Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (12)

  1. Martina Cvetković: Development of the method for ballast water treatment on sea vessels for the protection of marine ecosystems from the inroduction of alien species
  2. Matej Čehovin: Optimizacija naprednih oksidacijskih postopkov pri oksidaciji organskih spojin v postopkih priprave pitne in bazenske vode
  3. Katarina Bitenc: Izpostavljenost prebivalcev Slovenije svincu v pitni vodi
  4. Martina Oder: Ugotavljanje intenzivnosti pritrjevanja bakterij vrste Legionella pneumophila na površine materialov za vodovodne napeljave
  5. Aleš Bizjak: Sintezni postopek ocenjevanja hidromorfološkega stanja rečnih koridorjev, razvit z analizo stanja na reki Dragonji
  6. Mateja Škerjanec: Avtomatizirano modeliranje pri celostnem upravljanju z vodnimi viri
  7. Gorazd Novak: Hitrostno polje vodnega toka v območju bočnega preliva
  8. Nataša Sirnik: Modeliranje hidrodinamičnih, oceanografskih in okoljskih spremenljivk ter koncentracij živega srebra v morskem okolju
  9. Vanja Ramšak: Numerično modeliranje tokov onesnažil med okoljskimi segmenti
  10. Nataša Atanasova: Priprava in uporaba ekspertnega predznanja za avtomatizirano modeliranje vodnih ekosistemov
  11. Sašo Petan: Meritve in modeliranje erozivnosti padavin kot parametra erozije tal
  12. Matej Uršič: Prispevek k analizi hidravličnih trenjskih izgub za tok pod tlakom v ceveh krožnega prereza

Magistrska dela (8)

  1. Katarina Kacjan Žgajnar: Kakovost vode v Cerkniškem jezeru v odvisnosti od sezone in vodnega režima
  2. Maja Koprivšek: Vpliv različnih vrst substrata na strukturo hitrosti vodnega toka ter njen vpliv na biocenozo na primeru potoka Glinščica
  3. Jana Meljo: Možnosti rabe voda v Sloveniji
  4. Andrea Cesar: Postopki čiščenja podtalnice onesnažene z atrazinom in njegovimi metaboliti
  5. Miha Ulčar: Celovito upravljanje s tveganjem pri oskrbi s pitno vodo
  6. Mojca Vrbančič: Ravnanje s centratom iz obdelave blata na Centralni čistilni napravi Ljubljana
  7. Simon Kač: Matematični model podzemne vode na območju Medloga v Spodnji Savinjski dolini in simulacija umetnega bogatenja
  8. Luka Štravs: Razvoj modelov napovedi nizkih pretokov na vtokih v hidroelektrarne na reki Savi

Diplomska dela (108)

