Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Diplomska dela (71)

  1. Jan Filipič: Trendi razvoja olimpijskega teka na 100 metrov med leti 1984-2012
  2. Robert Pesjak: Razvoj gibalnih sposobnosti mladih hokejistov v predpubertetnem obdobju
  3. Klementina Voler: Zgornjesavinjski šport v luči športnih vesti v Savinjskih novicah 1969-1991
  4. Špela Šenica: Slovensko žensko alpsko smučanje v letih 1970-1980
  5. Aleš Florjančič: Strokovno organizacijski model košarkarskih dejavnosti Univerze v Ljubljani
  6. Špela Hribar: Igra z igralcem več (power play) slovenske hokejske reprezentance na svetovnem prvenstvu divizije I (skupina A) v Stožicah
  7. Anže Emeršič: Tehnika in taktika vratarja hokeja na ledu
  8. Maja Kugonič: Zgodovina Plavalnega kluba Koper od leta 1985 do leta 2013
  9. Klavdija Oblak: Ženska košarka v Škofji Loki od 1991 do 2014
  10. Ana Janko: Življenjepisi slovenskih vrhunskih telovadk od leta 1970 do 2013
  11. Leon Horvat: "Fuzbal je nej samo lejtanje 22 nourih za enof labdof"
  12. Domen Jarc: Razvoj športa v občini Domžale med leti 1991 in 2011
  13. Aljaž Novak: Razlike med programi dela in delo z mladimi hokejisti med razvitimi hokejskimi državami napram Sloveniji
  14. Oto Rihtarić: Razvoj teniških tekmovanj v Wimbledonu
  15. Matej Šoklič: Ignacij Lojolski in šport
  16. Dean Bon: "Naši" na Olimpijskih igrah 1948-1956
  17. Tomaž Bergant: NK Olimpija in jugoslovanski nogometni model (od leta 1985 do 1991)
  18. Anja Zorko: Plavalni klub Ilirija 1995-2015
  19. Anže Šneberger: Floorball in hokej na ledu
  20. Jaka Sluga: Geneza juda
  21. Tomaž Žabčič: Zgodovina Košarkarskega kluba Beti
  22. Marko Pangerc: Svetovno in evropsko prvenstvo v hokeju na ledu 1966
  23. Jerica Zeljković: Primerjava pravil Južnega Sokola in današnjega Športnega društva Narodni dom Ljubljana
  24. Andreja Ferenc: Atletika na Dolenjskem od osamosvojitve do leta 2010
  25. Aljoša Planteu: Razvoj brazilske plesno-borilne veščine capoeira
  26. Luka Luzar: Razvoj športa v občini Šentjernej od leta 1962 do 1991
  27. Primož Pavšič: Koprski veslaški klub Libertas
  28. Alenka Perhavec: Nastanek in delovanje telesnokulturnih in športnih društev na Goriškem do prve svetovne vojne
  29. Klemen Križnar: Pregled in uspešnost slovenskih športnikov na svetovnih igrah specialne olimpijade od leta 1991 dalje
  30. Rok Prusnik: Izokinetična ocena jakosti mišic stegna pri hokejistih
  31. Andraž Jekovec: Razvoj plavalnega kluba Triglav Kranj med leti 1998 in 2008
  32. David Mlinarec: Metode bazične priprave hokejista
  33. Peter Klemenc: Pregled razvoja plavanja, vaterpola in triatlona v Kamniku od 1995 do 2008
  34. Gregor Dončec: Nogometni klub NK Aluminij-Kidričevo
  35. Gašper Štih: Oris kolesarstva na Dolenjskem in razvoj novomeškega kolesarskega kluba
  36. Nina Sovinek: Plavalni klub Olimpija 1987-2010
  37. Boštjan Šelekar: Oris razvoja nogometa do 1. svetovne vojne
