Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (2)

  1. ROK ČEŠNOVAR: Parallel computation in the Stan probabilistic programming language
  2. Ratko Pilipović: Approximate multipliers for energy-efficient computing

Magistrska dela (9)

  1. Andrej Burja: Orodje za izvajanje rele napada nad sistemi RFID/NFC
  2. Žan Palčič: Programiranje adaptivnih algoritmov na vezjih FPGA z ogrodjem OpenCL
  3. Gašper Kojek: Comparing data transmission efficiency in Bluetooth Standards
  4. Mark Hočevar: Usmerjevalni algoritmi v brezžičnih senzorskih omrežjih
  5. Urban Škvorc: Rekonfiguracija strojne opreme v času izvajanja
  6. Peter Žužek: Implementacija knjižnice SYCL za heterogeno računanje
  7. ANDRAŽ POŽAR: Integracija digitalizatorja acqiris dc-252 v kontrolni sistem epics ter implementacija algoritma za računanje življenjske dobe skupkov elektronov v sinhrotronu
  8. Andraž Požar: Integracija digitalizatorja acqiris dc-252 v kontrolni sistem epics ter implementacija algoritma za računanje življenjske dobe skupkov elektronov v sinhrotronu
  9. Marjana Erdelji: Primerjava implementacij množilnikov v logaritemskem številskem sistemu

Diplomska dela (106)

