Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (1)

  1. Jurij Mihelič: Prilagodljivost v optimizacijskih problemih

Magistrska dela (5)

  1. Jan Šubelj: Razvoj genetskega algoritma večciljne optimizacije za načrtovanje močnostnih transformatorjev
  2. Nejc Kišek: Večkratno razpošiljanje v Javi z obdelavo anotacij
  3. Nikolaj Janko: Algoritmično podprta optimizacija pospeševanja prodaje
  4. Anže Sodja: Evalvacija polinomov na podatkovno-pretokovnih računalnikih
  5. Matej Žniderič: Matrični algoritmi na podatkovno-pretokovnih računalnikih

Diplomska dela (45)

  1. DOMEN IGLIČ: Analiza in preoblikovanje zaprto-kodnih programov za Windows
  2. DOMEN GRZIN: Problem strnjenega polnjenja košev
  3. BOJAN ILIĆ: Integracija algoritmov za problem podgrafnega izomorfizma
  4. GAŠPER MOČNIK: Primerjava algoritmov za izračun Fibonaccijevih števil
  5. SERGEJ MUNDA: Spletna aplikacija za samodejno izdelavo sedežnih redov
  6. GAŠPER KOLBEZEN: Izdelava zbirke omrežij slovenskega izvora
  7. JAN ADAMIČ: Algoritmi za štetje trikotnikov v grafu
  8. ALJAŽ MARKOVIČ: Algoritem kot storitev
  9. ROK SUŠNIK: Brezkonfliktno skupinsko urejanje izvorne kode v okolju IntelliJ IDEA
  10. ANŽE TANKO: Urejanje terk glede na medsebojno oddaljenost
  11. ERIK KASTELEC: Ekstrakcija gradnikov PDF datotek
  12. LEON PREMK: Algoritmi za izračun razdalje med časovnimi vrstami z dinamičnim prilagajanjem časa
  13. ŽAN MAGERL: Algoritmi za igranje potezne večakcijske miselne igre Less
  14. Marko Kočevar: Primerjava implementacij verige blokov na primeru registra vpogledov
  15. Uroš Hekić: Primerjava algoritmov porazdeljevanja pri hitrem urejanju
  16. DENIS OBLAK: Čiščenje operacijskega sistema GNU/Linux
  17. Matej Horvat: Emulacija računalnika Iskra Delta Partner
  18. Julija Petrič: Večkratno razpošiljanje v javi
  19. NINA VEHOVEC: Hibridizacija požrešnih algoritmov in hitrega urejanja
  20. Kokan Malenko: Posledice kvantnega računalništva
  21. ŽIGA PUTRLE: Nadgradnja tolmača konkatenacijskega programskega jezika za spremljanje izvajanja programa
  22. NEJC ANČIMER: Uporaba okolju prijaznih tehnologij v velikih računalniških sistemih
  23. Jan Makovecki: Objektno-orientirano programiranje s prototipi
  24. MATEJ ZAVRTANIK: Primerjava sistemov za dodeljevanje pomnilnika v programskem jeziku C
  25. Rok Novosel: Generiranje algoritmov za štetje k-gramov
  26. Nejc Kišek: Povezovalnik za hipotetični računalnik SIC/XE
  27. PETAR MAGDEVSKI: Algoritmi za problem izomorfizma dreves
  28. MATEJ ŠMIT: Sistemski programski jeziki
  29. MOJCA LORBER: Mere podobnosti nizov
  30. Mojca Lorber: Mere podobnosti nizov
  31. Nejc Ančimer: Uporaba okolju prijaznih tehnologij v velikih računalniških sistemih
  32. DAVID MOHAR: Sledenje programom v operacijskem sistemu Linux
  33. Samo Pahor: NP-polnost miselnih iger in ugank
  34. David Mohar: Sledenje programom v operacijskem sistemu Linux
  35. Samo Pahor: NP-polnost miselnih iger in ugank
  36. ANEJ BUDIHNA: Algoritmi za zunanje urejanje
  37. Peter Remec: Integracija problema izomorfnega podgrafa v sistem ALGator
  38. Andrej Furlan: Deduplikativni datotečni sistemi
  39. Anže Schwarzmann: Sinteza digitalnih mikrofluidnih biočipov
  40. Blaž Repas: Preverjanje pravilnosti programov z odvisnimi tipi v programskem jeziku Idris
  41. ANDREJ BRATOŽ: Platforma .NET in interoperabilnost z Windows sistemom
  42. PETER REMEC: Integracija problema izomorfnega podgrafa v sistem ALGator
  43. ANDREJ FURLAN: Deduplikativni datotečni sistemi
  44. Anže Schwarzmann: Sinteza digitalnih mikrofluidnih biočipov
  45. Blaž Repas: Preverjenje pravilnosti programov z odvisnimi tipi v programskem jeziku Idris

Druga dela (2)

  1. Matej Babič, Jurij Mihelič, Michele Calì: Complex network characterization using graph theory and fractal geometry
  2. Uroš Čibej, Luka Fürst, Jurij Mihelič: A symmetry-breaking node equivalence for pruning the search space in backtracking algorithms