Luka Miklavčič: Sonaravni ukrepi za upočasnitev vodnega toka
  375. Ines Ahmić: Investiranje v nepremičninske projekte v družbi PV Invest d.o.o.
  376. Urška Bačar: Delotoki za optimalne odločitve pri načrtovanju gradnje
  377. Grega Drčar: Vpliv notranjih rezervoarjev vode na krčenje betona visoke trdnosti
  378. Petra Žnidaršič: Meritve vodoodbojnosti in infiltracije tal
  379. Bojan Jakše: Analiza izrednih dogodkov na državni cestni mreži
  380. Neven Verdnik: Hidravlične lastnosti Meže pri Ravnah na Koroškem
  381. Barbara Novak: Račun hidrodinamičnih količin v Tržaškem zalivu zaradi spremenljivih meteoroloških parametrov
  382. Janij Oblak: Mehanizacija, ukrepi in postopki upravljanja z rinjenimi plavinami
  383. Špela Jerončič: Požarna analiza Osnovne šole Vič
  384. Barbara Legat: Vpliv podnebnih sprememb na verjetnost pojava poplav v porečju Save
  385. Marijan Gorjup: Zgodovinski pregled in trenutno stanje vodopreskrbe v vodovodnem sistemu Kranj
  386. Nuša Pintar: Vpliv zasnove fasadnega ovoja na porabo energije v stavbi
  387. Barbara Miko: Prenova stavbe v skoraj nič energijsko hišo
  388. Jure Lovšin: Vpliv odprtin na osvetljevanje prostorov
  389. Gašper Gosar: Projektiranje in sodelovanje z generičnimi aplikacijami v oblaku
  390. Timotej Čižek: Gradbeniške aplikacije za iOS
  391. Vesna Dukić: Razmerje med energetsko učinkovitostjo, tržno vrednostjo in stroški energetske prenove hiše v Bovcu
  392. Nika Gerbec: Projekt visečega mostu čez reko Tolminko
  393. David Božiček: Geometrija lupinastih konstrukcij
  394. Jaka Brezočnik: Lesene skeletne nosilne konstrukcije iz hlodov
  395. Monika Pikelj: Ocena potresne odpornosti Hale Tivoli
  396. Martin Česnik: Razvoj voznega cikla za urbano območje Ljubljane na osnovi dejanskih meritev
  397. Nina Pečar: Presoja najema enosobnega stanovanja glede na različno oddaljenost od Ljubljane
  398. Matej Prevc: Nosilne jeklene konstrukcije za skladiščne šotorske objekte
  399. Gašper Lužar: Podrobna analiza geometrijskih nepopolnosti na nosilnost vzdolžno ojačanih pločevin
  400. Anže Rezar: Primerjava metod optimizacije semaforjev na odprti cestni mreži
  401. Rok Pevec: Tehnologija proizvodnje in analiza uporabe gumiranega asfalta
  402. Aleš Blumauer: Preusmeritev tovornega prometa s cest na železnice
  403. Uroš Sebastjan Belak: Projektiranje integralnega cestnega nadvoza
  404. Miha Vadnjal: Možnosti nadvišanja pregrade Klivnik
  405. Ingrid Car: Rekonstrukcija preliva na pregradi Drtijščica
  406. Aleš Paščinski: Usklajevanje odstopanj pri gradnji po FIDIC pogodbenih pogojih
  407. Špela Praček: Obvladovanje tveganj z vidika izvajanja gradbenega nadzora
  408. Miha Vozel: Analiza nevarnih in potencialno nevarnih mest na državnih cestah
  409. Daša Novak: Študija potresne ranljivosti starega mestnega jedra Ljubljane
  410. Igor Krištof: Zobati spoji lameliranih lepljenih nosilnih elementov lesenih konstrukcij
  411. Žiga Likar: Vpliv napetostnih poti in zrnavostne sestave na mehansko obnašanje drobljivega agregata
  412. Dani Besednjak: Uporaba programa SAP2000 za projektiranje armiranobetonskih okvirov po standardu Evrokod 8
  413. Janja Pakiž: Analiza in predlog ureditve nivojskih križanj ceste in železnice na odseku proge Ljubljana-Grosuplje
