Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Magistrska dela (7)

  1. Doris Primc: Skladateljski opus Antona Nedvěda
  2. Katja Bogovič: Primerjava priprave in izvedbe glasbenega nastopa/športnega tekmovanja v manjših skupinah
  3. Ema Nartnik: Otroško zborovstvo v Ljubljani in Leipzigu
  4. Maša Medved: Učinki petja v zboru na človekov kognitivni, čustveno-motivacijski in socialni razvoj
  5. Nataša Kocjančič: Lojze Lebič: Vrtiljak (Godba na potapljajoči se ladji)
  6. Mirjam Jelnikar: Zbor sv. Nikolaja Litija kot primer dobre prakse sodobne cerkvene glasbe
  7. Blaž Andrejka: Vpliv ljudskega petja na repertoar in poustvarjalni pristop v narodnozabavni glasbi

Diplomska dela (21)

  1. Vita Tanaja Zorko: Glasbeni rokopisi Ignacija Hladnika v Novem mestu
  2. Marjeta Valentinčič: Glasbena in literarna podoba Ajdne Lojzeta Lebiča
  3. Nika Škorjanc: Delovanje Delavskega pevskega društva Slavec in Pevskega društva Ljubljana ter njuna medsebojna primerjava
  4. Albina Škerbinc: Berliozov estetski pogled na glasbo svojega časa in njegov pisateljski izraz, kot se kažeta v njegovih Spominih
  5. Andrej Prezelj: Glasbena zapuščina Slavka Mihelčiča
  6. Tina Pangeršič: Schumannove uglasbitve Heinejeve poezije
  7. Tina Ogrin: Arhiviranje klasične glasbe na Radiu Slovenija
  8. Klementina Mikec Korpič: Postmodernistične poteze v kompozicijski praksi Alda Kumarja, s poudarkom na skladbi Post Art ali Glej, piše ti Wolfgang
  9. Andrej Marinčič: Anton Brcko - Življenje in delo
  10. Tjaša Krajnc: Drugo obdobje Festivala Radovljica
  11. Lena Kordiš: Händlove maske v glasbenozgodovinskem kontekstu
  12. Metoda Kink: Razvoj francoskega orgelskega simfonizma
  13. Klavdija Ketiš: Ludvik Viternik
  14. Ajda Hovnik Plešej: Rokopisna zapuščina Luke Kramolca na Ravnah na Koroškem
  15. Ema Horn: Govorna intonacija v Jánačkovi Jenufi in problem prevajanja v slovenščino
  16. Jelena Grazio: Slovenski glasbeni poustvarjalci v prvih 60-ih letih dubrovniškega poletnega festivala
  17. Jasna Gorenšek: Komorna dela za klavir štiriročno Igorja Dekleve
  18. Petra Frece: Majda Hauptman
  19. Ana Erčulj: Ljudska pesem iz Zagorice v Dobrepolju
  20. Marija Ban: Mladostne simfonije Felixa Mendelssohna Bartholdyja
  21. Denis Androić: Zgodovina godbe v Novem mestu

Druga dela (1)

  1. Matjaž Barbo: Josip Mantuani in začetki glasbenozgodovinskega študija na Slovenskem