  38. Niko Bernard: Razlike v izvajanju kaznovalne politike v odbojkarski igri pred spremembo uradnih pravil odbojkarske igre in po njej
  39. Polona Ferfolja: Zgodovinski oris vodenih skupinskih vadb
  40. Jernej Lorbek: Razvoj študentskega veslanja v Sloveniji in svetu
  41. Igor Kovač: Novodobna opredelitev zimskih športnih panog na osnovi različnih kriterijev klasifikacije
  42. Maja Kersnik: Zgodovinski razvoj badmintona v Sloveniji
  43. Stavre Davidovski: Razvoj beltinskega nogometa
  44. Anja Maček: "S ciljem se vse začne"
  45. Igor Kragelj: Klub malega nogometa Puntar Kneža
  46. Barbara Obradovič: Razvoj kranjskega odbojkarskega kluba Triglav
  47. Gašper Povh: "Zlati časi" Rokometnega kluba Rudar Trbovlje 1957-1967
  48. Jurij Nučič: Razvoj tenisa v Trbovljah do leta 1991
  49. Jaka Potrpin: Začetek in razvoj košarke v Trbovljah
  50. Tjaša Brežnik: Zgodovina ženskega vaterpola
  51. Martin Tuš: Spremembe tekmovalnih sistemov v slovenski odbojki od leta 1994-2008
  52. Petra Lesar: Društvo Partizan Križe, njegov čas, vzpon in zaton
  53. Tomaž Vindiš: Slovenska nogometna kluba iz Maribora in Ljubljane v prvi jugoslovanski ligi med leti 1967-1972
  54. Alenka Šink: Telovadec, tabornik, profesor Marjan Dobovšek
  55. Mitja Kern: Osnove tehnike v hokeju na ledu
  56. Rok Trost: Oris Uechi ryu karateja v Sloveniji in razvoj Karate kluba Kranj
  57. Andraž Pahor: Zgodovinski pregled vzdržljivostnega teka in njegovih najvidnejših predstavnikov
  58. Mirko Košak: Poškodbe rame pri slovenskih hokejistih
  59. Vinko Plevnik: Sokolska telovadba do leta 1914
  60. Mihajlo Milojević: Vloga in organiziranost odbojkarskih sodnikov Slovenije
  61. Mojca Mavrič: Življenjepisi slovenskih vrhunskih trenerjev in sodnic v ženski športni gimnastiki
  62. Anja Bratec: Osnove umetnostnega drsanja za najmlajše
  63. Tomica Matešić: Razvoj vaterpola v Celju od začetkov do leta 1959
  64. Nina Medved: Razvoj in delovanje Kranjskega sokola do prve svetovne vojne
  65. Jure Kern: Boris Gregorka
  66. Matej Malus: Življenje in delo profesorja Marjana Jeločnika
  67. Maša Harej: Predstavitev in potek paraolimpijskih iger ter pregled uspehov slovenske reprezentance na zadnjih letnih in zimskih igrah
  68. Andrej Vindiš: Organiziranost, struktura in razvoj kickboxing zveze Slovenije
  69. Matjaž Kešanski: Razvoj nogometa v Sloveniji med leti 1945-1950
  70. Edita Djogič: Razvoj slovenske atletike od leta 1945 do 1950
  71. Bogomira Brložnik: Jelica Helena Zoe Vazzaz legenda slovenske gimnastike

Druga dela (5)

  1. Tomaž Pavlin: "Dajati pobudo, priložnost in navad pravilnim telesnim vajam" (ob 150-letnici ustanovitve prvega slovenskega telovadnega društva Južni Sokol)
  2. Tomaž Pavlin: Svetovni rekord dosežen v Sloveniji
  3. Tomaž Pavlin: Športne organizacije v Ljubljani do druge svetovne vojne v luči statistike in pravilnikov
  4. Tomaž Pavlin: Šport v "Kozlerjevem vrtu"
  5. Mateja Videmšek: Od projekta do diplome