Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (1)

  1. Dominik Kozjek: Okvir za informacijsko podporo procesom v proizvodnih sistemih na osnovi velepodatkov

Magistrska dela (29)

  1. Matej Rostohar: Vizualna kontrola pakiranja izdelkov na palete na osnovi konvolucijskih nevronskih mrež
  2. Jan Muc: Uvajanje enovitega sistema za povezovanje industrijskih krmilnikov
  3. Tim Simičak Hafner: 3D kartiranje in lokalizacija na mobilnem robotu na osnovi globinske kamere
  4. Luka Marinko: Razvoj odprtokodne učne robotske roke
  5. Anže Horžen: Razvoj mobilnega robota za vizualno pregledovanje reaktorske glave
  6. Gregor Bolka: Razvoj programskega orodja za napovedovanje obnašanja mobilnega robota
  7. Matic Bratina: Prepoznavanje objektov v delovnem prostoru industrijskega robota s pomočjo globinske kamere
  8. Andrej Nabergoj: Razvoj in izdelava merilne naprave za merjenje homogenosti magnetnega polja NdFeB magnetov
  9. Martin Knap: Dodeljevanje transportnih naročil na osnovi vzpodbujevalnega učenja v sistemu mobilnih robotov
  10. Nino Urh: Posnemanje dinamskega modela mobilnega robota z uporabo LSTM nevronske mreže
  11. Barbara Plahuta: Spletni vmesnik za upravljanje sistema mobilnih robotov
  12. Miran Domajnko: Integracija dajalnikov zasuka in pomika v enovit sistem
  13. Matej Barukčić: Sistem za avtonomno navigacijo mobilnega robota v industrijskem okolju
  14. Matej Razingar: Integracija industrijskega robota z odprtokodno programsko opremo ROS-Industrial
  15. Mitja Avguštinčič: Sistem za navigacijo mobilnih robotov na osnovi sledenja s kamero
  16. Žiga Hočevar: Sledenje materialnemu toku na osnovi radiofrekvenčne identifikacije
  17. Kristina Redenšek: Razvoj sistema za vodenje flote industrijskih samodejno vodenih vozičkov
  18. Matej Luheni: Razvoj pametnega prijemala
  19. Nejc Planinšek: Razvoj krmiljenja mobilnega robota z metodo vzpodbujevalnega učenja
  20. Anton Pleško: Avtonomna robotska merilna postaja za zajem toka CO2 iz zemlje
  21. Jaka Jereb: Rudarjenje procesov za analizo in sintezo proizvodnih ter poslovnih sistemov
  22. Urška Henigman: Analiza utrujanja in mehanskega odziva kolesnega elektromotorja
  23. Gašper Cvenkel: Razvoj avtomatske stabilizacijske naprave za zarisovanje hlodov
  24. Diko Purić: Zmanjševanje nepopolnosti proizvodnih podatkov z metodo strojnega učenja
  25. Matic Pogačnik: Integracija krmilnika kolimatorja žarka protonov naprave za zdravljenje očesnega raka v krmilni sistem pospeševalnika protonov
  26. Anže Ilić: Varnostni sistem za preprečevanje trkov pri električnem invalidskem vozičku
  27. Peter Šik: Razvoj orodij za izdelavo dokumentacije v obogateni resničnosti
  28. Gal Gorjup: Procesiranje in klasifikacija EEG signalov za napredne vmesnike človek-stroj
  29. Drejc Dolinar: Spletni sistem za integrirano spremljanje in krmiljenje pametnega domovanja

Diplomska dela (67)