  414. Tina Pavlič: Stabilnostna analiza jeklene strehe športne dvorane v Stožicah
  415. Urška Oset: Laboratorijsko testiranje prelivanja valov čez valobrane v pristaniščih
  416. Gregor Kert: Graditev in vzdrževanje drenažnega asfalta
  417. Jan Mak Bevcl: Predlog rekonstrukcije križišča na cesti G1-4/1260 v km 0,150 v Gornjem Doliču
  418. Anka Snedic: Ocena potresne odpornosti enodružinske hiše
  419. Luka Pajek: Parametrična študija osvetljenosti in porabe energije za ogrevanje
  420. Janez Melink: Projektiranje medetažne konstrukcije armiranobetonske stavbe
  421. Anže Egart: Požarne krivulje in temperaturni profili AB prečnih prerezov
  422. Andrej Brodej: Analiza tehnologije in časovnega poteka gradnje: primer nadvoza nad železniško progo
  423. Nina Zupan: Izračun osončenosti stavbnega ovoja realnih urbanih vzorcev
  424. Gabrijela Starešinič: Vrednotenje poenostavljenih postopkov za oceno nihajnega časa stavb
  425. Gregor Grbec: Uporaba sodobnih lesnih proizvodov pri lesenih konstrukcijah
  426. Aljaž Sitar: Nosilni sistemi sodobnih lesenih konstrukcij
  427. Špela Žnidaršič: Vpliv vsebnosti jeklenih vlaken in predhodno namočenega lahkega agregata na krčenje betona visoke trdnosti
  428. Jan Pergar: Projekt križišča po izboru - primer štirikrakega križišča
  429. Nejc Legat: Vpliv notranjih rezervoarjev vode na tlačno trdnost betona visoke trdnosti
  430. Jan Hlastec: Projektiranje jeklenih valjastih rezervoarjev
  431. Urška Blumauer: Virtualna gradnja: primera simulacij 4D
  432. Jure Česnik: Parametrične dinamične konstrukcijske komponente za prefabricirane AB elemente
  433. Barbara Fortuna: Projekt temeljenja dveh stolpov v sklopu Nordijskega centra Planica 1a. faza
  434. Nejc Mohorič: Pretočne hitrosti vode v hudournikih
  435. Mateja Klun: Mehanska analiza pregrade Moste na Savi
  436. Suzana Štiherl: Projektiranje armiranobetonskega poslovno stanovanjskega objekta v Ljubljani
  437. Gašper Tisovec: Dimenzioniranje armiranobetonskih lupinastih elementov
  438. Primož Zelenec: Projektiranje podpornega in opornega zidu za potrebe skladiščenja lesa
  439. Kristjan Rojc: Geotehnično projektiranje armiranobetonskega podpornega in opornega zidu
  440. Uroš Kokot: Numerična toplotna analiza dveh detajlov fasadnega elementa Qbiss Air
  441. Jure Žižmond: Razčlenitev potresne varnosti pri projektiranju armiranobetonske stavbe
  442. David Kodarin: Uporaba ekoloških načel pri načrtovanju prostorskega razvoja naselja Labor v Mestni občini Koper
  443. Klemen Filipič: Primerjava uspešnosti naprav in ukrepov za umerjanje prometa
  444. Vanja Hatić: Procesi toplotnega mešanja Save na območju bodočega bazena Brežice
  445. Tadeja Lavrič: Kapaciteta proge
  446. Matija Brecelj: Analiza upogibno obremenjenih vzdolžno ojačenih polnostenskih nosilcev
  447. Luka Vidic: Primerjava tehničnih predpisov za potresno analizo rezervoarjev
  448. Ana Nuša Žnidar: Vpliv nekaterih dejavnikov na cene rabljenih stanovanj - študija primera v četrtni skupnosti Ljubljana-Vič
  449. Nuša Černe: In-situ in laboratorijske preiskave historičnih malt
  450. Damjan Jamnik: Analitične in eksperimentalne študije potresnega odziva obstoječega viadukta
  451. Nina Goranc: Izdelava in primerjava ITP krivulj z različno izbiro porazdelitev
