Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (3)

  1. Leni Ozis: Morfogeneza spodmolov v Slovenski Istri
  2. Mateja Ferk: Kvartarne poplave v porečju kraške Ljubljanice
  3. Uroš Stepišnik: Udornice na slovenskem Krasu

Magistrska dela (17)

  1. Sašo Stefanovski: Konte na Jelovici in Pokljuki
  2. Nevenka Mihevc: Geomorfološke značilnosti Logaškega polja
  3. Tjaša Vezovnik: Geomorfološke značilnosti slepih dolin med Kozino in Novim Vinodolskim
  4. Erika Kozamernik: Sledovi poledenitve v dolini Krnice
  5. Matic Vehovec: Geomorfološka analiza Bloškega polja
  6. Lena Kropivšek: Vrednotenje geodiverzitete na območju Čemšeniške planine
  7. Živa Novljan: Vrtače na pobočjih
  8. Tanja Hrastar: Geomorfološka analiza kraškega polja na primeru Globodola
  9. Špela Čonč: Vrednotenje geodiverzitete na območju doline reke Dragonje
  10. Anamarija Treven: Izobraževalni potencial geodiverzitete na primeru izvirov Ljubljanice pri Vrhniki
  11. Klemen Cof: Rekonstrukcija Soškega ledenika s pomočjo geografskih informacijskih sistemov
  12. Miha Drobnič: Poučevanje krasa na primeru Županove jame
  13. Alenka Jelen: Sledovi ojezeritve na območju Vranskega
  14. Marsel Hotić: Geomorfološka analiza Krškega hribovja
  15. Borut Stojilković: Glaciation of the Eastern Kamnik-Savinja Alps and dictionary of English-Slovene glaciological terminology
  16. Aleksandra Trenchovska: Inventarizacija in vrednotenje geodiverzitete na območju Kratova, Makedonija
  17. Aleš Grlj: Uporaba digitalnega modela višin in izbranih večspektralnih izdelkov daljinskega zaznavanaja za iskanje kraških kotanj in brezstropih jam Podgorskega krasa

Diplomska dela (53)

  1. Darja Simić: Geomorfološke značilnosti zahodnega Krasa
  2. Rok Brišnik: Vpliv naravnogeografskih dejavnikov na zgodovinsko poselitev Kočevskega roga
  3. Tinkara Mazej: Geomorfološke značilnosti krasa med Cerkniškim in Planinskim poljem
  4. Domen Turk: Kontaktni kras Slavenskega ravnika
  5. Sara Guzelj: Geomorfološka analiza Babnega polja
  6. Peter Kastelic: Geomorfološke značilnosti Dobrepolja in porečja Rašice
  7. Simona Peterca: Geomorfološke značilnosti kontaktnega krasa v okolici Dan pri Divači
  8. Jaka Grk: Značilnosti površja in podzemlja kontaktnega krasa severozahodnega Matarskega podolja
  9. Žiga Mlinar: Geomorfološke značilnosti Rovtarskega hribovja
  10. Gal Hočevar: Kontaktni kras med Kočevsko Reko in Kostelom
  11. Andrej Šebenik: Geomorfološka analiza Rakovško-Unškega polja
  12. Klara Čevka: Vpliv geomorfoloških značilnosti na poteh invazije v Normandiji
  13. Eva Rajh: Geomorfološke značilnosti Češkega krasa
  14. Jani Brulc: Reka Temenica
  15. Lučka Jere: Mikroklimatske značilnosti Ledenice pri Županovi jami
  16. Lara Zgonc: Geomorfološke značilnosti Loškega polja
  17. Dunja Ropret: Geomorfološke značilnosti Vremske doline
  18. Blaž Lesnik: Vrednotenje geodiverzitete na območju Rakiške planote
  19. Alenka Drempetič: Geografske značilnosti Geoparka Karavanke
  20. Špela Drnovšek: Sledovi pleistocenske poledenitve v porečju Tržiške Bistrice
  21. Tjaša Vezovnik: Vale v Slovenski Istri
  22. Gregor Kodre: Geomorfološka analiza Dobroveljske planote
  23. Živa Novljan: Geomorfološka analiza slepe doline Jezerina
  24. Tadeja Babič: Morfodinamika klifov na slovenski obali
  25. Špela Čonč: Geomorfološke značilnosti doline reke Mirne
  26. Maša Klemenčič: Geomorfološki sledovi poledenitve v dolini Završnice
  27. Klemen Cof: Sledovi poledenitve v Soški dolini
  28. Erika Sitar: Geomorfološka analiza slepe doline Brdanska dana
  29. Anamarija Treven: Geomorfološke značilnosti porečja potoka Račeve
  30. Aljaž Šimon: Geomorfološke značilnosti Podpeškega polja
  31. Damjan Truden: Vulkanizem na Severnem otoku Nove Zelandije
  32. Marsel Hotić: Geomorfološke značilnosti ponikevskega krasa na Gorjancih
  33. Gregor Fabeković: Geomorfološke značilnosti kraških polj v Liki
  34. Borut Stojilković: Poledenitev Logarske doline
  35. Valentina Pajk Koblar: Morfogeneza lehnjaka
  36. Simon Koblar: Morfogeneza grbinastih travnikov
  37. Miha Kolarič: Geomorfologija kontaktnega krasa Kočevske Reke
  38. Nejc Capuder: Moravški osameli kras pri pouku geografije
  39. Robert Žagar: Regionalnogeografske značilnosti Narodnega parka Risnjak
  40. Nina Hafner: Kras pod Lubnikom
  41. Jure Tičar: Geomorfološke značilnosti zatrepnih dolin v Sloveniji in Franciji
  42. Blaž Kodelja: Obseg pleistocenske poledenitve na Trnovskem gozdu
  43. Jernej Trpin: Pleistocenska poledenitev na območju Snežnika
  44. Ana Kobe: Poplave v Pivški kotlini
  45. Marko Petan: Kraška območja Luksemburga
  46. Manja Žebre: Glaciokras Lovčena
  47. Mirela Ćehić: Regionalno geografske značilnosti območja med Logaškim poljem in izviri Ljubljanice pri Vrhniki
  48. Mateja Ferk: Morfogeneza kotline Rakov Škocjan
  49. Petra Gostinčar: Geomorfološke značilnosti Kočevskega Roga in Kočevske Male gore
  50. Anton Jurinčič: Jame in NOB
  51. Karolina Schlegel: Prsti na severnem delu Krasa
  52. Matej Lipar: Geomorfološke oblike in procesi na apnencu Tamala, Zahodna Avstralija
  53. Sara Uhliř: Kraška polja v porečju Krke

Druga dela (1)

  1. Špela Vintar, Uroš Stepišnik: TermFrame: a systematic approach to karst terminology