  1. Mateja Založnik: Padavinska voda kot dejavnik oblikovanja stanovanjske krajine na primeru soseske BS7
  2. Dejan Kozakiv: Vpliv vegetacije na vodno bilanco porečja
  3. Tanja Hrast: Osnutek smernice za projektiranje rastlinskih čistilnih naprav v Sloveniji na osnovi primerjave praks v Evropi
  4. Mateja Godnič: Idejne rešitve odvodnjavanja in čiščenja odpadnih voda iz naselij Spodnja Rečica, Nizka, Varpolje in del Šentjanža
  5. David Pavlin: Primerjava naprednih oksidacijskih procesov pri čiščenju odpadne komunalne vode
  6. Boris Košak: Optimizacija rabe vode na gorskih postojankah
  7. Matija Colja: Ekološko recikliranje bioloških odpadkov iz gospodinjstva z avtomatskim kompostnikom
  8. Suzana Pavlič: Zasnova pretočne in recirkulacijske ribogojnice za salmonidne ribe
  9. Andrej Hercog: Rastlinska čistilna naprava Grborezi
  10. Katja Žilavec: Tehnologije priprave bazenske kopalne vode in ukrepi za zmanjševanje nastanka kloriranih stranskih produktov dezinfekcije (SPD) na primeru Term Sončni park Vivat
  11. Špela Vrhovec: Zatiranje legionel: termična dezinfekcija omrežja pitne vode v bolnišnici
  12. Andrej Andoljšek: Rekonstrukcija delovanja vodovodnega sistema v Ferrarijevem vrtu v Štanjelu
  13. Anže Urevc: Upravljanje z jezerom - primerjava Bleda s podobnimi kraji v Avstriji
  14. Nika Murovec: Odstranjevanje železa iz odpadne vode v livarski industriji
  15. Katja Tomažič: Ugotavljanje razmer na javnem hidrantnem omrežju
  16. Anja Dokl: Priprava pitne vode iz površinske z uporabo ultrafiltracije in reverzne osmoze
  17. Urban Čepon: Analiza delovanja čistilnih naprav za odpadne vode pri planinskih kočah
  18. Nuša Brolih: Analiza fizičnih kazalcev opremljanja stavbnih zemljišč v izbranih ureditvenih območjih
  19. Gregor Robič: Hidravlično modeliranje obratovanja črpalk na cevovodnih omrežjih
  20. Marijan Gorjup: Zgodovinski pregled in trenutno stanje vodopreskrbe v vodovodnem sistemu Kranj
  21. David Božiček: Geometrija lupinastih konstrukcij
  22. Barbara Kukovec: Analiza projektov preskrbe prebivalcev s pitno vodo na desnem bregu Mure - Sistem C
  23. Miha Žlindra: Analiza količine tujih voda na območju IOC Trzin
  24. Blaž Kogovšek: Primerjava med vodarstvom v Sloveniji in Avstriji
  25. Andrej Golob: Analiza časovnih parametrov hidrograma za izbrana porečja
  26. Maja Bečaj: Vzorčenje in analiza komunalnih odpadkov
  27. Miran Boštjančič: Obdelava stranskih proizvodov oljarske industrije v Slovenski Istri
  28. Maja Klančar: Analiza razpoložljivosti in rabe vode na reki Krki
  29. Urša Vidmar: Primerjava vertikalnih in horizontalnih sistemov rastlinskih čistilnih naprav
  30. Jernej Muhič: Sanacija vaškega vodovoda Veliki Slatnik-Križe
  31. Andrej Opara: Rehabilitacija primarnega cevovoda v naselju Karlovc v Škofji Loki
  32. Andrej Opara: Rehabilitacija primarnega cevovoda v naselju Karlovc v Škofji Loki
  33. Jaka Cunk: Uporaba elektrofotografije za oceno kvalitete vode
  34. Simona Pestotnik: Hidrološki model Glinščice s programom Flo-2D
  35. Iztok Pečjak: Simulacija procesov čiščenja odpadne vode in možna idejna rešitev posodobitve CČN Škofja Loka
  36. Nejc Vesel: Uporaba odvečnega blata iz občinske komunalne čistilne naprave
  37. Benjamin Nučič: Kvaliteta reke Krke v srednjem toku
  38. Urška Martinčič: Modeliranje izmenjave živega srebra med sedimentom in vodo v Tržaškem zalivu
  39. Črt Pečar: Integralni sistemi za ravnanje z odpadki v Obalni regiji in možnosti njihove predelave
  40. Sandi Hribar: Študija odvoda in čiščenja vode v občini Grosuplje z zaščito potoka Grosupeljščica
  41. Josip Radman: Razvoj instrumenta za oceno učinkovitosti javnih služb pri ravnanju s komunalnimi odpadki
  42. Barbara Jerman: Idejne rešitve odvajanja in čiščenja odpadnih voda iz naselij Vrh pri Ljubnu, Mali Podljuben, Dolnje in Gorenje Mraševo
  43. Polona Cesar: Primerjava različnih metod izračuan evapotranspiracije
  44. Nadja Košmrlj: Razvoj postopka zbiranja in recikliranja odpadnih nagrobnih sveč
  45. Urban Benedičič: Poplavna varnost Ljubljane in poplave septembra 2010
  46. Eva Prošek: Testiranje membranskega modula za ultrafiltracijo
  47. Blaž Čubej: Idejna rešitev odvajanje in čiščenja odpadnih vod za naselje Grgar
  48. Blaž Peterlin: Čiščenje odpadnih voda v Triglavskem narodnem parku
  49. Marko Berčon: Ocena delovanja javnega vodovodnega sistema Golišče
  50. Katja Novak: Predlog vodooskrbe v Javorniškem Rovtu
  51. Marko Žibret: Predpisi in hidravlično dimenzioniranje za odvodnjo padavinske vode z avtocest
  52. Blaž Horvat: Aktivna zaščita vodarne Hrastje
  53. Jana Skubic: Vpliv obremenitve in morfologije jezera na kakovost jezera
  54. Martin Ponikvar: Tehnologije odstranjevanja metana na odlagališčih