  452. Katja Krebl: Institucionalne ureditve vodnega gospodarstva na porečju Savinje
  453. Blaž Hrast: Hladna reciklaža obstoječih cest - stabiliziranje z različnimi vezivi
  454. Domen Mazalin: Meritve vodne bilance talnega profila in izdelava primerjalnega merilnika
  455. Vesna Vidmar: Simulacija gibanja kapljevin v cisterni po metodi SPH in metodi nihala
  456. Anja Konda: Pregled izvajanja projekta Dozidava vrtca Sonček v Semiču
  457. Damir Kovačević: Prednapete membranske konstrukcije
  458. Ervin Struna: Gradbeni nadzor v procesu graditve
  459. Marko Hozjan: Spajanje lesenih elementov s pomočjo krempljastih plošč
  460. Iša Pliberšek: Konstruiranje večetažne lesene poslovne stavbe in dimenzioniranje nosilnih elementov
  461. Matija Vižin: Vračanje mestnih prometnih površin stanovalcem - primerjava različnih konceptov preurejanja
  462. Igor Stavrević: Kapacitetna analiza ukrepov za povečanje varnosti kolesarskega prometa
  463. Andrej Indihar: Analiza stroškov gradnje poslovnih in stanovanjskih objektov
  464. Anja Lavrič: Uporaba membran iz oslojenih tkanin za fasadne in strešne sisteme jeklenih konstrukcij
  465. Andrej Bajec: Temeljenje protihrupnih ograj po Evrokod standardih
  466. Danijel Landeka: Varnost nivojskih prehodov, zavarovanih z Andrejevim križem
  467. Matjaž Gorkič: Preizkus koncepta pametne rasti na primeru Tržaške ceste v Ljubljani
  468. Klemen Rezelj: Projekt sedem etažne poslovne stavbe nepravilne tlorisne oblike po Evrokod standardih
  469. Boštjan Jursinovič: Kotaljenje diska po deformabilnem nosilcu
  470. Tomaž Balut: Dvodimenzijsko modeliranje ekstremnih poplav Save v območju NE Krško
  471. Klemen Zibelnik: Modeliranje produkcij in atrakcij blagovnega prometa
  472. Marjeta Škufca: Možnost ponovne vzpostavitve primestnega potniškega prometa na progi Ljubljana-Kočevje
  473. Klemen Alič: Zakonodaja in količine gradbenih odpadkov v Sloveniji in v tujini
  474. Luka Videmšek: Primer uporabe 5D informacijskega modela stavbe
  475. Anže Andrejka: Učinkovitost izvedbe sanacij premostitvenih AB objektov pod prometno obremenitvijo
  476. Matej Zupančič: Projektiranje osem-etažnega armiranobetonskega okvira za srednjo stopnjo duktilnosti
  477. Lucijan Marodi: Analiza in sanacija plazu Prapretno
  478. Sašo Krašovec: Umirjanje prometa - primerjava izvedenih naprav z veljavnimi predpisi
  479. Marko Đuranović: Projekt nosilne jeklene konstrukcije poslovne stavbe
  480. Mojca Sevšek: Ocena potresne ranljivosti kamnitih stavb v Posočju z analizo lokalnih mehanizmov porušitve
  481. Nina Volkar: Termika spodnje Save v času izgradnje verige hidroelektrarn
  482. Lucija Golja: Ocena potresne odpornosti tradicionalno grajene kmečke hiše
  483. Anja Markovič: Načrtovanje območij in elementov v prometnem okolju za funkcionalno ovirane ljudi
  484. Aleš Pančur: Primerjava izvedbe poslovno-skladiščnega objekta z uporabo različnih opažnih sistemov
  485. Mitja Maršič: Kolesarski promet in ureditve površin zanj v Mestni občini Koper - Analiza ureditev in predlogi izboljšav
  486. Vid Žgajner: Dimenzioniranje zadrževalnih bazenov deževnih voda pri zaščiti občutljivih vodotokov
  487. Sara Kocjančič: Analiza prometnih nesreč v predorih na slovenskih avtocestah in hitrih cestah ter predlogi za njihovo odpravo
