izpis_h1_title_alt

Stable fuzzy logic control solution for Lorenz chaotic system stabilization
Precup, Radu-Emil (Avtor), Tomescu, Marius L. (Avtor), Preitl, Stefan (Avtor), Škrjanc, Igor (Avtor)

URLURL - Predstavitvena datoteka, za dostop obiščite http://www.ceser.in/ceserp/index.php/ijai/article/view/775 Povezava se odpre v novem oknu
Jezik:Angleški jezik
Ključne besede:kaotični sistemi, mehko vodenje, Ljapunove funkcije, nelinearne enačbe in sistemi, chaotic systems, fuzzy control, Lyapunov functions, nonlinear equations and systems
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:FE - Fakulteta za elektrotehniko
Leto izida:2008
Št. strani:str. 23-33
Številčenje:Vol. 1, no. A08
UDK:681.5
ISSN pri članku:0974-0635
COBISS.SI-ID:6546004 Povezava se odpre v novem oknu
Število ogledov:351
Število prenosov:128
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
 
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
:
Objavi na:AddThis
AddThis uporablja piškotke, za katere potrebujemo vaše privoljenje.
Uredi privoljenje...

Gradivo je del revije

Naslov:International journal of artificial intelligence
Založnik:Indian Society for Development and Environment Research, = ISDER
ISSN:0974-0635
COBISS.SI-ID:6537300 Povezava se odpre v novem oknu

Podobna dela

Podobna dela v RUL:
Podobna dela v drugih slovenskih zbirkah:

Komentarji

Dodaj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti.

Komentarji (0)
0 - 0 / 0
 
Ni komentarjev!

Nazaj