Številke

V tabeli so zajeta samo gradiva s celotnim besedilom. Kot nova so šteta tista gradiva, ki so bila objavljena v zadnjih 30-ih dneh. Polja z ikono Lupa sprožijo iskanje, polja z ikono RSS pa omogočajo prijavo na RSS.

Članica ULDiplome MagisterijiDoktorati OstaloSkupaj
vsehnovihvsehnovihvsehnovihvsehnovihvsehnovih
Akademija za glasbo0120 12
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo013  1629
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje6290 35
Biotehniška fakulteta 7863439184
Ekonomska fakulteta328464126
Fakulteta za arhitekturo 1610421
Fakulteta za družbene vede 03161148
Fakulteta za elektrotehniko122631859
Fakulteta za farmacijo 02361645
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo 151821045
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo 102012556
Fakulteta za matematiko in fiziko 132481156
Fakulteta za pomorstvo in promet 501410
Fakulteta za računalništvo in informatiko19153946
Fakulteta za socialno delo 081 9
Fakulteta za strojništvo 131211743
Fakulteta za šport 07029
Fakulteta za upravo 20160440
Filozofska fakulteta 178100274354
Medicinska fakulteta 00106272
Naravoslovnotehniška fakulteta 1972836
Pedagoška fakulteta957034100
Pravna fakulteta 0430 43
Teološka fakulteta 3501321
Univerza v Ljubljani       0
Veterinarska fakulteta   0145
Zdravstvena fakulteta 4515  161
Skupaj*490629563671.542
Zadnja osvežitev: 19. 10. 2026
* Posamezno gradivo je lahko navedeno pri več članicah UL, zato pri seštevanju ogledov in prenosov gradiv članic UL dobimo večje skupne vrednosti, kot so navedene v zadnji vrstici tabele Skupaj.