  488. Matjaž Mlakar: Napovedovanje premikov pri plazenju tal z umetnimi nevronskimi mrežami RBF
  489. Matevž Govekar: Novogradnja objekta tehnološkega parka v Spodnji Kanomlji
  490. Uroš Kulovec: Primerjava variant izvedbe HC Koper - Dragonja skozi Škocjanski hrib: pokriti vkop in predor
  491. Gašper Zupančič: Izdelava grafičnih podlag za načrte zaščite in reševanja ob poplavah
  492. Matjaž Bregar: Možni načini prikaza zasnov projektnih rešitev v fazi prostorskega umeščanja
  493. Katarina Sirk: Ocena nevarnosti snežnih plazov na železniškem odseku Podbrdo - Hudajužna
  494. Sašo Vozel: Projektiranje lesenega razglednega stolpa
  495. Andrea Skroza: Ovrednotenje hidroenergetskega potenciala ob upoštevanju okoljskih ciljev na pohorskih vodotokih
  496. Urška Kocjančič: Fazno spremenljiv material v visokoizolativnem tankoslojnem stavbnem ovoju
  497. Tadej Cotelj: Preiskave mulja iz Luke Koper za načrtovanje stabilizacije z globinskim mešanjem
  498. Tjaša Škabar: Geostatična analiza gradbene jame za hotel Rimske Toplice
  499. Gregor Novak: Analiza managementa gradbenih projektov v Trimo d.d.
  500. Urška Jakin: Vpliv ekološko sprejemljivega pretoka na poslovanje malih hidroelektrarn
  501. Šimun Kodžoman: Primerjava izračuna lesenih lepljenih nosilcev s poenostavljenimi izrazi iz standarda Evrokod 5 s podrobnejšo analizo z računalniškim programom
  502. Adnan Đulsić: Načini gradnje nasipov s strmimi brežinami
  503. Erika Vrtarič: Analiza trga stanovanj po statistčnih regijah v Republiki Sloveniji v začetnem obdobju recesije
  504. Tomaž Koron: Obvladovanje sprememb v gradbenem projektu
  505. Luka Arko: Projektiranje konstrukcij s parametričnim modelirnikom Tekla Structures
  506. Ana Bajželj: Elementi železniške proge ter izračun sil in napetosti v zgornjem ustroju
  507. Tine Trobec: Analiza skupnih voženj dnevnih migrantov z osebnimi vozili na slovenskih avtocestah
  508. Stefan Ajdanić: Metoda za usklajevanje voznih redov javnega potniškega prometa
  509. Katja Golob Šantić: Analiza trendov varnosti na nivojskih prehodih ceste z železnico
  510. Mitja Plos: Razvrščanje konstrukcijskega lesa v različne kombinacije trdnostnih razredov
  511. Goran Pregelj: Ravnanje z ljudmi pri delu v gradbenih podjetjih
  512. Nace Remic: Bočni pritiski v preklopnih vijačenih spojih iz mehkih konstrukcijskih jekel
  513. Elena Bajc: Vrednotenje kmetijskih zemljišč v postopku komasacije
  514. Žiga Maček: Statična analiza hotela z nosilno jekleno konstrukcijo
  515. Miha Oražem: Analiza kompozitnih nosilcev iz lesa in betona z upoštevanjem zdrsa in razmika
  516. Primož Novak: Lastnosti apnenih ometov nanešenih na kamnit zid kapele gradu Črnelo
  517. Aleksandra Sovdat: Pomen preiskovanja trenjske odprtosti stika geosintetik - zemljina za varnost armiranih brežin
  518. Gregor Planinšek: Mala hidroelektrarna Smuk
  519. Matej Drnovšček: Možnosti predstavitve različnih prostorskih podatkov v programu Google Earth
  520. Mihela Baumgartner: Projektiranje jeklenega cilindričnega rezervoarja
  521. Mojca Usnik: Eksperimentalna in numerična simulacija obnašanja svetlobne kupole
  522. Lenart Capuder: Analiza življenskega cikla enostanovanjske zgradbe s poudarkom na fazi proizvodnje gradbenih materialov
  523. Matej Jereb: Vpliv povišanih temperatur na obnašanje jeklenih rezervoarjev
  524. Robert Pečenko: Dokaz varnosti prednapete votle plošče v običajnih pogojih in pogojih požara
  525. Matjaž Hegeduš: Analiza produktivnosti opaževanja s sistemom Epic Eco
  526. Boštjan Čertalič: Analiza kinematičnega profila s posebnim ozirom na potniške perone
  527. Andrijano Zera: Spletna aplikacija za določitev faktorja obnašanja in projektnega spektra po EC8
  528. Tjaša Majer: Analiza strukture cene novozgrajenih stanovanj v obdobju 2008-2010 v izbranih mestnih občinah v Republiki Sloveniji
