Numbers

Bibliography of the person, including all types of documents, not only theses.

MSc theses (7)

  1. JERNEJ HARTMAN: Razvoj sistema za podporo storitve v oblaku
  2. BLAŽ DIVJAK: Enovita infrastruktura za nastavljanje in upravljanje naprav in storitev v omrežju
  3. Matija Rezar: Sestavljanje genoma iz odčitkov zaporedja
  4. Gordana Vujović: Online vector packing with advice
  5. Grega Štravs: Zasebnost pri javno dostopnih zdravstvenih aplikacijah
  6. Amela Špica: Computer supported Play-along music
  7. VALENTIN KRAGELJ: Poučevanje algoritmov v srednji šoli

Bsc theses (43)

  1. ALEKSANDER FABIJAN: Sprotni algoritmi za računanje razdelitve grafa na klike
  2. Matija Rezar: Vzporedni poboti
  3. Luka Krsnik: Družabno omrežje podjetij
  4. NEJC ZUPAN: Visokorazpoložljvi sistem za nadzor in opazovanje
  5. ALENKA TURK: Protokoli za varno elektronsko pošto
  6. JANEZ BARBIČ: Neposredna prodaja pohištva preko mobilne aplikacije
  7. JURE ROGELJ: Upravljanje s človeškimi viri v procesu prevajanja
  8. ROBERT PAVLOVIĆ: Tečaj postavitve oblačne infrastrukture
  9. DEJAN KOVAČ: Razpodvajanje podatkov v podatkovni shrambi
  10. ANJA ŠTRUKELJ: Uvajanje kartičnega prometa v trgovskem podjetju
  11. DOMEN PRESTOR: Povzporejanje biološko navdihnjenih algoritmov
  12. EMIL AVDIČ: Razporejanje predavanj na konferenci
  13. JAN TOMŠIČ: Podatkovna shramba kot storitev
  14. KLAVDIJA PISKULE SMOLNIKAR: Dvodejavniška avtentikacija
  15. TOMAŽ GORENC: Vodenje arhiva priznanj in diplom na tekmovanjih
  16. EVA BIZILJ: Uporaba algoritma globokega učenja YOLO za detekcijo objektov na mamografskih slikah
  17. ČRT KRISTL: Genetski pristop k strateškim igram
  18. MITJA GOLOB: IoT v stavbah ob uporabi SNMP
  19. MIHA PINTERIČ: Sistemi za takojšnje sporočanje
  20. MIHA FILEJ: Tvorjenje besedil z uporabo skritega markovskega modela
  21. IVAN KRAJAČIĆ: Sistemi za neposredno komunikacijo
  22. ANDREJ HABAZIN: Sistemi za upravljanje z identitetami
  23. KLEMEN RANDL: Hibridizacija genetskega algoritma za reševanje problema vozliščnega pokritja
  24. JAN KEBER: Sistemi za nadzor različic za strukturirane datoteke
  25. TENDAI EVELYN BORIN: Nadzor parametrov kakovosti VoIP telefonije
  26. Dominik Sedmak: Arhitektura sistema v prevajalskem podjetju
  27. IGOR HABJAN: Porazdeljeno vrivanje odvisnosti
  28. TADEJ BUKOVEC: Sestavljanje in reševanje igre Sudoku
  29. PRIMOŽ GOLLE: Podpora za delo z EKG odčitki in OpenEHR
  30. ANŽE DRAGAR: Samodejno tvorjenje programske kode za izpis obrazcev
  31. NEJC GUTNIK: Deljeno skladišče dokumentov
  32. Nal Lukšič: Sistemska arhitektura za podporo zdravniku pri odločanju
  33. MATEVŽ KUŠAR: Sledenje proizvodnji vina
  34. KRISTJAN BLEIWEIS: Spletna aplikacija za razporejanje varnostnikov
  35. Andrej Rus: Podpora predpisovanja zdravil
  36. Sandi Režonja: Vlaganje verig peptidov v ravninsko mrežo
  37. Nejc Mlakar: Zaznavanje srčnih aritmij z globokimi nevronskimi mrežami
  38. SIMON PROSENIK: Sistem za obveščanje mentorjev
  39. JURE CEZAR: Največji pretok v omrežju
  40. GREGOR HRUŠEVAR: Komunikacija z mentorji na tekmovanjih
  41. MATIC ŠINCEK: Analiza javnosti vsebin na omrežju BitTorrent
  42. ANEJ LEKŠE: Uporaba glasovnega pomočnika pri tvorjenju delavniškega dnevnika
  43. DAVID KONC: Upravljanje z identitetami