  1. Matej Čampelj: Sistem za razpoznavo igralnih kart na osnovi globokega učenja
  2. Nejc Jagodic: Robotizacija transporta v okolju individualne proizvodnje
  3. Gašper Ahačič: Preprosta računalniško krmiljena batna črpalka na osnovi injekcijske brizge
  4. Kristjan Živalič: Sistem za detekcijo in sledenje roja mobilnih milirobotov
  5. Klemen Tomc: Analiza gibljivosti sodelovalnega robota Franka Emika Panda
  6. Lenart Rupnik: Razvoj sistema za napovedovanje večdimenzionalnih časovnih vrst z nevronskimi mrežami
  7. Klemen Porenta: Integracija kolaborativnega robota s CNC rezkalnim strojem
  8. Bor Šteblaj: 3D tisk z ABB robotsko roko in namenskim programom
  9. Jure Dvoršak: Razvoj platforme za raziskave robotike roja
  10. Anej Zupanc: Klasifikacija delovnih operacij na osnovi posnetkov gibanja dlani
  11. Klara Nemanič: Risanje z robotsko roko na podlagi sledenja položaja rok uporabnika
  12. Luka Gergolet: Razvoj mobilnega robota in usklajenega virtualnega simulacijskega modela
  13. Aljoša Burger: Razvoj sistema za določanje lege objektov na osnovi globinske kamere
  14. Luka Kovač: Večagentno spodbujevalno učenje za krmiljenje simuliranega sistema za stisnjen zrak
  15. Žiga Mežnar: Razvoj interaktivnega pametnega ogledala
  16. Marko Zarač: Razvoj in vrednotenje triosnega elektronskega stabilizatorja
  17. Urška Bratuša: Zagotavljanje stabilnosti kvadrokopterja s pomočjo platforme Arduino
  18. Mitja Debeljak: Vodenje sodelovalnega robota na osnovi mehatronske makete
  19. Marcel Ferme: Izdelava robotskega sesalnika na podlagi platforme Arduino
  20. Luka Blažek: Analiza in nadgradnja avtomobilskega avdio sistema
  21. Matej Mesojedec: Načrtovanje poti z algoritmom A* na mikrokrmilniku Arduino
  22. Tilen Pucelj: Sočasna lokalizacija in kartiranje z robotom TurtleBot 2
  23. Tomaž Cencič: Karakterizacija in optimizacija robota sledilca črte
  24. Žiga Gašperin: Analiza navigacijskega sistema mobilnega robota Turtlebot2
  25. Nejc Karlo: Simulacijski model robotske roke Franuc v okolju Gazebo
  26. Miha Jelenčič: Komunikacija z robotskim krmilnikom na osnovi algoritma COBS
  27. Andraž Pustotnik: Razvoj in izdelava nizkocenovnega CNC gravirnega stroja
  28. Matic Ljubi: Načrtovanje tiskanih vezij za robotske aplikacije
  29. Janez Goršin: Razvoj računalniško krmiljenega risalnika
  30. Rok Kalister: Razvoj in nadgradnja preizkuševališča za polimerne zobnike
  31. Samo Novak: Uravnoteženje dvokolesnega robota z uporabo PID krmilnika
  32. Domen Marš: Problem parkiranja robota z diferencialnim pogonom
  33. Andrej Krusič: Razvoj pametnega stikala za hišno avtomatizacijo
  34. Marko Krasnik: Optimizacija krmiljenja robotskega sledilca črti z metodo gradientnega spusta
  35. Matej Rostohar: Zaznavanje prisotnosti človeka na osnovi vgradnega računalnika s kamero
  36. Žiga Likar: Razvoj krmilnika za simulirano avtonomno vozilo na osnovi kamere in lidarja
  37. Vid Zavodnik: Razširjeni Kalmanov filter za določanje lege mobilnega robota na osnovi inercialne merilne enote in kodirnikov
  38. Adam Nanut: Integriran robotski krmilnik na osnovi mikrokrmilnika ATmega32U4
  39. Blaž Gorjanc: Uporaba kamere za hkratno lokalizacijo in kartiranje pri mobilnem robotu
  40. Marko Osolnik: Razvoj in primerjava metod vodenja mobilnega robota v referenčno lego
  41. Klemen Pikš: Optimizacija konstrukcijskih parametrov tekmovalnega mobilnega robota
  42. Jan Časl: Sistem za avtomatsko odstranjevanje izdelkov iz 3D tiskalnika
  43. Jure Hudoklin: Razvoj samodejno vodenega vozička z vsesmernim programom
  44. Janez Leben: Operacija primi-položi z robotom Fanuc LR Mate 200iD in kamero
  45. Matic Rus: Integracija industrijskega robota s programskim paketom Robot Operating System
  46. Jaka Lampič: Razvoj konstrukcije samokolnice z dodatnim električnim pogonom
  47. Matej Jakša: Energetsko neodvisen pametni rastlinjak
  48. ROK MOKOREL: Merjenje razdalje in hitrosti objektov v mrtvem kotu vozila
  49. Jernej Grčar: Merjenje temperature električno prevodnega tekstila
  50. Matevž Jeršin: Klasifikacija raziskovalnih del s področja strojništva z metodo strojnega učenja
  51. Andraž Pečjak: Pretaljevalno spajkanje za izdelavo vezij s površinsko nameščenimi komponentami
  52. Dominik Pikš: Samodejno nastavljanje parametrov PID krmilnika mobilnega robota
  53. Nina Malalan: Vibracijska povratna zveza pri haptični napravi za prostorsko vodenje letala
  54. Anže Horžen: Kinematika mobilnega robota s holonomnim pogonom
  55. Rok Bajt: Zasnova nadgradnje montažne in lepilne postaje
  56. Matej Hrvatin: Simulacija avtonomnega mobilnega robota z diferencialnim pogonom
  57. Rok Škaper: Zasnova sistema za selektivno lasersko taljenje kovinskega prahu
  58. MARK BRAJNIK: Programski jezik MicroPython na mikrokrmilnikih ARM Cortex-M4
  59. Gašper Muhič: Krmiljenje razsvetljave v pametni hiši
  60. David Svetec: Spremljanje stanja in podatkov senzorskih mrež s pomočjo obogatene resničnosti
  61. Gašper Tanko: Podpora inženirskim operacijam v okolju mešane resničnosti
  62. Jaka Simončič: Razvoj krmiljenja kibernetske protetične dlani
  63. Jan Pleterski: Krmiljenje DC motorja z mikrokrmilnikom ESP32
  64. Barbara Kogovšek: Analiza metod za določanje položaja črte pri robotskem sledilcu črte
  65. Dominik Šavli: Kibernetsko fizični delovni sistem na osnovi CNC obdelovalnega stroja
  66. Dušan Majkić: Razvojno okolje za vizualno programiranje mobilnih robotov
  67. Žiga Kaštigar: Izdelava 3D tiskalnika za ciljno nalaganje