Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (1)

  1. Metod Kovačič: Vpliv tehnologije gojenja na vsebnost glukozinolatov pri tankolistnem dvoredcu (Diplotaxis tenuifolia (L.) DC.) z različnih območij Slovenije

Magistrska dela (1)

  1. Jasmina Horvat: Vsebnost antocianov in drugih fenolnih snovi v poganjkih špargljev (Asparagus officinalis L.) različnih sort

Diplomska dela (23)

  1. Nataša Florijančič: Vpliv gostote setve in gnojenja na pridelek motovilca (Valerianella olitoria Poll.) v rastlinjaku
  2. Minka Križaj: Primerjava rasti in razvoja izbranih hibridnih sort paprike (Capsicum annuum L.), gojenih v plastenjaku in na prostem
  3. Anže Vodeb: Hidroponsko gojenje mesečne redkvice (Raphanus sativus L. var. radicula Pers) v plavajočih stiropornih ploščah
  4. Roman Šuštaršič-Kozan: Gojenje sadik bučk (Cucurbita pepo L.) na plavajočem sistemu
  5. Eva Deretić: Učinki mešanih posevkov pri gojenju zelja (Brassica oleracea L. var. capitata L.) na golih in zastrtih tleh
  6. Špela Pečarič: Primerjava sadik čebule (Allium cepa L.) gojenih v šoti in na plavajočem sistemu
  7. Jerica Tuhtar: Kakovost vrtne solate (Lactuca sativa L.) pridelane iz sadik gojenih na različnih rastnih substratih
  8. Nataša Jenko: Primernost različnih sort bučk (Cucurbita pepo L. subsp. pepo cv. group 'Zucchini') za gojenje v osrednji Sloveniji
  9. Saša Purkart: Mikropropagacija linij rukvice (Eruca sativa Mill.) na različnih gojiščih
  10. Borut Troha: Gojenje endivije (Cichorium endivia L.) na plavajočem sistemu
  11. Niko Peroša: Pridelek cepljenih rastlin melone (Cucumis melo L.), gojenih v visokem tunelu
  12. Saša Klančar: Primerjava rasti in razvoja petih sort zimskega luka (Allium fistulosum L.) v Ljubljani
  13. Vesna Brezovšček: Gojenje solate (Lactuca sativa L.) in špinače (Spinacea oleracea L.) na plavajočem sistemu
  14. Emanuela Gorenjak: Učinki mešanih posevkov pri gojenju nizkega fižola (Phaseolus vulgaris L. var. nanus) na golih in zastrtih tleh
  15. Jan Prpič: Aeroponsko gojenje drobnoplodnega paradižnika [Lycopersicon lycopersicum (L.) Karsten]
  16. Veronika Stražar: Gojenje glavnate solate (Lactuca sativa L. var. capitata) na plavajočem sistemu v različnih gnojilnih raztopinah
  17. Tina Bradač: Gojenje navadne rukvice (Eruca sativa Mill.) na plavajočem sistemu z različnimi mineralnimi substrati
  18. Urša Sojar: Gojenje motovilca (Valerianella locusta L.) na plavajočem sistemu
  19. Tine Palčič: Vsebnost nitratov v zelenjadnicah različnega izvora
  20. Ines Markelc: Vsebnost težkih kovin v vrtninah, pridelanih na vrtičkih občine Ljubljana
  21. Polona Čepon: Vpliv cepljenja na rast, razvoj in pridelek solatnih kumar (Cucumis sativus L.), gojenih na inertnih substratih
  22. Tamara Puš: Gojenje navadne rukvice (Eruca sativa Mill.) in tankolistnega dvoredca (Diplotaxis tenuifolia DC.) v lončkih
  23. Marta Dovč: Primerjava rasti in razvoja rukvice rodu Eruca in Diplotaxis

Druga dela (5)

  1. Rok Mihelič, Jure Čop, Marijana Jakše, Franci Štampar, Dušica Majer, Stanislav Tojnko, Stanko Vršič: Smernice za strokovno utemeljeno gnojenje
  2. Marijana Jakše, Nina Kacjan-Maršić: Comparison of asparagus (Asparagus officinalis L.) cultivars and the effect of covering beds
  3. Nina Kacjan-Maršić, Jože Osvald, Marijana Jakše: Evaluation of ten cultivars of determinate tomato (Lycopersicum esculentum Mill.), grown under different climatic conditions
  4. Katja Vadnal, Marijana Jakše, Vesna Alič, Danica Jereb-Bolka: Participativno raziskovanje večnamenskosti Krakovskih vrtov kot podlage za ohranitev zaščitene mestne kmetijske kulturne dediščine
  5. Marijana Jakše, Janez Hacin, Nina Kacjan-Maršić: Production of rocket (Eruca sativa Mill.) on plug trays and on a floating system in relation to reduced nitrate content