Numbers

Bibliography of the person, including all types of documents, not only theses.

PhD theses (5)

  1. Aljaž Zrnec: Odločitveni model za prilagajanje procesa razvoja informacijskih sistemov individualnim potrebam projektov
  2. Igor Rožanc: Model za kvantitativno spremljanje postopka razvoja programske opreme v skladu z zahtevami četrte stopnje modela zrelostnih stopenj programske opreme
  3. Marko Poženel: Inteligentno razpletanje sej pri izgradnji spletnega podatkovnega skladišča
  4. Nataša Žabkar: Model za spremljanje učinkovitosti agilnega razvoja programske opreme
  5. Luka Fürst: Sintaksna analiza in indukcija grafnih gramatik

MSc theses (10)

  1. Darko Golec: Vpeljava sistema poslovnega obveščanja v podjetju Mariborska livarna
  2. Petra Batič Radojević: Vpeljava sistema nadzornih plošč v bančno poslovanje
  3. David Vidrih: Modelno vodeni razvoj
  4. Mirjam Dolgan: Nadzorne plošče na portalu Microsoft SharePoint
  5. Rok Štebe: Prototip orodja za modelno voden razvoj javanskih programov
  6. Primož Kralj: Realizacija sistema poslovnega obveščanja v CPK d.d.
  7. Tine Borovnik: Sodobni pristopi k načrtovanju podatkovnih skladišč
  8. Borut Terpinc: Sprejemni testi v procesu agilnega razvoja programske opreme
  9. Damir Lalić: Orodje za vodenje in merjenje učinkovitosti razvoja programske opreme po metodi Scrum
  10. Valter Šorli: Upravljanje matičnih podatkov

Bsc theses (46)

  1. Martina Narobe: Načrt modula za spremljanje evidenc kartičnega poslovanja
  2. Mladen Babić: Podatkovno skladišče za spremljanje poslovanja s transakcijskimi računi
  3. Tomaž Gracar: Vpeljava centra za pomoč notranjim uporabnikom
  4. Boštjan Kranjc: Razvoj programske opreme za vodenje turističnih nastanitev
  5. Anže Orehek: Vzdrževanje in optimizacija cenikov ponudnikov telefonskih storitev
  6. Aleš Koprivnikar: Skupinski razvoj programske opreme z IBM Rational Team Concert
  7. Andrej Rovan: NUnit
  8. Tomaž Karer: Razvoj informacijskega sistema za elektronski pristop k bančnim storitvam
  9. Andraž Cej: Agilni razvoj programske opreme po metodologiji Scrum
  10. Rok Doltar: Specifikacija zahtev v obliki uporabniških zgodb
  11. Peter Tkavc: Upravljanje informacijske infrastrukture z Microsoft System Center Configuration Managerjem
  12. Janez Štupar: Podatkovni strežnik Apache CouchDB in CouchApp aplikacije
  13. Roman Žurga: Izmenjava podatkov med izvajalci zdravstvenih storitev in informacijskim sistemom Zavoda za zdravstveno zavarovanje
  14. Uroš Smolnik: Orodje za vodenje projektov po metodi Scrum
  15. Viktor Brajak: Avtomatsko generiranje grafičnega uporabniškega vmesnika z označevanjem strežniške javanske kode
  16. Žiga Elsner: Uporaba orodja FitNesse za izdelavo sprejemnih testov
  17. Gašper Završnik: Sistem za upravljanje poslovnih procesov v informacijskem sistemu SAP
  18. Anže Časar: Programsko orodje za vodenje projektov po metodi Scrum
  19. Gašper Rupnik: Razvoj aplikacij za okolje SharePoint
  20. Janez Urevc: Agilni razvoj časopisnega portala po metodi Scrum
  21. Tadej Baša: Implementacija medijskega portala z uporabo odprtokodnega sistema za upravljanje z vsebinami Drupal
  22. Matevž Peterec: Razvoj spletne aplikacije e-Asistent z uporabno spletnega orodja Yii
  23. Neža Čeč: Načrtovanje poslovnih aplikacij za zaslon na dotik
  24. Dejan Mesar: Sistem za sledenje in analizo uporabe računalniških aplikacij
  25. Miha Klun: Standardi in metode za specifikacijo zahtev programske opreme
  26. Dejan Veternik: Avtomatizacija testiranja funkcionalnosti z orodjem Selenium WebDriver
  27. Dimitar Kotevski: Razvoj razširljive programske opreme v Javi
  28. Darko Janković: Razvoj prenosljivih namiznih aplikacij z ogrodjem Qt
  29. Dejan Kostadinovski: Uporaba načrtovalskih vzorcev pri agilnem razvoju programske opreme
  30. Simon Vesel: Pametni telefon kot pripomoček pri športni vadbi
  31. Matej Žebovec: Tehnologiji RFID in NFC in njuna uporaba
  32. Matic Volk: Avtomatsko testiranje spletnih strani v okolju Laravel
  33. Matej Škrlep: Testno voden razvoj v programskem ogrodju Symfony2
  34. Miha Zorec: Implementacija brezstičnih pametnih kartic na napravah NFC
  35. Dejan Pavlovič: Razvoj finančno-računovodske aplikacije z uporabo metode Scrum
  36. Rok Alidžanović: Uvajanje agilne metode Scrum v razvoj spletnega portala za zdravo prehrano
  37. Simon Pihler: Uvajanje konceptov vitkosti v proces razvoja programske opreme
  38. Matej Murn: Razvoj poslovnih aplikacij po metodi Scrum
  39. Andrej Bačnar: Nadgradnja računalniškega orodja za vodenje agilnih projektov programske opreme
  40. Nina Krmavnar: Sprotna dostava programske opreme
  41. Tim Smole: Implementacija brezstičnih pametnih kartic z varnostnim elementom v oblaku
  42. ANDREJ PREMRN: Spletna aplikacija za ocenjevanje ponudnikov prehrane na študentske bone
  43. Bojan Vončina: Analiza sprejemljivosti metodologije Scrum
  44. Tomaž Ahlin: Razvoj lastnega sistema za upravljanje z vsebinami
  45. Andrej Ograjenšek: Uporaba metode Kanban pri razvoju programske opreme
  46. Matija Balantič: Testno voden razvoj programske opreme v Javi EE

Other documents (1)

  1. Viktor Brajak, Simon Petrovčič, Werner Guggenberger, Boštjan Brank: Jekleni silosi za sipke materiale : 2. del - membranske sile pri polnjenju in praznjenju