  55. Andreja Žerjav: Račun obratovalnih valov v delni verigi HE na spodnji Savi
  56. Matjaž Horvat: Idejna študija sanacije čistilne naprave za pitno vodo Mrzlek
  57. Helena Ugrin: Variantne izvedbe odvajanja in čiščenjaodpadnih voda za naselje Poletiči in Beli kamen
  58. Petra Stropnik: Hidravlična analiza vodovodnega sistema Šmartno ob Paki
  59. Jerneja Čepon: Hidravlični preračun vodovodnega omrežja Vodice
  60. Tijana Mićić: Matematični model kakovosti Treh ribnikov v mariborskem Mestnem parku
  61. Lara Flis: Vzpostavitev strukture sistema za analizo podatkov o kvaliteti vode in zdravju prebivalstva
  62. Tadej Brežan: Hidravlični matematični model vodovodnega sistema mesta Piran
  63. Irena Ranfl: Razvejana struga Soče v Bovški kotlini
  64. Robert Grnjak: Optimizacija investicijskih stroškov komunalne infrastrukture s pomočjo stroškovnega modela MONKI na primeru odvajanja in čiščenja odpadnih voda
  65. Vladka Kržič: Uporaba sodobne tehnologije pri spremljanju stanja snežne odej
  66. Marko Trampuž: Ureditev Savinje v območju Luč
  67. Sonja Pirečnik: Vodarna Grmov vrh - analiza delovanja in rekonstrukcija
  68. Uroš Peklaj: Matematični model vodovodnega omrežja Dravlja
  69. Eva Rotar: Ravnanje z vodo na obalnem in zalednem kraškem območju
  70. Ana Šivic: Certificiranje male čistilne naprave v SBR
  71. Gregor Mavrič: Idejni načrt odvajanja in čiščenja odpadnih voda za vasi Račice in Starod
  72. Mitja Centa: Modeliranje transporta hranil v Tržaškem zalivu
  73. Tjaša Kuclar: Ocena masnih obremenitev onesnaženih padavinskih in rečnih voda zbiralnika A6 v Ljubljani
  74. Aljaž Verdev: Vpliv povprečevanja vetrana hidrodinamiko Sredozemskega morja
  75. Matjaž Šauta: Hidrološka analiza hudournika Kroparica s pritoki
  76. Rok Avsec: Idejne rešitve odvodnje odpadnih voda za naselja od Golnika do Mlake pri Kranju
  77. Andraž Hribar: Vplivi vodarskih posegov na rečno morfologijo notranje Mure
  78. Alen Mejak: Primerjava meritev pretokov na manjšem vodotoku z Dopplerjevim mrilnikom in metodo razredčenja
  79. Sara Potočnik: Hidravlična preveritev načrtovanih zadrževalnikov na Vzhodni Ložnici
  80. Marija Zaletelj: Zadrževalniki na povodju Grosupeljščice
  81. Simon Mrak: Večkriterijska analiza za malo hidroelektrarno Kokra
  82. Judita Jordan: Poskusne meritve infiltracije na različnih tipih tal z mini disk infiltrometrom
  83. Bojan Jakopič: Vpliv odtoka meteornih voda iz urbanih območij na spreminjanje poplavne varnosti
  84. Teja Jeglič: Modeliranje razlitja nafte v Tržašem zalivu
  85. Marko Degenek: Zbiranje in ravnanje z odpadnimi baterijami
  86. Matej Sila: Večkriterijska analiza variant gradnje HE Učja
  87. Matej Kocjan: Ureditev suhega zadrževalnika in vodotoka Pešnice na območju Šentjurja
  88. Srečko Lipovšek: Vzpostavitev katastrain podatkovne strukture za hidravlično modeliranje vodovodnih sistemov
  89. Brigita Levstek: Različni načini odvodnje onesnažene vode iz naselja Dolenja vas
  90. Apolonija Lebeničnik: Idejna študija odvajanjan in čiščenja odpadnih voda v naseljih Prekopa, Stopnik in Čeplje
  91. Boris Bruderman: Gradnja pomola III v Luki Koper
  92. Blaž Blažič: Protipoplavna zaščita jugozahodnega dela Ljubljane
  93. Miha Melink: Termofilni anaerobni procesi
  94. Igor Bertok: Denitrifikacija pitnih vod
  95. Vanja Ramšak: Simulacija izmenjave živega srebra med vodo in zrakom s 3-D modelom PCFLOW3D v Tržaškem zalivu
  96. Andrej Škofljanec: Vpliv pojezerja na kakovost jezera - primer akumulacije Padež s Suhorko
  97. Matej Čehovin: Uporaba UV svetlobe v zdravstveni hidrotehniki - tehnološki, tehnični in inženirski vidiki
  98. Blaž Ivanuša: Primerjava postopkov za zmanjšanje koncentracije atrazina in nitratov na vodarni Skorba
  99. Aleš Košorog: Izhodišča za izvajanje direktive EU o politiki do voda
  100. Peter Stopar: Priprava pitne vode na zajetju Jama
  101. Boris Plohl: Priprava pitne vode iz vodnih virov na levem bregu Mure
  102. Mateja Škerjanec: Primerjava simulacijskih orodij WEST in GPS-X na primeru MBBR reaktorja
  103. Sabina Arh: Vpliv gojitvenih ribnikov na evtrofikacijo površinskih voda
  104. Mihaela Ovčjak: Problematika evtrofnosti in sanacije nenaravnih jezer
  105. Martin Jazbec: Analiza razpoložljivosti in rabe vodnih virov na porečju Rižane
  106. Petra Ivančič: Problemi z napihnjenim blatom na komunalnih čistilnih napravah
  107. Gašper Jarc: Podpora nadzornega sistema predelave odvečnega blata čistilnih naprav v trdno gorivo
  108. Jakob Koruza: Gradnja prehodov za ribe po sodobnih smernicah

Druga dela (2)

  1. Cities of the future
  2. Jože Panjan, Marija Bogataj, Boris Kompare: Statistična analiza gospodarsko enakovrednih nalivov