Numbers

Bibliography of the person, including all types of documents, not only theses.

PhD theses (3)

  1. Leni Ozis: Morfogeneza spodmolov v Slovenski Istri
  2. Mateja Ferk: Kvartarne poplave v porečju kraške Ljubljanice
  3. Uroš Stepišnik: Udornice na slovenskem Krasu

MSc theses (17)

  1. Sašo Stefanovski: Konte na Jelovici in Pokljuki
  2. Nevenka Mihevc: Geomorfološke značilnosti Logaškega polja
  3. Tjaša Vezovnik: Geomorfološke značilnosti slepih dolin med Kozino in Novim Vinodolskim
  4. Erika Kozamernik: Sledovi poledenitve v dolini Krnice
  5. Matic Vehovec: Geomorfološka analiza Bloškega polja
  6. Lena Kropivšek: Vrednotenje geodiverzitete na območju Čemšeniške planine
  7. Živa Novljan: Vrtače na pobočjih
  8. Tanja Hrastar: Geomorfološka analiza kraškega polja na primeru Globodola
  9. Špela Čonč: Vrednotenje geodiverzitete na območju doline reke Dragonje
  10. Anamarija Treven: Izobraževalni potencial geodiverzitete na primeru izvirov Ljubljanice pri Vrhniki
  11. Klemen Cof: Rekonstrukcija Soškega ledenika s pomočjo geografskih informacijskih sistemov
  12. Miha Drobnič: Poučevanje krasa na primeru Županove jame
  13. Alenka Jelen: Sledovi ojezeritve na območju Vranskega
  14. Marsel Hotić: Geomorfološka analiza Krškega hribovja
  15. Borut Stojilković: Glaciation of the Eastern Kamnik-Savinja Alps and dictionary of English-Slovene glaciological terminology
  16. Aleksandra Trenchovska: Inventarizacija in vrednotenje geodiverzitete na območju Kratova, Makedonija
  17. Aleš Grlj: Uporaba digitalnega modela višin in izbranih večspektralnih izdelkov daljinskega zaznavanaja za iskanje kraških kotanj in brezstropih jam Podgorskega krasa

Bsc theses (54)

  1. Lana Sladič: Geomorfološka analiza doline Kot
  2. Darja Simić: Geomorfološke značilnosti zahodnega Krasa
  3. Rok Brišnik: Vpliv naravnogeografskih dejavnikov na zgodovinsko poselitev Kočevskega roga
  4. Tinkara Mazej: Geomorfološke značilnosti krasa med Cerkniškim in Planinskim poljem
  5. Domen Turk: Kontaktni kras Slavenskega ravnika
  6. Sara Guzelj: Geomorfološka analiza Babnega polja
  7. Peter Kastelic: Geomorfološke značilnosti Dobrepolja in porečja Rašice
  8. Simona Peterca: Geomorfološke značilnosti kontaktnega krasa v okolici Dan pri Divači
  9. Jaka Grk: Značilnosti površja in podzemlja kontaktnega krasa severozahodnega Matarskega podolja
  10. Žiga Mlinar: Geomorfološke značilnosti Rovtarskega hribovja
  11. Gal Hočevar: Kontaktni kras med Kočevsko Reko in Kostelom
  12. Andrej Šebenik: Geomorfološka analiza Rakovško-Unškega polja
  13. Klara Čevka: Vpliv geomorfoloških značilnosti na poteh invazije v Normandiji
  14. Eva Rajh: Geomorfološke značilnosti Češkega krasa
  15. Jani Brulc: Reka Temenica
  16. Lučka Jere: Mikroklimatske značilnosti Ledenice pri Županovi jami
  17. Lara Zgonc: Geomorfološke značilnosti Loškega polja
  18. Dunja Ropret: Geomorfološke značilnosti Vremske doline
  19. Blaž Lesnik: Vrednotenje geodiverzitete na območju Rakiške planote
  20. Alenka Drempetič: Geografske značilnosti Geoparka Karavanke
  21. Špela Drnovšek: Sledovi pleistocenske poledenitve v porečju Tržiške Bistrice
  22. Tjaša Vezovnik: Vale v Slovenski Istri
  23. Gregor Kodre: Geomorfološka analiza Dobroveljske planote
  24. Živa Novljan: Geomorfološka analiza slepe doline Jezerina
  25. Tadeja Babič: Morfodinamika klifov na slovenski obali
  26. Špela Čonč: Geomorfološke značilnosti doline reke Mirne
  27. Maša Klemenčič: Geomorfološki sledovi poledenitve v dolini Završnice
  28. Klemen Cof: Sledovi poledenitve v Soški dolini
  29. Erika Sitar: Geomorfološka analiza slepe doline Brdanska dana
  30. Anamarija Treven: Geomorfološke značilnosti porečja potoka Račeve
  31. Aljaž Šimon: Geomorfološke značilnosti Podpeškega polja
  32. Damjan Truden: Vulkanizem na Severnem otoku Nove Zelandije
  33. Marsel Hotić: Geomorfološke značilnosti ponikevskega krasa na Gorjancih
  34. Gregor Fabeković: Geomorfološke značilnosti kraških polj v Liki
  35. Borut Stojilković: Poledenitev Logarske doline
  36. Valentina Pajk Koblar: Morfogeneza lehnjaka
  37. Simon Koblar: Morfogeneza grbinastih travnikov
  38. Miha Kolarič: Geomorfologija kontaktnega krasa Kočevske Reke
  39. Nejc Capuder: Moravški osameli kras pri pouku geografije
  40. Robert Žagar: Regionalnogeografske značilnosti Narodnega parka Risnjak
  41. Nina Hafner: Kras pod Lubnikom
  42. Jure Tičar: Geomorfološke značilnosti zatrepnih dolin v Sloveniji in Franciji
  43. Blaž Kodelja: Obseg pleistocenske poledenitve na Trnovskem gozdu
  44. Jernej Trpin: Pleistocenska poledenitev na območju Snežnika
  45. Ana Kobe: Poplave v Pivški kotlini
  46. Marko Petan: Kraška območja Luksemburga
  47. Manja Žebre: Glaciokras Lovčena
  48. Mirela Ćehić: Regionalno geografske značilnosti območja med Logaškim poljem in izviri Ljubljanice pri Vrhniki
  49. Mateja Ferk: Morfogeneza kotline Rakov Škocjan
  50. Petra Gostinčar: Geomorfološke značilnosti Kočevskega Roga in Kočevske Male gore
  51. Anton Jurinčič: Jame in NOB
  52. Karolina Schlegel: Prsti na severnem delu Krasa
  53. Matej Lipar: Geomorfološke oblike in procesi na apnencu Tamala, Zahodna Avstralija
  54. Sara Uhliř: Kraška polja v porečju Krke

Other documents (1)

  1. Špela Vintar, Uroš Stepišnik: TermFrame: a systematic approach to karst terminology