Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Magistrska dela (10)

  1. Luka Krašna: Sedimentološka in mikropaleontološka analiza območja hriba Lisec v Suhi krajini
  2. Katarina Kadivec: Sedimentološka analiza srednjetriasnih breč izpod Vernarja v Julijskih Alpah
  3. Anja Kocjančič: Stratigrafski razvoj ladinijskih in karnijskih plasti na območju Rutarske planote
  4. Miha Marinšek: Ostrakodna združba zgornjemiocenskih plasti na Bizeljskem
  5. Nina Valand: Jursko zaporedje z apnenčevimi brečami na južnih pobočjih Begunjščice
  6. Manca Hočevar: Sedimentološka in mikropaleontološka analiza spodnjekarnijskega masivnega apnenca pri Lesnem Brdu
  7. Barbara Karničnik: Biostratigrafija in sedimentologija zgornjetriasne Zatrniške formacije, Slovenija
  8. Matic Rifl: Foraminiferne združbe zgornjetriasnih (karnijskih) plasti v zahodni in osrednji Sloveniji
  9. David Gerčar: Sedimentologija in stratigrafija jurske apnenčeve blokovne breče na Ponikvanski tektonski krpi
  10. Tjaša Kresnik: Sedimentološka in mikropaleontološka analiza toarcijskih apnencev na območju Zunanjih Dinaridov, Slovenija

Diplomska dela (22)

  1. Anja Vidervol: Zgornja meja Zatrniške formacije pri planini Zajamniki na Pokljuki
  2. Katja Oselj: Konodontna združba ladinijskih plasti med Mišjim Dolom in Gradiščem v Posavskem hribovju
  3. Jan Uršič: Morfometrična analiza triasnih in spodnjejurskih foraminifer Trocholina
  4. Maša Mušič: Sedimentološka analiza črnih ladinijskih apnencev na območju Idrije
  5. Janja Primožič: Biostratigrafska in sedimentološka analiza globljemorskih triasnih plasti pri Preddvoru
  6. Miha Štruc: Amonitna združba jurskih ploščastih apnencev v okolici Mežice in na Uršlji gori
  7. Andrej Anžel: Fosilna makrofavna karnijskih amfiklinskih plasti pri Crngrobu
  8. Tilen Mavrič: Mikrofacies in fosili karbonatnih olistolitov v ladinijskih plasteh iz Dol pri Litiji
  9. Andrej Bricman: Spodnjekredna amonitna združba iz Leš pri Prevaljah
  10. Luka Krašna: Sedimentološka in mikropaleontološka analiza Spodnje flišoidne formacije v dolini Zadlaščice
  11. Miha Marinšek: Trilobiti iz evropskih najdišč v šolskih in zgodovinskih zbirkah Prirodoslovnega muzeja Slovenije
  12. Karin Črnigoj: Sledovi predacije na lupinah miocenskih polžev in školjk pri Dolenjem Mokrem Polju
  13. Uroš Novak: Okremenitev fosilov in sedimentološke značilnosti amfiklinskih plasti v okolici Crngroba
  14. Matej Kelemen: Tafonomija vretenčarskih združb iz oligocenskih plasti v dolini Kamniške Bistrice
  15. Primož Vodnik: Litološke značilnosti spodnjejurskega apnenca pri Podutiku in Kamni Gorici ter primerjava z artefakti iz časa Emone
  16. Milan Peternel: Gastropodna združba spodnjepermskih apnencev Pristave v Javorniškem Rovtu (Jesenice)
  17. Katarina Kadivec: Sedimentološke značilnosti hotaveljskega apnenca
  18. Ana Kovač: Biostratigrafija in sedimentologija srednjejurskih in spodnjekrednih plasti v dolini Soče pri HE Doblar
  19. Manca Hočevar: Zgradba grebena iz spodnjekarnijskih klastitov Slovenskega bazena z okolice Cerknega
  20. Špela Šerjak: Ihnozdružba zgornjekarbonske Schulterkofelske formacije na območju Dolžanove soteske
  21. Matej Fister: Velike bentoške foraminifere paleogenskih plasti profila Leskovec pod Vremščico
  22. Nina Caf: Sedimentološka, stratigrafska in paleontološka analiza profila Osek, Slovenske gorice

Druga dela (3)

  1. Luka Gale, Tomaž Hitij, Blaž Vičič, Matija Križnar, Jure Žalohar, Bogomir Celarc, Marko Vrabec: A sedimentological description of the Middle Triassic vertebrate-bearing limestone from Velika planina, the Kamnik-Savinja Alps, Slovenia
  2. Luka Gale, Lidija Korat, Miha Marinšek, Eugen Grǎdinaru: Use of X-ray micro-computed tomography on selected Upper Triassic (Rhaetian) foraminifera from the western Black Sea shelf, offshore Romania
  3. Petra Žvab Rožič, Boštjan Rožič, Luka Gale, Rok Brajkovič: Provenance analysis of Roman limestone artefacts from Colonia Iulia Emona (Marof archaeological site, Slovenia)