  529. Jurij Grdešič: Objekti temeljeni na ploščah, podprtih s piloti
  530. Matej Škrl: Analiza nosilnosti pilotov, izdelanih z neskončnim svedrom, na objektu Makiš II
  531. Andrej Puljak: Napovedovanje ravni prometne varnosti s pomočjo simulacijskih programov
  532. Mojca Gramec: Gradnja energetskih nasipov iz peska - študija izvedljivosti
  533. Andrej Šubic: Varovanje gradbene jame za prečkanje kanalizacije preko reke Kokre
  534. Leon Žvab: Analiza projekta izgradnje stanovanjsko poslovnega objekta "Tribuna"
  535. Sebastjan Grdina: Analiza meritev geotehničnega opazovanja nasipa Ankaranske vpadnice
  536. Luka Žugič: Idejna študija kolesarske povezave G25 na območju mesta Kočevje
  537. Maja Vochl Černe: Stabilnost brežin iz armirane zemljine na primeru zahodnega portala predora Markovec
  538. Mile Marin: Začasno varovanje gradbene jame z jet grouting piloti z dvakratnim sidranjem
  539. Polona Oražem: Primerjava variant podpiranja brežine nasipa na primeru centra za ravnanje z odpadki Dolenjska
  540. Uroš Jerič: Tehnologija izvedbe parkirne hiše na Kongresnem trgu v Ljubljani po sistemu z razpornimi ploščami
  541. Peter Jemec: Vpliv raziskovalnega rova na gradnjo dvopasovnega predora Šentvid
  542. Jernej Markovič: Numerično modeliranje gradnje predorov v anizotropnih mehkih skrilavih kamninah
  543. Polona Kogovšek: Enodimenzionalna konsolidacija tal z napetostno odvisnimi materialnimi parametri
  544. Goran Despotović: Numerične analize predora Trojane v območju nizkega nadkritja pod poseljenim območjem s programom PHASE2
  545. Jasna Smolar: Raziskave likvifakcije peskov z lokacije HE Brežice
  546. Denis Sraka: Oblikovanje lastne cene večetažnega stanovanjskega objekta
  547. Tomaž Prkič: Potresna analiza poslovne stolpnice Emonika
  548. Matej Jan: Vpliv opečnih polnil na obnašanje armiranobetonskih okvirov
  549. Jure Zakovšek: Reakcije voznikov na semaforiziranem križišču z in brez odštevalnika časa
  550. Elvir Muhić: Projekt sanacije usada ter plazu Osilnica z variantnimi analizami
  551. Teja Melink: Primerjava eno-in dvodimenzionalne analize nihanja tal pri potresni obtežbi
  552. Miha Šlibar: Analiza merjenih pomikov v predoru Golovec
  553. Andrej Kovačič: Avtomatizacija edometrske meritve
  554. Jure Božič: Ocena potresnega odziva in projektiranje armiranobetonskega nadvoza v skladu s standardom Evrokod 8/2
  555. Boris Bruderman: Gradnja pomola III v Luki Koper
  556. Miha Jakšič: Verjetnostna analiza stabilnosti zemeljskih pobočij
  557. Andrej Pregelj: Presoja finančnih posledic izvajanja operetivnega programa odvajanja in čiščenja odpadne vode za naselja, ki do 2017 ne bodo opremljena z javno kanalizacijo
  558. Matevž Jerman: Nosilni elementi iz konstrukcijskega kompozitnega lesa
  559. Bogdan Jančič: Napovedovanje plazenja zemljin z umetnimi nevronskimi mrežami
  560. Dejan Papič: Analiza osončenosti turističnega naselja pri Tolminu
  561. Miha Klemenčič: Primerjava podtlačne kanalizacije z gravitacijsko kanalizacijo v naselju Ponikve
  562. Nataša Lazarević: Zasnova hitre proge Divača-Ljubljana in koncept varnosti v predorih
  563. Marko Kolenac: "Celovita" energetska izkaznica
  564. Katarina Zabret: Hidrološka regionalizacija verjetnostnih analiz visokovodnih konic v Sloveniji
  565. Bojan Bogdan: Znižanje nivoja podzemne vode na primeru gradbene jame Tobačna mesto v Ljubljani
  566. Anže Babič: Upogibne preiskave in modeliranje lameliranega stekla
  567. Gregor Podkrajšek: Račun masnih nihanj v vodostanih
  568. Davor Cvek: Rekonstrukcija ceste z uporabo hladne reciklaže z elektrofiltrskim pepelom
  569. Nejc Gašperič: Vpliv zrnavostne sestave agregata in vrste superplastifikatorja na reološke lastnosti svežega betona
  570. Uroš Šavora: Tirnica, ključni element zgornjega ustroja železniških prog
