Numbers

Bibliography of the person, including all types of documents, not only theses.

Bsc theses (36)

  1. Vesna Justinek: Analiza racionalne rabe stavbnih zemljišč na podlagi ocenjenega faktorja izrabe zemljišča
  2. Mojca Maja Lavrič: Modeliranje funkcionalnih regij Slovenije po spolu in po letih za obdobje 2000-2009
  3. Vasja Lapanja: projekt geodetskega opazovanja vpliva plazov na pilotske stene
  4. Jurček Horvat: Sanacija nivelmanske mreže za potrebe spremljanja premikov na HE Mariborski otok
  5. Marko Grm: Analiza postopkov obdelave podatkov laserskega skeniranja v programu FUSION
  6. Anže Zore: Vplivi temperaturnih sprememb pri merjenju z digitalnim nivelirjem
  7. Mateja Šeligo: Primerjava komasacijskega postopka med Slovenijo in Nemčijo
  8. Klemen Bonča: Geodetska dela pri izgradnji hidroelektrarn na spodnji Savi
  9. Matjaž Žargi: Geodetska dela pri Projektu za razpis in izvedbo obnove železniške proge Grosuplje-Kočevje
  10. Tomislav Kekec: Natančnost geodetskih načrtov
  11. Lea Gabršček: Geodetske storitve na podlagi izvedbenih prostorskih aktov
  12. Špela Meterc: Izmera položajne geodetske mreže za potrebe analize izračuna prostorskega stojišča
  13. Andreja Lah: Vpliv števila faktorjev na vrednost nepremičnin pri množičnem vrednotenju nepremičnin
  14. Dejan Klavs: Evidentiranje GJI na primeru obrtne cone Ugar pri Ribnici
  15. Jasna Vajda: Metode merjenja vertikalnih premikov in deformacij pri obremenilnem preizkusu viadukta
  16. Janez Goršič: Vloga geodezije pri gradnji stanovanjskih objektov
  17. Marjan Kirbiš: Vloga geodezije pri izgradnji in gospodarjenju s hidroelektrarnami
  18. Ana Lavrič: Ugotavljanje premikov ob tektonskih prelomih
  19. Dean Kordež: Možnosti uporabe geodetskega tahimetra GPT-7000i v praksi
  20. Urška Krajnc: Hidrografske meritvein 3D modeliranje rečnega korita s programsko opremo Hypack
  21. Marjeta Ščap: Testiranje digitalnega nivelirja Leica DNA 03 za vpliv osvetljenosti late
  22. Marina Madotto: Vloga in pomen načrta parcelacije pri razvoju podeželskih naselij
  23. Nuša Hozjan: Analiza vpliva različnih faktorjev na ceno stanovanj in stanovanjskih hiš v Pomurski regiji
  24. Tomaž Potočnik: Razvoj informacijskega sistema zbirnega katastra gospodarske javne infrastrukt
  25. Jasmina Slemenjak: Zbirni kataster gospodarske javne infrastrukture
  26. Janez Kralj: Testiranje delovanja in uporabnost videosistema tahimetra Topcon GPT-7003i
  27. Damjan Marković: Možnosti uporabe mobilnega GIS
  28. Igor Oblak: Internatna GIS aplikacija za ponazoritev urbane opreme občine
  29. Miha Truden: Geodetski načrt za potrebe projektiranja
  30. Ožbolt Harnold: Določevanje premikov pregrade pri Prigorici
  31. Luka Žuža: Geodetske storitve pri izgradnji bazne postaje mobilne telefonije
  32. Urša Cvetko: Testiranje ločilne sposobnosti elektronskih tahimetrov pri minimalnih spremembah položaja prizme
  33. Andrejka Klinčar: Analiza centralne baze geodetskih točk
  34. Miha Hauptman: Zasnova in izdelava kolaboracijske turistične karte mesta Škofja Loka
  35. Lea Bauman: Zasnova in izdelava Tipnega atlasa držav Evropske unije za slepe in slabovidne osebe
  36. Gorazd Dolšek: Izdelava 3R-upodobitve predvidenega železniškega koridorja