  1. ŽIGA JERINA: Linux za razvojno ploščo STM32F769I-Discovery
  2. DOMEN RAMŠAK: Uporaba Wi-Fi senzorjev za določanje pozicije izdelkov na proizvodnem traku
  3. GAŠPER GOVEKAR: Kromatski uglaševalec na STM32F7-Discovery razvojni plošči
  4. MATEVŽ VREŠ: Konfiguracija vgrajenih naprav preko protokola XCP
  5. ENEJ BAČIĆ: Simulacija difuzije lokalnih anestetikov skozi membrano nevrona
  6. Matej Horvat: HADIS - Sistem za razvoj in integracijo pametnih domov
  7. MIHA RAVNIKAR: Simulacija baterije v pametnih električnih omrežjih
  8. NENA MARGON: Avtomatizacija nalog ali storitev s pomočjo tehnologije NFC
  9. GREGOR ČERNAK: Izboljšava kontrasta slik na grafičnih procesnih enotah
  10. LUKA BERGANT: Upravljanje pametne hiše s stenskimi terminali
  11. MARTIN RESMAN: Vizualizacija glasbe
  12. KLEMEN BRATEC: Prototip sledilne naprave v omrežjih LTE-M in NB-IoT
  13. VANESA GRADIŠAR: Mobilna aplikacija za oceno telesne zmogljivosti
  14. ŽIGA ŠEBENIK: Krmiljenje električnih naprav v avtodomu
  15. Peter Hrovat: Operacijski sistem za mikrokrmilnik ARM Cortex M4
  16. Jure Ilič: Zasnova sodobne informacijske infrastrukture za različno velika lesna podjetja
  17. OTON PAVLIČ: Orodje za analizo komunikacijskega protokola FlexRay
  18. PETER MATIČIČ: Pametni krmilnik solarnih modulov na platformi STM32F7
  19. TOBIAS MIHELČIČ: Merilec hitrosti in pospeška za rolko
  20. MIHA NOVAK: Pameten protivlomen sistem
  21. Rok Grmek: Zajem zaslonske slike iz vgrajenih naprav
  22. METOD MEDJA: Razvoj ovojne knjižnice za OpenCL v jeziku C#
  23. Tadej Medved: Optimizacija zagona operacijskega sistema GNU/Linux na vgrajenih sistemih
  24. Tilen Nedanovski: Procesor grafov
  25. Klemen Klanjšček: Aritmetične operacije v logaritemskem številskem sistemu
  26. ROK MIRT: Študija varnosti OBD Bluetooth adapterjev
  27. ANDREJ GOJTANIĆ: Vohljač za SAS on-line komunikacijo
  28. MIHA ORAŽEM: Sistem za merjenje hitrosti z Dopplerjevim radarjem
  29. FEDJA BEADER: Implementacija igre Tetris v vezju FPGA
  30. LUKA PIRNAT: Načrtovanje vgrajenih sistemov na čipu Xilinx Zynq
  31. MATIJA OBID: Digitalni osciloskop
  32. DAVID LAPAJNE: Cevovodni procesor HIP v vezju FPGA z okoljem za razhroščevanje
  33. JURIJ PORENTA: Kolesarski računalnik
  34. MATEVŽ ŽUGELJ: Grafični prikazovalnik podatkov v realnem času
  35. TJAŽ BRELIH: Preprost prenosni elektrokardiograf (EKG)
  36. Sandi Mlinar: Naprava CNC za vrtanje tiskanih vezij
  37. TJAŽ BRELIH: Preprost prenosni elektrokardiograf (EKG)
  38. SANDI MLINAR: Naprava CNC za vrtanje tiskanih vezij
  39. Primož Ocepek: Merjenje moči zvoka
  40. Primož Ocepek: Merjenje moči zvoka
  41. Anže Medved: Implementacija mobilne naprave za GPS sledenje
  42. URH SVETIČIČ: Sistem za nadzor ribogojnice
  43. Anže Medved: Implementacija mobilne naprave za GPS sledenje
  44. Urh Svetičič: Sistem za nadzor ribogojnice
  45. Bojana Kenda: Primerjava paralelizacij algoritmov za procesiranje slik v OpenCL
  46. Igor Lalić: Ogrodje za prikaz porabe in beleženja virov nad ponudnikom infrastrukture tipa IaaS
  47. Elis Purkov: Hišni alarmni sistem
  48. Tadej Obrstar: Razvojni vgradni sistem BeagleBone Black
  49. Borut Milič: Sistem za nadzor dostopa
  50. Janez Alič: Krmilni sistem za majhne piščančje farme
  51. Matevž Kren: Brezžični vmesnik za Pitotovo cev
  52. Robert Vurušič: Vgrajen sistem za avtomobilsko diagnostiko z vmesnikom Bluetooth
  53. Ivan Majhen: Mikrokrmilna knjižnica Arduino za Wi-Fi Direct modul GainSpan 1500M in Wi-Fi Direct aplikacija Android
  54. Ana Petrovska: An embedded system for acces control with a Bluetooth module
  55. David Kotar: Študija prehoda na arhitekturo ARM Cortex-M v sistemu za avtomatizacijo hiše
  56. Klemen Kloboves: Implementation of a SIC/XE processor on an FPGA and supporting system software
  57. Leon Košak: Primerjava učinkovitosti izvajanja programske opreme na večjedrnih sistemih in splošnonamenskih grafičnih procesorjih
  58. BOJANA KENDA: Primerjava paralelizacij algoritmov za procesiranje slik v OpenCL
  59. BORUT MILIČ: Sistem za nadzor dostopa
