izpis_h1_title_alt

Resonant semilinear Robin problems with a general potential
Papageorgiou, Nikolaos (Avtor), Rǎdulescu, Vicenţiu (Avtor), Repovš, Dušan (Avtor)

.pdfPDF - Predstavitvena datoteka, prenos (484,13 KB)
MD5: B2DFF01E6DC217D612B26694DFA1B1F9

Izvleček
In this paper we prove that the unit ball ▫$\mathbb{B}$▫ of ▫$\mathbb{C}^2$▫ admits complete properly embedded complex curves of any given topological type. Moreover, we provide examples containing any given closed discrete subset of ▫$\mathbb{B}$▫.

Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:resonant problem, reduction method, regularity theory, indefinite and unbounded potential, local linking
Vrsta gradiva:Članek v reviji (dk_c)
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:PEF - Pedagoška fakulteta
Leto izida:2017
Št. strani:Str. 1-15
Številčenje:Vol. 2017, no. 70
UDK:517.956.2
ISSN pri članku:1417-3875
DOI:10.14232/ejqtde.2017.1.70 Povezava se odpre v novem oknu
COBISS.SI-ID:18157657 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:335
Število prenosov:277
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
 
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
:
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Gradivo je del revije

Naslov:Electronic journal of qualitative theory of differential equations
Skrajšan naslov:Electron. j. qual. theory differ. equ.
Založnik:Bolyai Institute, University of Szeged
ISSN:1417-3875
COBISS.SI-ID:512193561 Povezava se odpre v novem oknu

Podobna dela

Podobna dela v RUL:
Podobna dela v drugih slovenskih zbirkah:

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj