Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (2)

  1. Anton Polšak: Razvojni problemi kmetijstva na Kozjanskem s posebnim ozirom na socialnoekonomske razmere
  2. Boštjan Kefo Kerbler: Povezanost nasledstva na hribovskih kmetijah v Sloveniji z njihovo socialnogeografsko strukturo

Magistrska dela (2)

  1. Helena Križaj Smrdel: Kulturne terase v slovenskih pokrajinah
  2. Apolonija Oblak Flander: Demogeografsko proučevanje narodnih in etničnih manjšin

Diplomska dela (49)

  1. Alja Rabzelj: Geografija Dobrniške uvale z možnostmi nadaljnjega razvoja
  2. Keli Jerman: Družbenogospodarski in prostorski vidiki oskrbe starejšega prebivalstva na koprskem podeželju
  3. Anja Volk: Brkini v postindustrijski dobi
  4. Urša Košir: Prostorska preobrazba zahodnega dela Sorškega polja
  5. Petra Kovač: Mobilne oskrbne dejavnosti v Halozah
  6. Peter Buhvald: Državna meja na Koroškem - most ali prepreka med občinama Pliberk in Prevalje?
  7. Davor Vodopija: Geopark Idrija
  8. Petra Podstenšek: Geografija Selovca
  9. Karmen Lešnik: Funkcionalna dvojezičnost v javnih ustanovah na avstrijskem Koroškem
  10. Samo Žerjav: Spreminjanje podeželja od 19. stoletja dalje na primeru vinorodnih Haloz
  11. Jasna Omerzu: Krško kot regionalni center
  12. Maruša Goluža: Funkcija počitniških bivališč na podeželju: primerjava stanja v občinah Cerklje na Gorenjskem in Komen
  13. Tjaša Učakar: Geografija naravnega rezervata Škocjanski zatok
  14. Nataša Škufca: Geografija Krajevne skupnosti Hinje: primerjava vasi Lazina in Visejec
  15. Jani Kozina: Prometna dostopnost kot kriterij regionalizacije Slovenije
  16. Robert Ivanc: Bivanjski pogoji Romov v Sloveniji
  17. Mihaela Mendelski: Funkcijska členitev Nove Gorice in odnos prebivalcev do okolja
  18. Andreja Kokol: Regionalna geografija lokalnih mineralnih izvirov na radgonskem območju
  19. Špela Guštin: Uvajanje informacijske tehnologije na podeželje na primeru Loparja
  20. Andrej Glasenčnik: Geografija samotnih kmetij na Razborju
  21. Barbara Rogina: Geografija krajevne skupnosti Šmarjeta
  22. Janja Lokovšek: Regionalni učinki rudnika Senovo
  23. Saša Pagon: Geografija občine Logatec
  24. Amadeja Tomelj: Družbenogospodarska preobrazba krajevne skupnosti Tunjice
  25. Matej Štepec: Razvojni potenciali podeželja občine Šentrupert s poudarkom na razvoju mladinskega turizma
  26. Romana Kramar: Suburbanizacija Tržiča
  27. Urška Magajne: Geografija Lokovca
  28. Nataša Zidar: Geografija Podgrajskega podolja
  29. Saša Eržen: Geografija Jelovice s poudarkom na možnostih razvoja turizma
  30. Tina Peršolja: Geografija Breginjskega kota
  31. Polona Küssel: Razvojni procesi Škofjeloškega hribovja na primeru katastrskih občin Sv. Lenart in Podvrh
  32. Danijela Gomboc: Vpliv prekomejnih tokov na regionalni razvoj občine Rogašovci
  33. Lidija Stenovec: Razvoj podeželja v Krajevni skupnosti Mavčiče
  34. Mojca Domijan: Spreminjanje kulturne pokrajine primestnega podeželja v primerjavi s perifernim podeželjem
  35. Irena Zgonc: Spreminjanje naselij pod južnim robom Ratitovca
  36. Martin Štukelj: Bohinjska Bistrica
  37. Gašper Rozenstein: Geografija občine Polzela
  38. Silva Babšek: Neskladja v regionalnem razvoju občine Slovenska Bistrica
  39. Matej Cizelj: Gospodarski razvojni cikli v občini Sevnica
  40. Ivan Grandovec: Cikli gospodarskega razvoja v občini Dobrepolje
  41. Mirjam Hribernik: Možnosti razvoja občine Dobrova-Polhov Gradec s poudarkom na turizmu
  42. Petra Rus: Geografski vidiki globalizacije v Sloveniji
  43. Peter Zajc: Regionalna identiteta prebivalcev Slovenjegraške kotline
  44. Maja Rupnik: Geografija Hotedršice
  45. Breda Čop: Preobrazba podeželja na primeru Krajevne skupnosti Gorje
  46. Petra Makuc: Dojemanje pokrajine na primeru Mežiške doline
  47. Tina Vuleta: Vizija razvoja občine Borovnica
  48. Nuša Mavrič: Geografija Šentviške planote in njen obrambno-strateški pomen
  49. Mateja Mudrič: Razvojni problemi Krope po poplavi septembra leta 2007