  60. TADEJ OBRSTAR: Razvojni vgradni sistem Beaglebone Black
  61. JANEZ ALIČ: Krmilni sistem za majhne piščančje farme
  62. ELIS PURKOV: Hišni alarmni sistem
  63. MITJA LOJK: Algoritem za avtomatsko prepoznavo ključnih točk mehkih tkiv glave
  64. MATEVŽ KREN: Brezžični vmesnik za Pitotovo cev
  65. ROBERT VURUŠIČ: Vgrajen sistem za avtomobilsko diagnostiko z vmesnikom Bluetooth
  66. IVAN MAJHEN: Mikrokrmilna knjižnica Arduino za Wi-Fi Direct modul GainSpan 1500M in Wi–Fi Direct aplikacija Android
  67. BLAŽ KELBL: Analiza energijske učinkovitosti vgrajenega mikroprocesorja BA20
  68. ANA PETROVSKA: Vgrajen sistem za kontrolo dostopa z modulom Bluetooth
  69. DAVID KOTAR: Študija prehoda na arhitekturo ARM Cortex-M v sistemu za avtomatizacijo hiše
  70. Matjaž Klančar: Zmogljivost in varčnost procesorskih arhitektur ARM in x86
  71. Jure Krašna: Aplikacija za dostop do terminala preko spletnega vmesnika na operacijskem sistemu Linux
  72. Dušan Strgar: Mobilna aplikacija za daljinsko upravljanje fotoaparata
  73. Luka Levstek: Sistem za krmiljenje gravirne naprave
  74. Matjaž Dolgan: Vremenska postaja na platformi Raspberry Pi
  75. Matej Božič: Vremenska postaja na platformi STM32F4
  76. Tomaž Tomažič: Avtomatizacija ogrevanja
  77. Matej Repinc: Vremenska postaja s spletnim strežnikom
  78. Peter Dolenc: Vizualizacija zvoka
  79. Leon Golob: Preprosta naprava za lasersko graviranje
  80. Tadej Humar: Kontrolni sistem za krmiljenje motorjev in korekcijskih tuljav
  81. Primož Skubic: Zajem podatkov s periferno napravo na industrijskem vodilu Modbus
  82. Martin Artnik: Slikovni filtri v vezjih FPGA
  83. Aleš Boštjančič: Vgrajen sistem za obračunavanje porabe vode in električne energije na javnih mestih
  84. Marko Krečič: Vgrajen sistem za kontrolo dostopa
  85. Blaž Lozej: Avtomatizacija poslovanja v knjižnicah z uporabo radiofrekvenčne tehnologije
  86. Tom Kamin: Oddaljeno krmiljenje centralnega ogrevanja
  87. Jurij Cernatič: Sistem za avtomobilsko diagnostiko
  88. Branko Luzar: RFID pristopna kontrola
  89. Dejan Lampret: Avtomatizacija rastlinjaka s krmilnikom OMRON C200HX
  90. Matevž Bizjak: Implementacija pomnilniškega vmesnika v FPGA
  91. Miha Mikec: Strategije pobiranja izdelkov v skladiščih
  92. Matej Rus: Vzporedna simulacija problema N teles
  93. Tine Mele: Barvna interpolacija v vezjih FPGA
  94. David Mavec: Krmiljenje razsvetljave z uporabo brezžično-komunikacijskega modula XBee
  95. Matej Drolc: Daljinsko upravljanje preko SMS z 8-bitnim mikrokrmilnikom
  96. Nuša Zidarič: Implementacija končnih obsegov in eliptičnih krivulj z vezjem FPGA
  97. Tilen Turnšek: Testni RFID sistem za spremljanje in sortiranje letališke prtljage
  98. Izidor Makuc: Igralni vmesnik za simulatorje video igralnih avtomatov
  99. Dejan Pojbič: Nadzor naprav za neprekinjeno napajanje
  100. Rok Češnovar: Rezanje šivov na grafičnih procesnih enotah z arhitekturo CUDA
  101. Tomi Erlih: Vzporedno računanje s pomočjo grafične kartice
  102. Klavdij Lapajne: Rezanje šivov na arhitekturah CUDA
  103. Peter Mlakar: Globalni navigacijski satelitski sistemi
  104. Davor Ocelić: Uporabniški vmesnik za mikroskop s-SNOM
  105. Marko Čelan: Implementacija PCI vmesnika v FPGA
  106. Simon Isaković: Rezanje šivov

Druga dela (6)

  1. Ratko Pilipović, Vladimir Risojević, Janko Božič, Patricio Bulić, Uroš Lotrič: An approximate GEMM unit for energy-efficient object detection
  2. Uroš Lotrič, Ratko Pilipović, Patricio Bulić: A hybrid radix-4 and approximate logarithmic multiplier for energy efficient image processing
  3. Ratko Pilipović, Vladimir Risojević, Patricio Bulić: On the design of an energy efficient digital IIR A-weighting filter using approximate multiplication
  4. Patricio Bulić, Gašper Kojek, Anton Biasizzo: Data transmission efficiency in bluetooth low energy versions
  5. Ratko Pilipović, Patricio Bulić: On the design of logarithmic multiplier using radix-4 Booth encoding
  6. Vladimir Risojević, Robert Rozman, Ratko Pilipović, Rok Češnovar, Patricio Bulić: Accurate indoor sound level measurement on a low-power and low-cost wireless sensor node