  571. Alja Arrigler: Študij ureditvenih ukrepov za kamnite zidove
  572. Lucija Bonisegna: Zasnova ranžirnih postaj na železniškem omrežju
  573. Damjan Špeglič: Občutljivostna analiza kamnitih zidov z uporabo georadarja
  574. Jure Rupnik: Stopnja tveganja na glavnih državnih cestah po metodologiji EuroRAP
  575. Matic Dovč: Sistem vodenja prometa vlakov in interoperabilnosti
  576. Ditka Čakš: Analiza novega hladilnega stolpa v Šoštanju na vpliv vetra
  577. Pavel Mlaker: Načrtovanje avtocestnih vozlišč s presojo variant z vidika prometne uspešnosti in varnosti - primer preureditve priključka Ljubljana Rudnik
  578. Katja Mikec: Končna ureditev plazu Slano blato
  579. Andjelka Stanić: Optimizacija jeklenih vitkih elementov z odprtinami
  580. Rok Kržan: Analiza in projektiranje večetažne poslovne stavbe v Celju
  581. Luka Gramc: Poenostavljen račun povesov AB konstrukcij
  582. Tamara Rigler: Togost in nosilnost vijačenih spojev
  583. Peter Banovec: Analiza nosilne konstrukcije večetažne stavbe v Črnomlju
  584. Tamara Gostiša: Analiza vplivnih dejavnikov oblikovanja nič-energijske stavbe
  585. Sara Piculin: Vpliv togosti prečnih ojačitev na obnašanje polnostenskih nosilcev
  586. Sabina Huč: Analiza požarne varnosti enostanovanjskih vrstnih hiš
  587. Manca Jenič: Investicijska presoja objekta in bivalne potrebe seniorjev
  588. Miha Hren: Spletni vmesnik za izvajanje računskih analiz v visoko-prepustnem računskem okolju
  589. Marko Ahčin: Primerjava merjene in računske porabe toplote za ogrevanje večstanovanjskih stavbah na Jesenicah
  590. Sandi Ostanek: Projektiranje in analiza porabe energije v vrstnih hišah na Primorskem
  591. Primož Murn: Določanje učinkovitosti aktivne termografije za zaznavanje anomalij v betonskih konstrukcijskih elementih
  592. Uroš Murn: Analiza trga stavbnih zemljišč v mestni občini Novo mesto
  593. Darko Čavić: Uporaba ekspandiranega polistirena (EPS) pri geotehničnih gradnjah
  594. Matija Kolarič: Večfrakcijski pristop k modeliranju transporta plavin
  595. Benjamin Bogovič: Optimizacija zasnove verige HE na srednji Savi na odseku pri Litiji
  596. Anja Klanjšek: Idejna zasnova preureditve in ekonomska analiza križišča cest R1-221 in R1-223v Trbovljah

Other documents (11)

  1. Robert Klinc, Dani Gabršček, Jure Česnik, Marko Žibert, Martin Hostnik, Janko Logar: Development of a semiautomatic parametric method for creation of an I-BIM model of a tunnel for use in FEM software
  2. Maxim Millen, António Viana da Fonseca, Julieth Quintero, Mirko Kosič, Janko Logar: Site classification using equivalent soil profiles for building-liquefaction interaction
  3. Aleš Oblak, Mirko Kosič, António Viana da Fonseca, Janko Logar: Fragility assessment of traffic embankments exposed to earthquake-induced liquefaction
  4. Carlo G. Lai, Janko Logar, Matej Maček, Aleš Oblak, M. K. Kelesoglu: Technical guidelines for the assessment of earthquake induced liquefaction hazard at urban scale
  5. Boštjan Pulko, Bojan Majes, Janko Logar: Reply to the discussion by Khabbazian, M., Meehan, C.L. and Kaliakin, V. N. on "Geosynthetic - encased stone columns: Analytical calculation model"
  6. Janko Logar: Lessons learned from the construction of Port of Koper
  7. Jure Klopčič, Janko Logar: Effect of relative orientation of anisotropy planes to tunnel axis on the magnitude of tunnelling displacements
  8. Janko Logar, Karmen Fifer Bizjak, Marko Kočevar, Matjaž Mikoš, Mihael Ribičič, Bojan Majes: History and present state of the Slano Blato landslide
  9. Boštjan Pulko, Bojan Majes, Janko Logar: Geosynthetic-encased stone columns - analytical calculation model
  10. Goran Turk, Janko Logar, Bojan Majes: Modelling soil behaviour in uniaxial strain conditions by neural networks
  11. Igor Krištof: Zobati spoji lameliranih lepljenih nosilnih elementov lesenih konstrukcij