Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (4)

  1. Tomi Mlinar: Metoda za ugotavljanje sobivanja digitalnih signalov na istem frekvenčnem območju
  2. Damjan Šonc: Samodejno učeči se sistem za sintezo človeškega govora
  3. Robert Rozman: Nesimetrične okenske funkcije v sistemih za razpoznavanje govora
  4. Andrej Štrancar: Dinamično prilagajanje frekvenčno-časovne ločljivosti pri spektralni analizi govornega signala

Magistrska dela (1)

  1. Andraž Božiček: Uporaba algoritmov za redukcijo baze mreže pri polinomski aproksimaciji s koeficienti končne dolžine

Diplomska dela (43)

  1. Katja Cetinski: Glasovno upravljanje televizije z uporabo sistema Sphinx-4
  2. Jure Menart: Frekvenčna regulacija radiofrekvenčne votline
  3. Peter Žužek: C prevajalnik za procesor HIP
  4. Gašper Žejn: Diarizacija govorcev v zvočnih posnetkih
  5. Lambe Čočorovski: Sistem za sintezo govora iz besedila
  6. Anton Perc: Modularni MIDI krmilnik
  7. Andrej Veber: Nadzor in avtomatizacija funkcij v sobi
  8. Peter Pišljar: Krmilnik LED svetilke z visoko svetilnostjo
  9. Matija Verbič: Vremenska postaja z vgrajenim spletnim strežnikom
  10. Aljoša Kopina: Računalniško krmiljen motoriziran snemalni voziček
  11. Martin Kranjc: Računalniško krmiljena UHF antena
  12. Borut Jevševar: Pametna hiša z internetnim nadzorom
  13. Gašper Bistrovič: Internetno krmiljen vrt
  14. Mitja Cerkvenik: Sintetizator zvoka in sekvencer bobnov z MIDI vmesnikom
  15. Ana Žavbi: Risalnik na osnovi CNC krmiljenja
  16. Matija Mazalin: Avtopilot za plovila na osnovi GPS
  17. Samo Kralj: Letalo brez posadke z ArduPilot Mega avtopilotom
  18. Bine Gorjanc: Nadzor hiše na daljavo
  19. Nejc Bernot: Glasovni nadzor interpreterja ZPlet z uporabo sistema Sphinx-4
  20. Primož Kržišnik: Računalniško krmiljen teleskop
  21. Matej Simčič: Avtomatizacija naročil v taksi službi
  22. Jure Balabanič: Daljinsko vodenje vozila z video nadzorom
  23. Jan Vesel: Sistem za kreativno fotografijo
  24. Jani Černe: Vodni slap kot tiskalnik
  25. Matej Cigale: Kombinacijska tipkovnica z miško
  26. Robert Koritnik: Metode za testiranje programskih aplikacij in njihova trža razširjenost
  27. Miha Gorše: Z mobilnim telefonom krmiljen intervalometer
  28. Matej Peršolja: Sistem za pomoč vozniku izveden na modelu radijsko vodenega avtomobila
  29. Tomaž Furlan: Programabilni logični krmilnik
  30. Tadej Slemc: Visokohitrostna fotografija
  31. Blaž Primc: Authenticating identity addressing
  32. Jure Turel: Tehnologije in izvedbe zvočnih vtičnikov
  33. Miha Rojko: Spletna aplikacija za zajem in hrambo posnetkov slovenskega govora
  34. Gašper Mlinšek: Sistem za rezultatski prikaz in upravljanje baseball tekme
  35. Mark Apat: Brezžičen zajem senzorskih podatkov na oddaljenih lokacijah
  36. Vedran Mutić: Analiza in izvedba glasbenih učinkov s programskim orodjem Simulink
  37. Luka Birsa: Odložljiva omrežja in PRoPHET usmerjevalni protokol
  38. Luka Šepetavc: Sistem za brezžičen zajem podatkov z zmožnostjo nadzora preko spleta
  39. Luka Hauptman: Elektronski sistem letalskih instrumentov
  40. Luka Grah: DCTool - programsko orodje za klasifikacijo podatkov na diskovnih poljih
  41. Zvonko Boštjančič: Sistem za avtomatsko oddajanje meteoroloških informacij
  42. Vasilij Femec: Uporabniški vmesnik za osebno računovodstvo
  43. Blaž Hostnik: Sistem za računalniško krmiljenje stružnice