Številke

Bibliografija osebe. Seznam zajema vsa gradiva in ne le tista, kje je oseba mentor.

Doktorska dela (2)

  1. GORAN ANDONOVSKI: SAMORAZVIJAJOČI SE SISTEMI PRI SPREMLJANJU IN VODENJU PROCESOV
  2. ANDREJ ZDEŠAR: VODENJE AVTONOMNEGA MOBILNEGA SISTEMA Z ROBOTSKO ROKO NA OSNOVI DIGITALNE SLIKE

Magistrska dela (5)

  1. TIM KAMBIČ: Kooperativna vožnja tovornega vozička s kolesnimi mobilnimi roboti
  2. KRISTINA NIKOLOVSKA: Planiranje poti avtonomnega vozila pri parkiranju
  3. ROSANA ČERNELIČ: Izvedba algoritma filtra delcev in lokalizacije mobilnega robota Makeblock
  4. TOMAŽ KOS: Merilni sistem za samodejno visokotemperaturno in nizkofrekvenčno karakterizacijo dielektričnih materialov
  5. PRIMOŽ GLAVAČ: Visoko regalno skladišče za skladiščenje plastičnih folij

Diplomska dela (28)

  1. JAN HOSTNIK: Avtonomni zalivalni sistem
  2. DOMEN LONGO: Avtomatizirana zorilnica za meso
  3. ANDREJ BENEDIČIČ: Merilne metode merjenja rotorskega paketa in uporaba Keyence merilnega sistema
  4. GREGA KREK: Učni komplet za vodenje sistemov z razvojno ploščo Arduino in Matlabom
  5. NEJC ŠKOBERNE: Digitalno krmiljenje in daljinski nadzor stanovanja
  6. DANIEL ŠTEFANIČ BOGOLIN: Avtomatizacija akvarija
  7. KRISTJAN GRUM: Končna kontrola izdelkov s sistemom Keyence
  8. DAMJAN PANIĆ: Načrtovanje sistemov vodenja v okolju Simulink in prenos na mikrokrmilnik Arduino
  9. UROŠ TITAN: Uporaba kamere Pixy pri vodenju robota
  10. GAŠPER ZUPANČIČ: Izdelava robota z večsmernimi kolesi
  11. DEJAN KREJAN: Zasnova pametne inštalacije za vinogradniško zidanico
  12. DAVID VODNIK: Planiranje gladke poti mobilnega vozila z uporabo hibridnega algoritma A*
  13. ANŽE KUNSTELJ: Povezava simulatorja leta X-plane z okoljem Matlab-Simulink
  14. MARJAN GERČAR: Lokalizacija mobilnega robota v znanem okolju z uporabo merilnikov razdalj
  15. PETER MANDELJC: Vodenje in nadzor naprav z mikrokrmilnikom Arduino
  16. URBAN KOVAČIČ: Nadgradnja stroja za krivljenje cevi
  17. ANDREJ STERGAR: Izdelava pretaljevalne pečice za spajkanje SMD vezij
  18. ANŽE LESKOVEC: Regulacija sistema centralnega ogrevanja z razvojno ploščo Arduino
  19. MARKO PEČOLER: Robotski vodič po galeriji
  20. MARIO ZORETIĆ: Daljinsko upravljanje železniškega prometa
  21. TADEJ KODELJA: Izvedba avtomatizacije ogrevanja hiše s spletnim uporabniškim vmesnikom
  22. MIHA BERGER: Avtomatska naprava za izdelavo lovne hrane za krapolov
  23. Matic Zajc: Nov način simuliranja občutka vožnje
  24. STEFAN NIKOLOVSKI: Programski modul za optimizacijo vodenja ogrevanja v primeru izpadov temperaturnih senzorjev
  25. DEJAN VODOPIJA: Načrtovanje in izdelava prilagoditvenega vezja za vodenje laboratorijskih naprav z mikrokrmilnikom
  26. MATIC METELKO: Inteligentni sistem za avtomatizacijo in nadzor zunanjih motoriziranih žaluzij
  27. ANDREJ MARKOVČIČ: Simulacija trajektorij vesoljskih plovil
  28. MATEJ MAVER: Razvoj algoritma za sledenje točki maksimalne moči sončnih celic in primerjava sprejemnikov sončne energije