izpis_h1_title_alt

On topological indices indicating branching
Perdih, Anton (Avtor)

URLURL - Predstavitvena datoteka, za dostop obiščite http://www.dlib.si/details/URN:NBN:SI:doc-L90JNTGM Novo okno
Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:fizikalna kemija, fizikokemijske lastnosti, alkani, topološki indeksi, indeks razvejanosti, referenčne vrednosti, vir indeksov razvejanosti
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:FKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
Leto izida:2001
Založnik:Slovensko kemijsko društvo
Št. strani:str. 241-246
Številčenje:Vol. 48, no. 2
UDK:544.022:547.21
ISSN pri članku:1318-0207
COBISS.SI-ID:23634949 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:307
Število prenosov:79
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
 
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
:
Objavi na: Bookmark and Share

Gradivo je del revije

Naslov:Acta chimica slovenica
Skrajšan naslov:Acta chim. slov.
Založnik:Slovensko kemijsko društvo, =Slovenian Chemical Society
ISSN:1318-0207
COBISS.SI-ID:14086149 Novo okno

Sekundarni jezik

Jezik:Angleški jezik
Naslov:O topoloških indeksih kot merilih razvejanosti

Podobna dela

Podobna dela v RUL:
Podobna dela v drugih slovenskih zbirkah:

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj